Skocz do zawartości

Poddębice (Łódzkie) - baseny termalne


seba222

Rekomendowane odpowiedzi

Alex - gdybyś mógł się dowiedzieć co i jak, porobić zdjęcia, bo przypuszczam, że tutaj więcej osób będzie zainteresowanych.Aleź

Alex do dzieła - czekamy   :tuptup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypuszczałem, że będzie aż takie zainteresowanie. I zainteresowani koledzy mają do Poddębic 200 - 280 km. Cóż, w takim razie będę musiał podjechać i obadać temat.  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem po rozmowie z Wiceprezesem geotermii, można się tam zatrzymać prawie na dzikusa na terenie parkingu przy starym boisku piłkarskim. Wody można nabrać przy basenach, powinien się tam znaleźć jakiś kawałek węża. Z prądem chyba będzie problem.

 

na basenach są prysznice, natryski, czy też umywalki, z których można korzystać.

 

przed przyjazdem lepiej dać znać, że się jedzie, powołać na Pana wiceprezesa Andrzej Peraj  telefonu nie podaję ( może prywatny ), da się go uzyskać od obsługi geotermii 516820939.

 

Zaznaczam z góry, że wszyscy bardzo mili, życzliwi i chętnie zapraszają do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie z Wiceprezesem geotermii, można się tam zatrzymać prawie na dzikusa na terenie parkingu przy starym boisku piłkarskim. Wody można nabrać przy basenach, powinien się tam znaleźć jakiś kawałek węża. Z prądem chyba będzie problem.

 

na basenach są prysznice, natryski, czy też umywalki, z których można korzystać.

 

przed przyjazdem lepiej dać znać, że się jedzie, powołać na Pana wiceprezesa Andrzej Peraj telefonu nie podaję ( może prywatny ), da się go uzyskać od obsługi geotermii 516820939.

 

Zaznaczam z góry, że wszyscy bardzo mili, życzliwi i chętnie zapraszają do siebie.

Sprawa załatwiona profesjonalnie B)

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Byliśmy w Poddębicach w ten weekend z soboty na niedziele załogą 3+1 przy termach.

Parkowaliśmy na stadionie który właśnie jest przeznaczony na parking, jest darmowy, nie ma tutaj wody ani sanitariatów

lecz w pobliżu jest basen na którym jest wszystko ale od godziny 10.00 do 20.00.

Jest sanitariat ogólnodostępny przy Parku Zmysłów lecz otwarty od 10.00 do 22.00 można nabrać wody.

Alternatywą na wydarzenia niespodziewane jest szalet publiczny przy ulicy Konopnickiej 

gdzie za złotówkę można skorzystać z sanitariatu i pobrać wodę.

Byliśmy jedyną jednostką która tutaj nocowała w ten dzień ale rano niespodzianka,

było pytanie od pracownika pływalni czy mamy wodę, gdyż jest możliwość nalania sobie 

przed otwarciem basenów. Miło byliśmy zaskoczeni tą troską  :skromny:.

Więcej danych o basenach termalnych na stronie http://www.geotermia.poddebice.pl

Polecam Park Zmysłów z pijalnią wody mineralnej który jest bliziutko term a także 

ZOO Safari w Borysewie  http://zoosafari.com.pl/które znajduje się w odległości 

3 kilometrów od Poddębic. My pojechaliśmy tam z przyczepką i nie było problemu tam

zaparkować, parking jest przyjazny i bardzo duży.

Pobyt w Poddębicach dla nas był bardzo udany.

Już dziś wybieramy się tam powtórnie, lecz pewnie dopiero we wrześniu.

Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem po rozmowie z Wiceprezesem geotermii, można się tam zatrzymać prawie na dzikusa na terenie parkingu przy starym boisku piłkarskim. Wody można nabrać przy basenach, powinien się tam znaleźć jakiś kawałek węża. Z prądem chyba będzie problem.

 

na basenach są prysznice, natryski, czy też umywalki, z których można korzystać.

 

przed przyjazdem lepiej dać znać, że się jedzie, powołać na Pana wiceprezesa Andrzej Peraj  telefonu nie podaję ( może prywatny ), da się go uzyskać od obsługi geotermii 516820939.

 

Zaznaczam z góry, że wszyscy bardzo mili, życzliwi i chętnie zapraszają do siebie.

