Skocz do zawartości

MOVER P1 Polski Produkt


visitor1967

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja mam taki sam od kilku sezonów. Super silna bestia.Gwarancja 5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z tego co Mi wiadomo, a także jestem szczęśliwym posiadaczem napędu P1 to jest produkt POLSKI z 5 letnią gwarancją. Głównym producentem jest firma Tradex Technology pana Piotra Dobka a elektronikę wykonuje firma Pamet . Według mnie to bardzo dobry i rodzimy produkt, choć także dość drogi, ale mogący bardzo wiele. Posiadacze i tych i innych tańszych napędów nie skarżą się na ich poprawne działanie, bynajmniej ja z takimi skargami i sugestiami się nie spotkałem. Każdy chwali to co ma i kupuje co uważa i na co go stać.

Pozdrawiam

MagZyg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z tego co Mi wiadomo, a także jestem szczęśliwym posiadaczem napędu P1 to jest produkt POLSKI z 5 letnią gwarancją. Głównym producentem jest firma Tradex Technology pana Piotra Dobka a elektronikę wykonuje firma Pamet . Według mnie to bardzo dobry i rodzimy produkt, choć także dość drogi, ale mogący bardzo wiele. Posiadacze i tych i innych tańszych napędów nie skarżą się na ich poprawne działanie, bynajmniej ja z takimi skargami i sugestiami się nie spotkałem. Każdy chwali to co ma i kupuje co uważa i na co go stać.

Pozdrawiam

MagZyg

Jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że jednak kolega nie wprowadził nas w błąd. P1 produkują polskie firmy, a na pewną dużą część tych urządzeń. 

 

Skąd było moje przekonanie że to produkt nie polski? Wychodzi na to że dystrybutorzy zachodni, zastrzegli sobie aby nigdzie nie było informacji że to produkt polski, bo w wielu krajach zachodniej Europy nadal pokutuje (często błędne) przekonanie że produkt "made in Poland" to kiepski produkt. Mi też kiedyś holender powiedział że może kupować produkty które mu oferuje, ale z nalepką "made in europe".

Tak więc producent, miał do wyboru albo mieć głowę do góry i nie wejść na rynki zachodnie, albo schować ambicję dzielnego Polaka do kieszeni. Biorąc pod uwagę że rynek na movery w Polsce jest żaden, to rozumiem że nie chwaląc się skąd jest woli robić pieniądze tam gdzie da się je robić. Chociaż na stronie polskojęzycznej mógłby się pochwalić prawdziwym pochodzeniem.

 

Przepraszam za zamieszanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.