Skocz do zawartości

Adria Adiva 543 UL Prośba o opinię


matheo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Przymierzam się do kupna przyczepki i Adria, w linku poniżej, wzbudziła moje zainteresowanie.

 

Będę wdzięczny o waszą opinię lub dodatkowe info jeśli ktoś z Was może już ją widział.

 

Serdeczne pozdrowienia,

 

http://www.alexcamp.pl/przyczepa-kempingowa/adria-adiva-543-ul-2007r/

 

Matheo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Akurat kilka dni temu rozmawialiśmy z kolegą na jej temat. Design nietuzinkowy, ze zdjęć jakość wykonania powyżej przeciętnej. Z tyłu wielgachny luk bagażowy... Same plusy. Jechać, oglądać, wąchać i dotykać. Jeśli okaże się OK, to będziesz miał fajną budkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat kilka dni temu rozmawialiśmy z kolegą na jej temat. Design nietuzinkowy, ze zdjęć jakość wykonania powyżej przeciętnej. Z tyłu wielgachny luk bagażowy... Same plusy. Jechać, oglądać, wąchać i dotykać. Jeśli okaże się OK, to będziesz miał fajną budkę!

Bardzo dziękuję za info. Tak zrobię i podeślę uwagi na forum.

Dzięki

Ja bym się przymierzył do ......kibla ,jeżeli  jesteś wysoki to jeśli zdjęcia nie przekłamują mogą być kłopoty .

Niestety jestem wysoki :(

Dobra uwaga. Tak jak skomentował to DOMINO7, trzeba obejrzeć, dotknąć no i .... usiąść na kiblu :-)

Dzięki

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 no i .... usiąść na kiblu :-)

 

.....ten nr może Ci nie przejść.... :yay:  a tak na poważnie to jak będziesz na miejscu to dobrze oglądaj, byłem u tego sprzedawcy jak jeździłem za swoją, i dwie które były w kręgu mojego zainteresowania miały zawsze jakiś feler  :oslabiony: , pomimo iż na zdjęciach i w rozmowie miało być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....ten nr może Ci nie przejść.... :yay:  a tak na poważnie to jak będziesz na miejscu to dobrze oglądaj, byłem u tego sprzedawcy jak jeździłem za swoją, i dwie które były w kręgu mojego zainteresowania miały zawsze jakiś feler  :oslabiony: , pomimo iż na zdjęciach i w rozmowie miało być ok.

Sugerujesz żeby zabrać z sobą jakiegoś specjalistę który dokonałby merytorycznego przeglądu ?

To jest mój pierwszy zakup więc nie ukrywam że nie mam wprawionego oka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, kibelek nie jest taki strasznie mały. Ja na pewno z tego powodu nie wykluczyłbym przyczepy. Jechać i oglądać!

 

Zwróć uwagę co zrobisz hipotetycznie z lewą nogą . Musi jechać i przymierzyć się i dokładnie wszystko pomacać , obwąchać bo może kibel to akurat najmniejszy problem  :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz żeby zabrać z sobą jakiegoś specjalistę który dokonałby merytorycznego przeglądu ?

To jest mój pierwszy zakup więc nie ukrywam że nie mam wprawionego oka ...

przy takiej kwocie, to trzeba brać fachowca i to dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibelek będzie ciasny, ogólnie jak na taką dużą przyczepę szału z miejscem nie ma, wszystko przez te dwa łoża. Reszta na plus, oczywiście trzeba dokładnie oglądać. Ja bym sprawdził lewą ścianę, na zdjęciu jakieś pofalowanie na górze ściany lub cień - do weryfikacji na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, z czystej ciekawości, jaki jest u Ciebie holownik, bo widzę, że konkretny zestaw się szykuje... :hmm:

Witaj, holownik to BMW X3 w manualu. Holuje do 2000kg. Powinien dać radę, ale czy silnik wytrzyma na dłuższy dystans to się okażę w praktyce ...

Kibelek będzie ciasny, ogólnie jak na taką dużą przyczepę szału z miejscem nie ma, wszystko przez te dwa łoża. Reszta na plus, oczywiście trzeba dokładnie oglądać. Ja bym sprawdził lewą ścianę, na zdjęciu jakieś pofalowanie na górze ściany lub cień - do weryfikacji na miejscu.

Dobra uwaga, nie zauważyłem tego falowania na zdjęciu. Będzie wymagało dokładnego sprawdzenia.

Zgadzam się z Tobą z tym miejscem. Trochę mało jak na tak dużą przyczepę.  

Podoba mi się rozmiar Hobby 560 UFE, tak jak tu w linku:

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-hobby-560-CID5-IDdcx0P.html#335784f3f4

Ale mam problem w tą toaletą obok głowy łózka ... wolę jak jest umieszczona po środku przyczepy. Wtedy nikt nikomu nie przeszkadza ...

przy takiej kwocie, to trzeba brać fachowca i to dobrego

Czy takiego fachowca wynająć w innym centrum kempingowym ?

Jest to usługa jak każda inna ?

 

Dzięki

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniej budce mieliśmy łazienkę podobnych rozmiarów i fakt... Trzeba było się do "dwójki" zabierać lekko ze skosa :-(. Na miejscu sprawdzisz osobiście jak to jest. Dobrze przypatrz się przedniej ścianie, czy nie ma jakiś mikropęknięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy takiego fachowca wynająć w innym centrum kempingowym ?

Jest to usługa jak każda inna ?

 

Dzięki

Pozdro

myślę że po zapoznaniu sie z tym wątkiem, znajdziesz kogoś kto pomoże Ci w oględzinach:

http://forum.karawaning.pl/topic/13244-forumowicze-pomagaj%C4%85-ogl%C4%85da%C4%87-przyczepy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.