Skocz do zawartości

Jak oceniam przyczepy BURSTNER,czym się wyróżniają od innych marek?


Lucek26

Rekomendowane odpowiedzi

W moim Burstnerze wysiadła lodówka, tzn. wcześniej działała i nawet dośc mocno zamrażalnik działał ale któegoś dnia zaczeło z nie śmierdzieć , tak jakby amoniak. Nie mam pojęcia co to jest ale po zaciągnięciu nosem prawie padłem.

Poza tym ja mam dobre zdanie ale ja jestem początkujący w tym temacie. Przyczepa chyba z 85 roku lub 86.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam :)

 

Może ten temat zainteresuje posiadaczy Burstnerow.

Mój to Burstner Amara z 2000r wersja Lux.

 

http://forum.karawaning.pl/topic/21457-taśma-i-klin-do-usczelnienia-listew-krawędziowych-jakie-gdzie/?p=471737

 

Rozszczelniła się na listwach łączeniowych praktycznie na całej długości przyczepy ;/

Możliwe, że to kwestia zaniechań i braku odpowiedniej konserwacji.

Zastanawiam się czy jest sens ją remontować.

 

pozdr.

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jak mi tłumaczą moi specjaliści od przyczep (pp. Szczurkowie z Bierunia, u których w 2002 r. kupiłem swoją LMC Musterland i u których ją trzymam w zimie i serwisuję) o jakości przyczepy świadczą meble i - ogólnie - wnętrze. Przecież podwozia, zaczepy, okna, rolety, lodówki, łazienki, kuchenki itd. to wsady innych firm, w większości przypadków takie same we wszystkich [przyczepach rożnych producentów.

 

Królem przyczep był (jest?) Tabbert. Doskonałe były Eriby, ale nie wiem, jak się mają po połączeniu z Hymerem. Kip, Fendt, LMC to  podobno pierwsza liga. Dalej idą Dethleffs, Burstner, Hobby, Knaus (z tanią podmarką Eiffeland), Adria itd.

 

A w ogóle to łączenia firm, wykupywanie i konsolidacja  - z utrzymaniem tradycyjnych marek, ale już w nowej konfiguracji własności i zarządzania - pewnie te relacje zakłóca.

 

Nasza LMC przejechała pewnie z 60-80  tys. po rożnych drogach, meble nie skrzypią, drzwi nie odpadają (jak to było z drzwiami od szafy w Knausie), oczywiście to i owo wymaga po c zasie małego remontu i konserwacji, ale jeszcze u nas pojeździ - tym bardziej, że nie ma stałego łóżka (już wszystkie nowe niestety mają), tylko  dwie tzw dinnetki, co zdecydowanie wolimy.

 

A mover to jest inne życie - jak automat w samochodzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.