Skocz do zawartości

Ferie wzdłuż Bałtyku na parcelach i dziko w bezpiecznych miejscach ...


Rekomendowane odpowiedzi

Termin podałem trochę krótszy niż ferii ale można go rozciągnąć np do 27-28.02... w planach mamy jeszcze podjechać do Chochołowa na termy i na Słowację na kilka dni w drodze powrotnej ...


Dokładnie, na razie jestem zadowolony. Jutro będę ogarniał nowe gniazdo 13pin bo stare było zgnite i 7pinowe i nie mam jak odholować czepki po weekendzie 11listopadowym. Trochę jest w necie materiałów(sprzecznych), Bartku ogarniasz może temat? Mogę dzwonić jak będę z tym miał jakiś problem? Jutro chcę podpiąć tylko 7 kabli do nowego gniazda.

 

Z pinami z "7" idzie tak samo na "13" - jedynka jest jedynka itd...

 

Stały plus masz wyprowadzony na listwie (plastikowa podłużna we wnęce kola na tylnym pasie - 2 biale przewody po 2,5mm) a plus po stacyjce masz po lewej w bagazniku w zamykanym schowku - będzie opisany "Media Socket" czy jakoś tak - to fabryczne wyprowadzenie pod zmieniarkę i czytnik nawigacji - ma bezpiecznik 15A, wiec spokojnie da rade lub bezpośrednio z akumulatora który masz w bagażniku ...

 

Jeśli masz fabryczny hak to po lewej we wnęce będziesz miał gniazdo od modułu - zobacz czy nie masz tam możliwości dołożenia przewodów do kostki (ma chyba 16 pinów ale korzystasz tylko z 11 - 2 masy masz z auta - opis będziesz miał na module...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 418
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

My jak pisałem... raczej w tym roku jeszcze nie będziemy gotowi do takich wypraw :(

Ale pierwsze dwa tygodnie lutego będę nad morzem (ale bardziej wschodnia część) no i niestety nie w wersji karawaningowej... :(

 

...ale... w przyszłym sezonie zimowym ruszamy nad Bałtyk Osiołkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
W dniu 5.02.2016 o 13:19, Miodzio napisał:

Życie a właściwie kolejka na prom może zweryfikować Wam czasy wycieczki do fortu Gerharda i Muzeum - niestety z Waszymi rejestracjami nie wpuszczą Was na prom z miasta, tylko musicie korzystać z promu na drodze 93 czyli Karsibór. Tu niestety bardzo różnie bywa i można czasami swoje odstać (choć czasami uda się załatwić przeprawę prawie z marszu).

Trzeba wziąć to pod uwagę sztywno planując czasy zwiedzania i dojść. 

Zawsze też pozostaje opcja przeprawy pieszo promem Warszów i spacerek wzdłuż portu, tylko trochę trzeba się tam nadreptać :D

Czy ktoś "pokonywał" ten prom z przyczepą?

Byliśmy na tym promie wiele razy i lubimy Świnoujście, ale jakoś wjazdu i zjazdu z naszą 8 metrową (z hakiem) sobie nie wyobrażam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że obsługa promu jest wstanie bardzo dużo "wymanewrować" pochyłem najazdu...

Widziałem wiele razy duże przyczepy tam jeżdżące (chociaż nie zwracałem uwagi na stan wody itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprawiałem się poprzednim zestawem  - Dethleffs 8,9 m + lR Disko 3.   Holownik miał pneumatyczne zawieszenie - mogłem pochylać cepkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.