Skocz do zawartości

"Wiosna z Malwiną " - wstępne pogaduchy i ustalenia wiosennego spotu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jakich znowu maszyn ?????  :look:  :hmm:

Ducato w jakiej formie będzie nie wiem...

Scenic idzie na sprzedaż...

Przyczepa stoi jakieś 400km od domu...

Nowy holownik nie ma haka, a żeby nim ciągnąć moją przyczepę muszę zrobić E i dokupić viatol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz, a czemu ma umrzeć? Toż nasza przyczepa ma DMC 900kg :)

 

umrze z nudów :]  :]  :]  :]  :] , po na pagórkach, trzeba będzie z babcia spokojnie jechać i przód będzie odciążony - 9-5 to większa locha i jemu wypada wolno jeździć ;-)

Poza tym, Saaby są nieśmiertelne :foch: Są tylko specyficzne i trzeba je lubić. Coś jak Alfa....  :hmm:  

 

teraz to pocisnąłeś... o Saabie nie słyszałem dowcipów... czego nie można powiedzieć o Alfach...

 

- dlaczego kierowcy Alfy nie pozdrawiają się na drodze? - dopiero widzieli sie w serwisie...

- dlaczego Alfy miały damskie nazwy jak tornada? - bo sieją ruinę w gospodarstwach domowych...

- dlaczego 2 letnia Alfa kosztuje tyle co 5 letnia? - bo właściciel 5 letniej chce trochę kasy za części odzyskać...

- dlaczego Alfy rzadko kiedy wychodzą w wersji kombi? - żeby włosi nie mogli masowo części przywozić z Albanii...

- dlaczego Alfa nigdy nie stoi jako pierwsza na światłach? - aby nie utrudniać ruszania innym...

- dlaczego Alfy mają z przodu takie małe plastikowe lampy? - bo duże i szklane mogły by wypaść ...

- dlaczego Alfy nie maja szklanych drwi? - bo żaden dres i tak tego nie kupi...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

teraz to pocisnąłeś... o Saabie nie słyszałem dowcipów... czego nie można powiedzieć o Alfach...

 

 

A dlaczego? Bo tu nie ma z czego żartować. To poważna sprawa i poważny wóz  :nono:  :ee:  :>  :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i my wstępnie się piszemy.

 

Lista chętnych na weekend 18-20.03

1. Kiełek
2. Kajetan
3. malwa89
4. Misio

 

 

Lista chętnych na weekend 01-03.04

1. Kajetan
2. BartoszK
3 .Kiełek
4. wersowa+wersal  :)
5. Malwa89

6. Misio

7. Bodi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych na weekend 18-20.03

1. Kiełek
2. Kajetan
3. malwa89
4. Misio

 

 

Lista chętnych na weekend 01-03.04

1. Kajetan
2. BartoszK
3 .Kiełek
4. wersowa+wersal   :)
5. Malwa89

6. Misio

7. Bodi
8. Marko 6
 
Piszę się ma 80% 
Z uwagi na termin i ewentualne zimno, prąd jest dla mnie bardzo istotny ( ogrzewanie elektryczne- tylko )
Będziemy mieli do dyspozycji 6 skrzynek prądowych.
Z jednej skrzynki, tylko trzy wyjścia, każde wyjście, wedle zapewnień gospodarza 16 A 
Więc mamy wypas prądowy na 18 przyczep.
Przy większej liczbie chętnych pewno będzie się podłączać 2 przyczepy pod jedno wyjście a to już średnio 8 A na przyczepę.
Przy ogrzewaniu gazowym da radę, pod warunkiem że oboje nie załączą czajnika.
Dla mnie to za mało, więc musiałbym mieć jedno przyłącze tylko dla siebie.
A może się okazać , że nie tylko ja będę miał takie potrzeby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

8. Marko 6
 
 
Z uwagi na termin i ewentualne zimno, prąd jest dla mnie bardzo istotny ( ogrzewanie elektryczne- tylko )
 
Dla mnie to za mało, więc musiałbym mieć jedno przyłącze tylko dla siebie.
 
A może się okazać , że nie tylko ja będę miał takie potrzeby.

 

 

Mareczku

 

Specjalnie dla Ciebie, Malwina zarezerwuje jedno, wolne, gniazdko.....  :-]

 

Ale nie za darmo  :nono:

 

Jak nie przywieziesz derenióweczki to będziesz musiał grzać się przytupując i chuchając w ręce, a Twój kabelek zostanie odłączony od gniazdka  :ee:

 

A tak na poważnie, to myślę, że 99% z nas ma grzanie gazowe, więc nie powinno być problemów z wygospodarowaniem solidnego prądu dla Ciebie  :ok: I fajnie, że się zapisałeś.  :ok:

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrzewanie gazowe mam ale lodówka pracuje tylko na elektryku...

 

Ale nie żre tyle co "Farelka"  :]  :miga:  A Marek tylko na tym może bazować. Ma budkę w wersji eksportowej,  na Jamajkę 61wakacje.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
Piszę się ma 80% 
Z uwagi na termin i ewentualne zimno, prąd jest dla mnie bardzo istotny ( ogrzewanie elektryczne- tylko )
Będziemy mieli do dyspozycji 6 skrzynek prądowych.
Z jednej skrzynki, tylko trzy wyjścia, każde wyjście, wedle zapewnień gospodarza 16 A 
Więc mamy wypas prądowy na 18 przyczep.
Przy większej liczbie chętnych pewno będzie się podłączać 2 przyczepy pod jedno wyjście a to już średnio 8 A na przyczepę.
Przy ogrzewaniu gazowym da radę, pod warunkiem że oboje nie załączą czajnika.
Dla mnie to za mało, więc musiałbym mieć jedno przyłącze tylko dla siebie.
A może się okazać , że nie tylko ja będę miał takie potrzeby.

 

Witam,chętnie dołączę do Was jak tylko ciepło będzie i temperatura na zewnątrz w dzień będzie miała minimum 16 stopni ,by można było posiedzieć na zewnątrz ( tu powielam zdanie Marko 6 ). Osobiście poczekałbym z ogłoszeniem terminu jeszcze 1,5 miesiąca i wtedy go konkretyzował .

Nikt nie jest w stanie przewidzieć pogody ,a to ma tutaj najważniejsze znaczenie.To ,że ludzie się zapiszą w chwili obecnej ,nie oznacza ,że przyjadą.Niektórzy to chociaż próbują wytłumaczyć nieobecność ,a wiele osób słowa nie wypowie i po prostu nie jedzie.

Dla osób ,które nie pracują nigdy w sobotę i niedzielę-ustalenie terminu nie stanowi problemu.Jeżeli chodzi o mnie -trudno mi będzie mieć wolne w święta,potem w pierwszy weekend na ten wyjazd ,a następnie na Częstochowę.Na chwilę obecną  wychodzi,że prawdopodobnie  1 i 2.04 będę miał wolne ,gorzej z niedzielą 3 kwietnia -coś może pokombinuję :)

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mareczku

 

Specjalnie dla Ciebie, Malwina zarezerwuje jedno, wolne, gniazdko.....  :-]

 

Ale nie za darmo  :nono:

 

Jak nie przywieziesz derenióweczki to będziesz musiał grzać się przytupując i chuchając w ręce, a Twój kabelek zostanie odłączony od gniazdka  :ee:

 

A tak na poważnie, to myślę, że 99% z nas ma grzanie gazowe, więc nie powinno być problemów z wygospodarowaniem solidnego prądu dla Ciebie  :ok: I fajnie, że się zapisałeś.  :ok:

Kajtek w tym roku pigwówka się udała jak nigdy wiec sam wiesz.....   Degustacja Cię nie ominie.

A co do prądu to postawię Belmonda przy skrzynce i przypilnuje  :boks:  :boks:

No i mam nadzieję, że pogoda nam jakoś dopisze.

ROBAK !!!!!  Czytasz ten temat??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.