Skocz do zawartości

Ferie wzdłuż Bałtyku na parcelach i dziko w bezpiecznych miejscach ...


Rekomendowane odpowiedzi

Akurat właśnie są ciepłe dni. Kwiaty mają pędy do 5cm a krzewy, które przycinałem malutkie, rozwijające się listki.

Spokojnie można pospacerować i zobaczyć to czego nigdy nie ma latem.

Nie wiem czemu obawiacie się wyjazdu z przyczepą 'zimą' co to za zimę mamy. na termometrach +10st, śnieg to widziałam u nas przez 2 dni i od razu roztopniał.

Udanych ferii Wam życzę. :jump:

Dla mnie polskie morze, to chyba tylko zimą się nadaje na odpoczynek. Latem, bym się nie odważyła.

Bo jeśli jedzie się w marcu na wiosenny zlot (tak jak w '14 i '15) i w nocy przymrozi to jest to przyjemniejsze jak plus 5-10 zima nad morzem...  :miga:  :miga:  :miga:

 

Nam zimno nie straszne, trzeba sie hartować - od czasu wyjazdów przez cały rok Karol nie choruje - najstraszniejsza choroba to katar ale alergiczny  :]  :]  :]  :] a najlepsza zabawa jesienią to np pluskanie w potoku z morsami Elmami (Pozdrawiamy Ole i Andrzeja - moze dacie sie namówić?) albo jak Kit'ki - żyją w każdym sezonie (Pozdrawiamy Kasie i Tomka z familią)

 

Karawaning zimowy - jesli sie do niego odpowiednio podchodzi to daje więcej frajdy jak latem - nie ma tłoku, widzisz więcej, nie ma pospiechu i walki o miejsca wypoczynku, stajesz na samej praktycznie plaży (latem w tych miejscach stoją budy z foodami), spacerujesz i oddychasz reskim powietrzem, a w pozostałym czasie zaliczasz aquaparki, kino, wycieczki autokarowe po okolicy, zwiedzasz muzea i okolice - trzeba tylko planować wyjazdy w miejsca które na zimę nie umierają (Jarosławiec, Ustronie, Świnoujscie, Dziwnów, Rewal, Kołobrzeg)...

A wieczorami w przyczepie i tak jest ciepło - to fotki z końca października i grudnia (Sylwester)..

 

post-11643-0-42773000-1454235009_thumb.jpg

 

post-11643-0-62600200-1454235012_thumb.jpg

 

 

 

 

Po 24h można rzec, że zainteresowane są 4 ekipy aby jechać z nami ( 2 kamperki i 2 przyczepki, jadą nawet częściowo na kilka dni, brawo - zapraszamy), miejsca w ktore jedziemy sa bardzo fajne i jest w okolicy co robic  :]  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 418
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Aktualnie parkuje przy Amfiteatrze w Kołobrzegu, 50 m do plaży,słonko się przebija, jak dla nas  jest :ok:. :kawa:

Tacy to pożyją !!! Zazdroscimy :slina:  :slina:  :slina:  :slina: 

 

- u nas spadło dzisiaj jakieś 10cm świeżego śniegu i za chwile idziemy na sanki ;-) ale za to za tydzień będzie budowanie zamków na plaży  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ok: Tylko kontrolujcie pogodę. Mam na myśli ostrzeżenia przed wiatrem i sztormami. Zobaczycie jak wyglądają naturalnie plaże. Bez sztucznego piachu i bronowania.

 

Pogoda ważna rzecz - monitorujemy stale - jesli będzie wiało to będziemy stacjonować wewnątrz campingów, dalej od plaży, na razie z prognoz zapowiada się ciepło do 10/11.02 później trochę chłodniej  :]  :]  :] a co tam, więcej wiśniówki i bimberka trzeba będzie lać do herbatki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując- przy okazji temat się rozkręcił,a puenta dla mnie jest taka: "Wolność Tomku w swoim domku","Każdy jest kowalem swojego losu ",a z karawaningiem jest jak z życiem -jeden woli córkę,a drugi teściową,jeden jeździ latem ,drugi zimą,trzeci i tak i tak,czwarty wcale.

Osobiście  z przyczepą lubię jeździć jak jest ciepło i mam nadzieję,że nie tylko ja tak mam.Pozdrawiam jednakże podróżujących zimą :)

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy to pożyją !!! Zazdroscimy :slina:  :slina:  :slina:  :slina:

 

- u nas spadło dzisiaj jakieś 10cm świeżego śniegu i za chwile idziemy na sanki ;-) ale za to za tydzień będzie budowanie zamków na plaży  :]  :]

Podpowiem jeszcze w Perle Bałtyku, można korzystać z basenu solankowego, 18zł /1 h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.