Skocz do zawartości

Bałtyk 2016 kto,gdzie i kiedy plany czas zacząć


Cytrus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dokładnie tak , a to sie w sierpniu wybierasz??

ja od pierwszego jestem i szukam miejsca blisko kogutka :]:piwko:

w "Białej mewie" jesteśmy rokrocznie, nieraz dwukrotnie {maj, a potem lipiec lub sierpień} na ten rok przypada sierpień, wobec tego jeśli zdrowie pozwoli , będziemy na pewno. Do zobaczenia w "Kogutku"  :pub:  :yay: . Pozdrawiamy  :hej: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełom Czerwca i Lipca SOPOT, Camping 67 "Przy plaży"
Razem z kolegą ze Śląska zamierzamy stać 2 - 3 tygodnie.

Wiem, Camping jak z PRL, ale lokalizacja znakomita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w "Białej mewie" jesteśmy rokrocznie, nieraz dwukrotnie {maj, a potem lipiec lub sierpień} na ten rok przypada sierpień, wobec tego jeśli zdrowie pozwoli , będziemy na pewno. Do zobaczenia w "Kogutku"  :pub:  :yay: . Pozdrawiamy  :hej: .

Nie każdy pewnie wie ,gdzie ten "Kogutek"  :)

Podejrzewam jednak,że  bar Kogutek nad morzem jest tylko jeden .Byłem tam dwukrotnie i jest extra.

Ulisław Ty na miejsce ile masz km? Pewnie to rzut beretem :yay: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Kogutek" to bar na kempingu " Biała Mewa " w Dżwirzynie.                                                                                                                           Mam około 210 km, jeśli ktoś dobrze rzuca beretem :niewiem:   :skromny: , dla mnie np to pestka  :ee: . Pozdrawiam  :hej: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj Ula i Stasiu i pozostała część forumowiczów.

Moja ekipa również w tym roku pierwsze trzy tygodnie sierpnia.

Jeśli zdecydujemy się na Białą Mewę na pewno się spotkamy.

Tylko znalezienie tam kawałka ziemi graniczy z cudem.

Pozdrawiam gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak od wielu lat ferie nad morzem...Puck i lotnie do 100-150km...

Wspaniałe spacery po plażach...bez towarzystwa innych ludzi :)

 

hmm, jak tak dalej pójdzie to i zimą będzie tłoczno ... więc nie reklamuj za bardzo tych ferii  :skromny:

wychodzi że byliśmy tydzień wcześniej (18-24 stycznia) i idealnie trafiliśmy z pogodą

DSC_9114.JPG

 

DSC_9247.JPG

:ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dwukrotnie w Białej Mewie w drugiej połowie lipca i z miejscem była lipa.

Gdyby ludzie trochę odpuścili z tymi parawanami wokół przyczep i przedsionków to dla innych też starczyło by miejsca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak chcesz odpocząć to też chcesz trochę miejsca - a druga połowa lipca to nie sierpień...

W lipcu to rzeczywiście krucho...A w okolicach 7 sierpnia to 1/2-1/3 a po 15 to nie dorzucisz kamieniem z jednej przyczepy do drugiej... chyba ze jakaś wspólna ekipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak chcesz odpocząć to też chcesz trochę miejsca - a druga połowa lipca to nie sierpień...

W lipcu to rzeczywiście krucho...A w okolicach 7 sierpnia to 1/2-1/3 a po 15 to nie dorzucisz kamieniem z jednej przyczepy do drugiej... chyba ze jakaś wspólna ekipa.

Misiu każdy wie,że w pełnym sezonie jest najwięcej ludzi.

U nas nad morzem po 15 sierpnia to już jest lekka lipa-chyba ,że się akurat w pogodę wbijesz dobrą ,dlatego jest mniej ludzi i trochę taniej,a zobacz o ile taniej jest zimą i ile miejsca na plaży i nie ma walki o miejsce od 5 rano na parawan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja więcej czasu nad naszym morzem spędzam w zimie - dawniej jeszcze (puki dzieciaki były w przedszkolu) to jeszcze wrzesień był na dokładkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ula i Stasiu i pozostała część forumowiczów.

Moja ekipa również w tym roku pierwsze trzy tygodnie sierpnia.

Jeśli zdecydujemy się na Białą Mewę na pewno się spotkamy.

Tylko znalezienie tam kawałka ziemi graniczy z cudem.

Pozdrawiam gorąco.

Witamy Aniu i Marku w ubiegłym roku daliśmy radę ze znalezieniem miejsca, to i w tym roku znajdziemy. :) Pozdrawiamy do zobaczenia  :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.