Skocz do zawartości

4 osoby w limicie 8 tysiaczków


michalusss

Rekomendowane odpowiedzi

Michał, co do cepek z Wilamowa.

Nie widziałem ich, ale opinie o tym komisie (i te z forum i z pewnego serwisu w Łodzi który kiedyś dla nich naprawiał) podpowiadają mi jedno.

Tam się nic nie kupuje, ale ponownie zaznaczam, tych nie widziałem i specjalnie do nich na 100% bym nie pojechał.

 

Ja mam Hobby 420 (ten sam układ) tylko nowszy rocznik (inne malowanie itd).

Ja mam DMC 1350kg, kolega ma z 89r i ma DMC 1100kg.

Poproś właściciela aby najpierw podał Ci dane z DR (MW) a potem dowiedz się czy pojedzie z nią ewentualnie na jakąś wagę w Zgierzu.

Tutaj z DMC może rzeczywiście być zonk, chociaż one same w sobie (w szczególności wersja Clasic) nie są za ciężkie to jednak to 100kg w DMC może zmienić dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

pana z Wilamowa bym sobie odpuścił 

 

pan nauczył sie naprawiać przyczepy i sciąga uszkodzone i sam je odnawia.

 

Widziałem jedna adrie zaraz po przyprowadzeniu i potem po naprawie fachowości naprawy nie widziałem

Edytowane przez piotr05 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... no to znów Wilamów odpada. 

 

Zobaczymy wagę tej hobby, w sumie będę nieopodal miejsca gdzie stoi. 

Zadzwonie do właściciela na gorąco, jak będę w okolicy i zobaczymy czy będzie chciał "współpracować". 

Jednak nie przekonuje mnie to hobby, coś ma w sobie, a raczej brak tego czegoś. 

 

Wolał bym jakiegoś "kompakta" mega funkcjonalnego typu 2+2 w jak w/w gruau

 

Wpadłem na jeszcze jedną całkiem ładnie wyglądającą, więc ponownie zapytam co o tym sądzicie? 

 

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-chateau-chiara-380-4-osob-i5934886189.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

michalusss Witam jestem tu nowy i szukam podobnej przyczepy ,ale tą co podałeś  na stronie właściciela ma trochę inną cenę .Ma też kilka innych w podobnej cenie tu masz link do jego oferty http://przyczepyholenderskie.pl/index.php wizualnie dla laika są ok ale to musi ocenić wprawione oko .pozdrawiam Mariusz 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michalusss Witam jestem tu nowy i szukam podobnej przyczepy ,ale tą co podałeś  na stronie właściciela ma trochę inną cenę .Ma też kilka innych w podobnej cenie tu masz link do jego oferty http://przyczepyholenderskie.pl/index.php wizualnie dla laika są ok ale to musi ocenić wprawione oko .pozdrawiam Mariusz 

 

Mariusz wiem widziałem, przeglądam oferty na bieżąco, 

Wkleiłem linka z aledrogo na forum bo miałem wrażenie że zdjęcia są lepszej jakości.

 

Pytanie do wszystkich forumowiczów czy jakieś niepokojące oznaki ze zdjęć jesteście w stanie coś wywnioskować? 

 

Mam też prośbę w sprawie oględzin. 

Czy ktoś jest w stanie oglądnąć, bo mieszka w Piotrkowie? 

 

Pozdrawiam 

Michał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam w Piotrkowie ale dla mnie przyczepy to nowość..Wizualnie z zewnątrz dla mnie ok ,środka nie oglądałem bo brak łazienki więc odpada ,więc musi ją ogarnąć ktoś mający pojęcie w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, 

Decyzja juz prawie zapadła, 

Dodatkowo mam kilka zdjęć przyczepy które dostałem od własciciela, 

Może jakieś wskazówki co do danego modelu? 

 

Proszę o wypowiedzi wszystkich forumowiczów. 

Link do ogłoszenia: 

 

http://przyczepyholenderskie.pl/index.php?id_product=16&controller=product

 

Kilka fotek. 

 

Oczywiście w ten wekeend juz chcemy jechac ogladac.... 

post-6854-0-50785700-1454570289_thumb.jpg

post-6854-0-66095300-1454570296_thumb.jpg

post-6854-0-73901600-1454570316_thumb.jpg

post-6854-0-92117200-1454570339_thumb.jpg

post-6854-0-45952700-1454570349_thumb.jpg

post-6854-0-40734600-1454570362_thumb.jpg

post-6854-0-79863700-1454570373_thumb.jpg

post-6854-0-12493900-1454570382_thumb.jpg

post-6854-0-79565300-1454570388_thumb.jpg

post-6854-0-84125400-1454570399_thumb.jpg

post-6854-0-36413200-1454570409_thumb.jpg

post-6854-0-20171700-1454570421_thumb.jpg

post-6854-0-94671500-1454570429_thumb.jpg

post-6854-0-83133800-1454570437_thumb.jpg

post-6854-0-42907800-1454570450_thumb.jpg

post-6854-0-61813600-1454570457_thumb.jpg

Edytowane przez michalusss (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja na podstawie zdjęć ?  :look:

Weź sobie ze sobą jakiegoś kumatego gościa bo na moje oko to cieknie nad przednim oknem, w bakiście rzeźba na całego.  Gdzie stabilizator? Gdzie sraczyk? Każde nowe ogłoszenie z nową niższą ceną :) . Wyjątkowa okazja na zakup typowej miny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dno bakisty jest zrobione ze ściany od jakiejś innej przyczepy???

 

I wg mnie cena jest nieadekwatna do stanu tej przyczepy. Jest sprowadzona więc sam sobie odpowiedz ile musiała na wstępie kosztować, aby handlarz jeszcze zarobił na niej odliczając koszty transportu i naprawy. Czyli kupił ją pewnie za 3-4k zł i teraz wystawił standardowo za 9k bez 100 zł.

 

Do ceny zakupu dolicz jeszcze koszty stabilizatora, i już masz kwotę 10k zł. Zastanów się czy za takie pieniądze ta przyczepa jest warta zachodu zwłaszcza, że przód był na pewno naprawiany.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie ze sobą jakiegoś kumatego gościa bo na moje oko to cieknie nad przednim oknem, w bakiście rzeźba na całego.  Gdzie stabilizator? Gdzie sraczyk? Każde nowe ogłoszenie z nową niższą ceną :) . Wyjątkowa okazja na zakup typowej miny. 

Decyzja na podstawie zdjęć ?  :look:

 

Podjelismy decyzję że jedziemy oglądać, a nie że kupić ///

A tu hola hola - w sumie racja nie zastanowiłem się dla czego bakista ma podłogę z innej przyczepy... 

Edytowane przez michalusss (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niż bakista, która może mieć takie rozwiązanie, zastanawiają mnie przebarwienia w szafkach nad oknem. Zgaduję, że to przednie okno a tam w tym miejscu jest łączenie poszycia i listwa okna jest tam przykręcona do belki, która może ciągnąć wodę przez zużyte uszczelnienie. (przerabiałem to u siebie i dokładnie tak się zaczynały problemy) . Nie przekreślaj jeszcze budy ale koniecznie dokładnie ją sprawdź. 

post-3672-0-43241100-1454594848_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.