Skocz do zawartości

Międzynarodowy Zlot Miłośników Karawaningu 7 - 10 maj 2016 r. - Białoruś


Rekomendowane odpowiedzi

Spablo  jeżeli Cię uraziłem to bardzo przepraszam. ( Mimo że masz kampera lepszego od mojego. Szczerze Ci go zazdroszczę. Naprawdę szczerze.) Z przeprosinową gorzałą zgłaszam się na najbliższym spotkaniu. Jeżeli nie będziesz chciał jej przyjąc to trudno. Wypiję sam. Obiecuję.

 

Zgadzam się z Wujkiem Michałem całkowicie.Chyba zacznę szukać miejsc w swojej okolicy.Chociaż i tu będę analizował koszty i problemy.

 

Odnoszę wrażenie że moja analiza kosztów i problemów  jest niepełna i była niepotrzebna, bo wprowadziła tylko zamieszanie.. Całkowicie się od niej dystansuję  

 

A dla siebie " Jest to rada nad radami, trzymaj jęzor za zębami".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Puchatek, tak szczegulnie opisane koszty nie byly zmarnowanym czasem. Pewnie wielu ludziom dadza temat do zostanowienia i beda ci wdzieczni. Ja osobiscie jak pisalem kilka punktow bym poprawil, ale to juz na zyczenie.

Sorry za takie pismo- czynie to z komorki. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie. Na spotkanie z puchatkiem naszykuje nasza flaszke bo uwazam ze jest ciut lepsza jakosc od polskiej ;) ale w kazdym razie 200% wiecej zalezy od towarzystwa!

Dlatego ZAPRASZAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd takie ceny za Biatol??? Pół roku temu za drogę do Mińska zapłaciliśmy coś około 25 E - autostradą w obie strony. To naprawdę dobra droga.

AH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0,04 /km zestaw auto + przyczepa = "копейки"

 

auto + przyczepa = 0.13 /km

  →   więcej...

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

BY = ...sporo milicyjnych patroli, które bardzo chętnie kontrolują obcokrajowców...

Edytowane przez Ir & Ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 
żeby sprawa poruszyła dalej organizator musi dostać liste chętnych na przyjazd w której będzie: 
1. Imię, Nazwisko 
2. data urodzenia 
3. Nr paszportu 
4.Obywatelstwo 

Ma to być wypełnione łatyńskimi literami, jak w paszporcie 
i tu pytanie, albo ktoś zbierze i wyszle razem, albo direct do camping@tut.by 
W żadnym wypadku nie piszemy takich danych osobistych tu na ogólnym forum, nie ma po co 
Kopie proponuję na mój mail mizida@tut.by oby się nie zgubiło
Każdemu proponuję sprawdzić termin ważności paszportu. jak do końca roku jest ważny - to ok

Pozdrawiam, 
Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujku Michale

Napisz proszę jak jest z opłatą w sumie za samochód z przyczepą  do 3,5 tony . W poście #36 widać taka opłatę  skąd ją wziął autor?

                         auto + przyczepa = 0.13 /km

 

Na podanej przez Ciebie stronie nic na temat przyczepy z samochodem nie widać.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Éd

 

Wczoraj jechałem ta droga, jest około 300 km po M1 = 300x 0.04 euro = 12 euro.

 

Nie gra różnicy, do czy powyżej 3,5 t. Transporter jest na auto do 3,5t.

 

300 km w jedną stronę.

 

Sprawdziłem też drogę P2. O której mówi Wujek Michał, moja opinia - droga ok ale ja bym wolał oddać 12 euro i pojechać po M1, zwróci się na spokojnej jeździe.

Edytowane przez rafal.wosik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ed  > ... W poście #36 widać taka opłatę  skąd ją wziął autor?
                auto + przyczepa = 0.13 €/km


1. Kliknij na obrazek post # 36, zerknij na trasę

+ niżej...

 

2. 109,40 € : 834 km = 0,13117506 €/km

Pozdrawiamy,
Ir & Ed

Edytowane przez Ir & Ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0,04 /km zestaw auto + przyczepa = "копейки"

 

auto + przyczepa = 0.13 /km

attachicon.gifF.png  →   więcej...

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

BY = ...sporo milicyjnych patroli, które bardzo chętnie kontrolują obcokrajowców...

Zastanawiam się co wspólnego ma ta mapka z wyjazdem na Białoruś i zawracanie Wisły kijem jeżeli chodzi  o ceny. Czyżby chodziło o nabijanie postów. Jedź z nami to pogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujku Michale!

Proszę określić czy wizy będą indywidualne, czy grupowe. Mamy zamiar przyjechać dzień, dwa wcześniej lub wyjechać dzień, dwa póżniej.

:yes: AdamH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujku Michale

Napisz proszę jak jest z opłatą w sumie za samochód z przyczepą  do 3,5 tony . W poście #36 widać taka opłatę  skąd ją wziął autor?

                         auto + przyczepa = 0.13 €/km

 

Na podanej przez Ciebie stronie nic na temat przyczepy z samochodem nie widać.

Tam nie pisze o przyczepie lub bez. Podana DMC pojazdu. w tym jak mamy poniżej 3,5t łącznie to opłata wynosi 0,04 eur za 1 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podam przykład z autopsji. Holowalem do Moskwy przyczepę 2t, masa zestawu 4,9t i po M1 na Białorusi Biatoll płaciłem jak auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Éd Wczoraj jechałem ta droga, jest około 300 km po M1 = 300x 0.04 euro = 12 euro. Nie gra różnicy, do czy powyżej 3,5 t. Transporter jest na auto do 3,5t. 300 km w jedną stronę. Sprawdziłem też drogę P2. O której mówi Wujek Michał, moja opinia - droga ok ale ja bym wolał oddać 12 euro i pojechać po M1, zwróci się na spokojnej jeździe.

jak 12 eur to nie ma mowy. i jechać można z przyczepą do 100 na większości odcinku a nie 70 jak na zwykłej

Wujku Michale!

Proszę określić czy wizy będą indywidualne, czy grupowe. Mamy zamiar przyjechać dzień, dwa wcześniej lub wyjechać dzień, dwa póżniej.

:yes: AdamH

wizy oczywiście że osobiste. Wiza się wkleja do każdego paszportu. nie ma szans na grupowe

Dla wszystkich chętnych przypominam mój mail do wysyłania swoich damych (jakich - wymieniano wyżej)

Proszę słać   na   

 

mizida@tut.by

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.