Skocz do zawartości

4 osoby w limicie 8 tysiaczków


michalusss

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z tych wszystkich, pojechał bym zobaczyć to Hobby. Daleko nie masz więc jedź zobaczyć choć by dla sportu. Pozostałe bym odpuścił.

 

tylko za ciezka do Palio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko za ciezka do Palio...

 

Czemu dmc moge 1200 a ciągałem już taką, spokojnie 80 km na 4 biegu i daje rade :) troszkę górki wczesniej widac ale wszystko w normie. 

Większość i tak stacjonarnie a trasa autostrada nad morze i spowrotem jest juz obcykana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobby i TEC były już w kręgu zainteresowań (poprzeglądaj ostatnie tematy w kąciku - nie pamiętam gdzie to było).

TEC ma specyficzne ogrzewanie.

 

Grau to chyba ktoś na handel przytargał, do tego bardzo profesjonalnie radzi sobie bez koła manewrowego. Kolejna sprawa, że była jakaś tam przygoda tylnym prawym narożnikiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu dmc moge 1200 a ciągałem już taką, spokojnie 80 km na 4 biegu i daje rade :) troszkę górki wczesniej widac ale wszystko w normie. 

Większość i tak stacjonarnie a trasa autostrada nad morze i spowrotem jest juz obcykana.

 

Zgodze sie - tylko ze przy przyczepie dluzszej o 1 metr roznica przy bocznym wietrze jest kolosalna, a waga tez ma znaczenie bo Palio tak jak i Sienna - hamulce sa i tyle mozna o nich powiedziec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie - tylko ze przy przyczepie dluzszej o 1 metr roznica przy bocznym wietrze jest kolosalna, a waga tez ma znaczenie bo Palio tak jak i Sienna - hamulce sa i tyle mozna o nich powiedziec...

 

Wiem rozumiem, brak silnika i hamulców na coś większego, 

Jeszcze do holowania mamy c5, ale tutaj tez nie ma szaleństwa z małym hdi. 

 

Proszę bardziej o opinie do przyczep niż do holownika. 

 

Obecnie jestem w stanie intensywnych poszukiwań i myślę że w wekeend pojadę oglądnąć kolejne 3 sztuki, w tym tego hobby ze Zgierza. 

 

Proszę o podpowiedź co do tych nieco młodszych cepek: 

 

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-caravelair-wilamow-kolo-szadku-CID5-IDaYJc3.html#b907466e7c

 

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-gruau-1993-wilamow-kolo-szadku-CID5-IDcpUVd.html#b907466e7c

 

oraz tej nieco większej:

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-lmc-450p-luxus-kemping-CID5-IDcOKHz.html#b907466e7c

 

Chciałbym uniknąć jazd po całym kraju w poszukiwaniu tej jednej jedynej - szczelnej przyczepy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się wydaje że ten Gruau stylistycznie wygląda dekadę młodziej od reszty? Mowa o sztuce z pierwszego postu.

Edytowane przez danielpoz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się wydaje że ten Gruau stylistycznie wygląda dekadę młodziej od reszty? Mowa o sztuce z pierwszego postu.

 

Teoretycznie tak, jednak mial jakąś większą przygote z tył, z tego co rozmawiałem z sprzedającym to taką już przyprowadził, zapewnia że jest szczelna i nic się nie dzieje jednak po słabych zdjęciach widać że jest słabo to naprawione. Wg. mojej oceny jest do odrzucenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że Hobbystka ma coś zbyt mała masę DMC.

Miałem Hobby 400 i miała DMC 1000 kg, czyli taką samą jak sporo dłuższa linkowana 430.

 

Może się wypowie ktoś kto ma model 420 lub 430.

 

Sciema z DMC - albo zerowa ladownosc - mialem 420, one mialy DMC od 950 do 1100 - ta na pusto pewnie wazy 950-1000...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pięć sezonów byłem w posiadaniu takiej przyczepkihttp://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-gruau-1993-wilamow-kolo-szadku-CID5-IDcpUVd.html#b907466e7c. Była to moja pierwsza przyczepka i byłem z niej bardzo zadowolony. Zaznaczę tylko, że naszą załoga to cztery dorosłe osoby i z miejscem do spania nie było problemów.

Z ciekawostek to: MW 664kg, DMC 1000kg,stabilizator jazdy,w łazience nie ma prysznica, ale jest możliwość pozamykania ścianek do wewnątrz łazienki, przez co znacznie powiększa się przestrzeń wewnątrz przyczepki. Patrzę na nią z sentymentem, bo w moim przypadku, to od niej zaczęła się moja przygoda z karawaningiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.