Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Poddębice (Łódzkie) - baseny termalne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#16 beruang

beruang

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1571 postów
  • Skądprawie Kraków
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:bürstner city 390tl
  • Holownik:octavia'n 1,6

Napisano 10 lipiec 2016 - 17:41

Alex - gdybyś mógł się dowiedzieć co i jak, porobić zdjęcia, bo przypuszczam, że tutaj więcej osób będzie zainteresowanych.Aleź

Alex do dzieła - czekamy   :tuptup:

Do zobaczenia gdzieś w Polsce ;-)

#17 wally1978

wally1978

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów
  • Telefon:608278999
  • SkądOława
  • Model:Beyerland vitesse 400ct
  • Holownik:Astra II 1.7dti

Napisano 10 lipiec 2016 - 20:12

Alex - gdybyś mógł się dowiedzieć co i jak, porobić zdjęcia, bo przypuszczam, że tutaj więcej osób będzie zainteresowanych.

Oj tak tak Alex liczymy na Ciebie

#18 Alex

Alex

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 10 postów
  • SkądWartkowice
  • Model:ADRIA 530
  • Holownik:Mercedes-Benz W-124 E280

Napisano 12 lipiec 2016 - 21:05

Nie przypuszczałem, że będzie aż takie zainteresowanie. I zainteresowani koledzy mają do Poddębic 200 - 280 km. Cóż, w takim razie będę musiał podjechać i obadać temat.  :]

#19 maarec

maarec

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3294 postów
  • SkądCzęstochowa
  • Model:Adria Altea
  • Holownik:Smax 2.0 TDCI

Napisano 21 lipiec 2016 - 22:01

kolego Alex nie obijaj się... bo my tu już prawie spakowani a o tym campingu internet nic nie słyszał

Zapraszam na naszego bloga http://www.nacamping.pl/ Dołączona grafika

#20 Blazey

Blazey

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 212 postów
  • SkądCzęstochowa
  • Model:LMC Luxus 500 MDK
  • Holownik:Opel Vectra 3,2 i Renault Scenic 1,8

Napisano 22 lipiec 2016 - 01:17

Również czekam na info gdzie tam można przyczepkę ustawić

#21 maarec

maarec

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3294 postów
  • SkądCzęstochowa
  • Model:Adria Altea
  • Holownik:Smax 2.0 TDCI

Napisano 22 lipiec 2016 - 11:16

Jestem po rozmowie z Wiceprezesem geotermii, można się tam zatrzymać prawie na dzikusa na terenie parkingu przy starym boisku piłkarskim. Wody można nabrać przy basenach, powinien się tam znaleźć jakiś kawałek węża. Z prądem chyba będzie problem.

na basenach są prysznice, natryski, czy też umywalki, z których można korzystać.

przed przyjazdem lepiej dać znać, że się jedzie, powołać na Pana wiceprezesa Andrzej Peraj  telefonu nie podaję ( może prywatny ), da się go uzyskać od obsługi geotermii 516820939.

Zaznaczam z góry, że wszyscy bardzo mili, życzliwi i chętnie zapraszają do siebie.

Zapraszam na naszego bloga http://www.nacamping.pl/ Dołączona grafika

#22 byry007

byry007

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 343 postów
  • SkądKoło
  • Model:Niewiadów był n126 i n126n teraz Hobby 420
  • Holownik:Citroen Xsara Picasso

Napisano 22 lipiec 2016 - 22:19

Jestem po rozmowie z Wiceprezesem geotermii, można się tam zatrzymać prawie na dzikusa na terenie parkingu przy starym boisku piłkarskim. Wody można nabrać przy basenach, powinien się tam znaleźć jakiś kawałek węża. Z prądem chyba będzie problem.

na basenach są prysznice, natryski, czy też umywalki, z których można korzystać.

przed przyjazdem lepiej dać znać, że się jedzie, powołać na Pana wiceprezesa Andrzej Peraj telefonu nie podaję ( może prywatny ), da się go uzyskać od obsługi geotermii 516820939.

Zaznaczam z góry, że wszyscy bardzo mili, życzliwi i chętnie zapraszają do siebie.

Sprawa załatwiona profesjonalnie B)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

#23 mekszy

mekszy

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 2 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 22:15

Witam.

Byliśmy w Poddębicach w ten weekend z soboty na niedziele załogą 3+1 przy termach.

Parkowaliśmy na stadionie który właśnie jest przeznaczony na parking, jest darmowy, nie ma tutaj wody ani sanitariatów

lecz w pobliżu jest basen na którym jest wszystko ale od godziny 10.00 do 20.00.

Jest sanitariat ogólnodostępny przy Parku Zmysłów lecz otwarty od 10.00 do 22.00 można nabrać wody.

Alternatywą na wydarzenia niespodziewane jest szalet publiczny przy ulicy Konopnickiej 

gdzie za złotówkę można skorzystać z sanitariatu i pobrać wodę.

Byliśmy jedyną jednostką która tutaj nocowała w ten dzień ale rano niespodzianka,

było pytanie od pracownika pływalni czy mamy wodę, gdyż jest możliwość nalania sobie 

przed otwarciem basenów. Miło byliśmy zaskoczeni tą troską  :skromny:.

Więcej danych o basenach termalnych na stronie http://www.geotermia.poddebice.pl

Polecam Park Zmysłów z pijalnią wody mineralnej który jest bliziutko term a także 

ZOO Safari w Borysewie  http://zoosafari.com.pl/które znajduje się w odległości 

3 kilometrów od Poddębic. My pojechaliśmy tam z przyczepką i nie było problemu tam

zaparkować, parking jest przyjazny i bardzo duży.

Pobyt w Poddębicach dla nas był bardzo udany.

Już dziś wybieramy się tam powtórnie, lecz pewnie dopiero we wrześniu.

Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku

#24 Alex

Alex

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 10 postów
  • SkądWartkowice
  • Model:ADRIA 530
  • Holownik:Mercedes-Benz W-124 E280

Napisano 05 sierpień 2016 - 11:45

przed przyjazdem lepiej dać znać, że się jedzie, powołać na Pana wiceprezesa Andrzej Peraj  telefonu nie podaję ( może prywatny ), da się go uzyskać od obsługi geotermii 516820939.

Witam Szanowne grono.
Przepraszam, wczoraj wróciłem z kempingu "Letnik', dziś byłem w Poddębicach dowiedzieć się czegoś na w/w temat i podobnie jak maarec otrzymałem numer telefonu do Pana Andrzeja Peraja. Co do warunków jakie w tej chwili są w okolicach basenów termalnych w Poddębicach - wszystko napisał maarec i mekszy (w tej chwili to jest bardziej miejsce postojowe na dziko, czy półdziko), także w tym temacie nic nowego dodać w zasadzie nie mogę. Za to w rozmowie z Panem Andrzejem poszedłem nieco dalej - zasugerowałem pomysł budowy kempingu z środków unijnych - podobnie jak było z budową kempingu w Ciechocinku. Pan Andrzej zaprosił mnie na spotkanie za 2 tygodnie - chce dowiedzieć się jak taki kemping może wyglądać, co jest niezbędne itd.

I tu prośba do Was - jeśli mielibyście zdjęcia jakichś ciekawych kempingów - tak, żeby pokazać Panu Andrzejowi jak wyglądają kempingi, aby miał jakikolwiek zarys - prosiłbym o podesłanie do mnie PW.

Pozdrawiam Was serdecznie i przepraszam za moją ślamazarność.  ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych