Skocz do zawartości

Uchodźcy


Peklacz

Rekomendowane odpowiedzi

Nas nie kontrolowano ani razu. Jechaliśmy z PL do CRO, nawet na granicy CRO-BiH.

Powiem szczerze że to chyba pierwszy raz żebym przejechał przez granicę poza UE i nawet nie kazali mi otwierać szyb z tylu czy przyczepy. Zapytali tylko czy "Polska" a jak Polska do można jechać.

Uchodźcy żadnego nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przejeżdżałem również 29.06 granice w Tarvisio i niczego nie zauważyłem. Było pusto i spokojnie około godz. 17-18.

Jechałem od Salzburga A10 do Villach.

Działo się natomiast coś przed granicą niemcy/austria po stronie niemiec w ich kierunku. Bardzo dużo policji z autami ciężarowymi. Jakby na coś czekali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odstałem 25 minut na granicy Cro - Hun, kontrola paszportów, rzut oka do przyczepy i jazda dalej.. ale kolejka na kilkanaście samochodów na 2 pasach skutecznie nas zatrzymała. Również wjazd do Cro od strony Węgier mocno kontrolowany, kolejka jeszcze dłuższa, to samo na wjeździe do Węgier od strony Słowacji - bo wyjazd w kierunku Bratysławy czysto i płynnie.

 

Uchodźców brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas w zeszłym roku na przejściu pomiędzy Chorwacją i Wegrami też kontrolowali i zaglądali do przyczepy. Mają tam może jakieś swoje wewnętrzne porachunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Co myślicie o podróży do Włoch w obecnych nie ciekawych czasach? Austria, Włochy opanowane przez uchodźców, jak jechać by się nie narażać?

http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-para-polakow-zaatakowana-na-plazy-w-rimini-kobieta-wielokrot,nId,2433261
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dożywocie z obcięciem penisa i to by była za mała kara jak dla mnie za takie bestialskie i nieludzkie zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodobał mi się jeden z komentarzy, warto go powielić gdyż jest wspólnym mianownikiem dwóch skrajności:

"... jestem cholernie lewicowy w swoich poglądach - ale po tym co ma miejsce w UE drastycznie zmieniłem swoje poglądy na temat imigrantów i całego tego syfu który się dzieje. Za naszą niechęć do tego typu elementów jestem Polsce wdzięczny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj córka jest w okolicach Rimini, stwierdziła że tam na plaże nie chodzi się po 22,to nie POLSKA

A za to wszystko powinna zapłacić p.Merkel ,niech ich przygarnie ale u siebie w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutna sprawa. Świat się zmienił.

Ja bym bardziej martwił się przyziemnymi sprawami w Polsce bo szybciej życie można stracić trafiając na policjanta lub strażnika wiejskiego niż uchodźce.

Może to nie takt ( z góry przepraszam) ale Niemcy poradzą sobie z problemem :miga: bo mają już doświadczenie w tych sprawach a "makaroniarze" tez powoli mądrzeją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Może to nie takt ( z góry przepraszam) ale Niemcy poradzą sobie z problemem

...

"makaroniarze" tez powoli mądrzeją.

...

Podziwiam Twój optymizm.

Tym razem nie Polak po szkodzie mądrym będzie i nam tu chwała.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.