Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Skandynawia samochodem

skandynawia rovaniemi periskostelen tivoli wieloryby norwegia szwecja lycksele finlandia promy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#16 DarekN

DarekN

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 27 czerwiec 2016 - 23:13

Wchodzenie na lodowiec nie jest chyba takie trudne,problem tylko ze znalezieniem odpowiedniego miejsca bo on jest wysoki.Gorzej jest zejść nawet idąc po skałach w dół bo skały te są strasznie kruche.Zle określiłem się pisząc idąc.Wchodzimy jak na początku łagodnie ale potem należy używać już rąk .jest coraz trudniej.Mam jakieś dziwne wrażenie że na dalekiej północy błędnie określam odległości.Coś co wydaje mi się że jest 1 km do tak naprawdę jest 2 km .Natomiast głupotą było wejść w jaskinie w lodowcu która się parę sekund po moim wyjściu zawaliła.On jednak cały czas jest w ruchu.Ale to tak jak w górach.Nigdy nie zginie tam nikt  tutejszy tylko jakiś turysta  Z Warszawy czy Wrocławia.A tak przy okazji ten lodowiec u góry jest cały czarny.Jak znajdę kartę SD z tej wyprawy to zamieszczę trochę więcej zdjęć.

http://pozdrozeciwroze.blogspot.com/

PS .JolaR.Rozumiem ,jak to kobieta zawsze ,,wykorzysta Twoje słowa'' dlatego pewnie faceci są tak małomówni.

Samodzielne wchodzenie na lodowiec nie jest trudne, ale moim zdaniem jest głupotą. Wiem, bo chodziłem z przewodnikiem. To on pokazał nam most lodowy, który po uderzeniu czekanem spadł kilkanaście metrów w dół. I nikt z nas nie widział różnicy między lodem z mostu, a lodem na którym staliśmy.

#17 lizzak228

lizzak228

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 5 postów
  • Sprzęt:Brak

Napisano 25 listopad 2016 - 12:10

Norwegia jest cudowna. Marzę o powrocie tam w przyszłym roku.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skandynawia, rovaniemi, periskostelen, tivoli, wieloryby, norwegia, szwecja, lycksele, finlandia, promy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych