Skocz do zawartości

Uchodźcy


Peklacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Człowieku, pomyśl co piszesz! Zarówno w pierwszym poście jak i w #5.

Jak się się boisz własnego cienia, to Twój problem i Twoja choroba. 

Opanowany przez uchodźców to masz telewizor. Na 750 mln mieszkańców Europy przypada 1/4 promila uchodźców (tych z ostatnich 2 lat) i sądzisz że ogarnęli całe dwa państwa i robią tam rozpierduchę? 

Też mi się nie podoba ich obecność tutaj, ale robienie z tego psychozy do psychologa się nadaje a nie na forum karawaningowe. 

Szansa że dres oklepie ci paszczę albo budkę u nas nad Bałtykiem są zapewne większe.

No tak, ale ty Ynteligent jesteś, nie prostak więc wiesz lepiej. 

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Peklacz,

 

jeśli to poważne pytanie to tu poważna odpowiedź:

Odprężyć się, wsiadać, jechać, nie obawiać się i nie uważać ze "Austria, Włochy opanowane przez uchodźców" ! 

 

Bo:

 

Bylem jesienią przez Austrię we Włoszech.

Zauważyłem jedynie punkt kontrolny przy wjeździe do Niemiec i to wszystko.  

Codziennie widzę uchodźców w moim mieście ( jest ich tu 4271, stan na koniec roku, teraz więcej). Jesienia nie widziałem za granica żadnego.

 

Nie daj się zwariować!

 

 

Z Essen pozdrawia

 

MaK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że zmienisz plany z Włoch na wyspy przez Calais. Tylko nie podjeżdżaj wtedy za blisko dużego bo mogą Ci wybić szybę, W cepce nie zamykaj drzwi na klucz a jak się rozmyślisz w ostatniej chwili, z jazdy na wyspy, to zawróć i im to powiedz żeby mogli wysiąść bo inaczej wnętrze budki będziesz zbierał po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście nie mam zdania na ten temat ,nie byłem tam od eskalacji tego problemu w tych  rejonach .w zeszłym roku w końcu lipca  jechałem do Albani i spałem na kempingu w Roszke (granica Serbsko Węgierska ) i wracałem połową sierpnia , i było spokojnie i o.k.

w tym roku myślę o wakacjach w Słoweni ,Włoszech i Chorwacji , mamy zamiar jechac przez Czechy Austrię do Słoweni i może w prawo do Włoch lub w lewo do Chorwacji .

myślę że nic się nie powinno dziac , może postoimy trochę dłużej na granicy i tyle .

trzeba się trzymac się głównych dróg , więcej ostrożności nigdy nie zaszkodzi , ale bez przesady (wszędzie kradli ,kradną i będą kradli )

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już na ten temat pisałem - po wysłuchaniu relacji kierowców TIR-ów, którzy bywają tam często zmieniłem plany wyjazdów na Polskę, A Ci którzy  tam nie byli i tutaj namawiają do wizyt u lekarzy niech jadą. Nie życzę nikomu źle, ale ja wolę dmuchać na zimne i to wierzcie mi nie jest to panikowanie.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o podróży do Włoch w obecnych nie ciekawych czasach? Austria, Włochy opanowane przez uchodźców, jak jechać by się nie narażać?

 

Już na ten temat pisałem - po wysłuchaniu relacji kierowców TIR-ów, którzy bywają tam często zmieniłem plany wyjazdów na Polskę, A Ci którzy  tam nie byli i tutaj namawiają do wizyt u lekarzy niech jadą. Nie życzę nikomu źle, ale ja wolę dmuchać na zimne i to wierzcie mi nie jest to panikowanie.

Osobiście też mam zamiar latem jechać do Chorwacji i Czarnogóry i obserwuję sytuację.

Nikt nie odpowie Ci na to pytanie ,bo nikt nie wie co może wydarzyć się dzisiaj,jutro,a co dopiero przez kilka miesięcy.

Nikt za Ciebie decyzji nie podejmie.To jest Twoje ryzyko .

Ciekawe czemu tak potaniały wyjazdy zagraniczne,ciekawe czemu nie lecę teraz do Paryża,Londynu czy do Tunezji ,czy Egiptu.Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.