 

Witam Szanowne grono.

Przepraszam, wczoraj wróciłem z kempingu "Letnik', dziś byłem w Poddębicach dowiedzieć się czegoś na w/w temat i podobnie jak maarec otrzymałem numer telefonu do Pana Andrzeja Peraja. Co do warunków jakie w tej chwili są w okolicach basenów termalnych w Poddębicach - wszystko napisał maarec i mekszy (w tej chwili to jest bardziej miejsce postojowe na dziko, czy półdziko), także w tym temacie nic nowego dodać w zasadzie nie mogę. Za to w rozmowie z Panem Andrzejem poszedłem nieco dalej - zasugerowałem pomysł budowy kempingu z środków unijnych - podobnie jak było z budową kempingu w Ciechocinku. Pan Andrzej zaprosił mnie na spotkanie za 2 tygodnie - chce dowiedzieć się jak taki kemping może wyglądać, co jest niezbędne itd.

I tu prośba do Was - jeśli mielibyście zdjęcia jakichś ciekawych kempingów - tak, żeby pokazać Panu Andrzejowi jak wyglądają kempingi, aby miał jakikolwiek zarys - prosiłbym o podesłanie do mnie PW.

 

Pozdrawiam Was serdecznie i przepraszam za moją ślamazarność.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, w miniony długi sierpniowy weekend wracając z Ostrowa Warckiego zatrzymaliśmy się na jedną dobę w Poddębicach przy Basenach Termalnych, korzystając z okazji że już tam się znaleźliśmy uzupełnię niektóre informacje przedmówców w tym wątku.

Na sezon 2017 cennik kształtuje się następująco:

post-7677-0-26386000-1503148750_thumb.jpg

Ponieważ zajechaliśmy tam jednym zestawem, a na boisku (parkingu) panuje ciemność, zdecydowaliśmy się na postój nocny na otwartym terenie zabudowań termalnych gdzie wpada nieco światła z lamp ulicznych. Dodam że sama obsługa (czyszcząca wieczorem baseny) wskazała nam również to miejsce jak i boisko, uprzedzając abyśmy nie byli zaskoczeni nocnymi patrolami policji tych miejsc. Faktycznie w nocy ze trzy razy wokół boiska jak i tu gdzie staliśmy podjechał radiowóz policyjny nie przeszkadzając w śnie.

post-7677-0-83907500-1503149082_thumb.jpg

post-7677-0-33003400-1503149345_thumb.jpg

W świąteczny dzień 15.08 ruch zaczął się od około 9:30 wówczas to stwierdziliśmy że przejeżdżamy na boisko bo przyjemniej będzie zjeść śniadanie i obiad na trawce.

post-7677-0-85272000-1503149662_thumb.jpg

My staneliśmy na wprost schodów prowadzących na baseny (w połowie boiska) bo wydawało się że będzie to wystarczająca odległość by mieć troszkę luzu.

post-7677-0-33944800-1503149730_thumb.jpg

Jednak przy dniach świątecznych i w dni bardzo upalne, sugeruję zaparkować na samym końcu boiska bo jak się okazało po godzinie 14:00 to ta głębsza czyli luźniejsza część boiska wyglądała tak:

post-7677-0-70079500-1503149952_thumb.jpg

Zdjęć z basenów nie będę wstawiał gdyż są dostępne na stronce basenów, opiszę tylko że są trzy baseniki, jeden dla dzieci płyciutki, drugi  głęboki na 1,1 m z temperaturą 34 stopnie i trzeci typowo pływacki ze skośnym dnem o temperaturze 32 stopnie, jest jeszcze boisko do siatkówki i placyk zabaw dla dzieci, poza tym sporo trawki do poleżenia na kocyku, brak jakichkolwiek zjeżdżalni.

Ogólnie fajna miejscówka ale z racji braku zaplecza dla przyczep i kamperów nie na długo, w godzinach otwarcia term można skorzystać z toalet lub nabrać wody, w sezonie na terenie sporo budek z jedzeniem w "normalnych pieniążkach".

Prócz toalet czynnych w porach dziennych na termach i przy Parku Zmysłów znaleźliśmy jeszcze toaletę całodobową przy targowisku (idąc od parku zmysłów w kierunku centrum ulicą Konopnickiej)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.