Skocz do zawartości

plastiki na drzwiach od wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

Mi też pękła ta górna półka, jak złapałem za nią by zamknąć drzwi podczas silnego wiatru. Półka i kosz na dół są do kupienia tu:

 

http://sklep.klaja.pl/pl/p/Polka-na-drzwi-do-Hobby-2002-2008/1851

 

Cena trochę rozwala ale jak się chce mieć tip top :hmm:.

Zastanawiam się tylko czy jest sens montować bo jest ona w takim miejscu, że aż się prosi żeby za nią złapać przy zamykaniu drzwi. A wtedy podmuch wiatru i ... :pupa: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam to samo. Była ładna półka i poszłaaa podczas zamykania za nią.

Również w planach miałem kupno jej u Klai ale już na chłodno po zastanowieniu to chyba sobie daruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja była wyrwana całkowicie i złamana. Skleiłem ją do kupy jakąś kropelką, od wewnętrznej strony wzmocniłem 2 warstwami maty i żywicy poliestrowej. Całość przykleiłem na kleju do szyb. Można dalej używać jako klamki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też pękła ta górna półka, jak złapałem za nią by zamknąć drzwi podczas silnego wiatru. Półka i kosz na dół są do kupienia tu:

 

http://sklep.klaja.pl/pl/p/Polka-na-drzwi-do-Hobby-2002-2008/1851

 

Cena trochę rozwala ale jak się chce mieć tip top :hmm:.

Zastanawiam się tylko czy jest sens montować bo jest ona w takim miejscu, że aż się prosi żeby za nią złapać przy zamykaniu drzwi. A wtedy podmuch wiatru i ... :pupa: .

Dzięki za odnalezienie.Myślę ze kupie ,bo potem będzie tam kawałek tu kawałek i ogólnie słaby stan budki mierny.Najgorsze ze nie ma winnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

jeżeli to jest problem z tworzywem -proponuje zrobić to z poliwęglanu (PC) tworzywo bardzo mocne i wytrzymałe .a jeśli wymiary są takie same ,

to koszt nie powinien być wysoki ,wykorzystując tą samą formę ,za to wytrzymałość bez porównania . :)    proponuję dyskusję ile sztuk ???

pozdrawiam

post-17382-0-72710100-1454969334_thumb.jpg
post-17382-0-18037200-1454969199_thumb.jpg
post-17382-0-33494000-1446154538_thumb.jpg
post-17382-0-09648900-1446154486_thumb.jpg
post-17382-0-51273400-1441818391_thumb.jpg
post-17382-0-75425500-1423263823_thumb.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat. Też mamy popękane kieszenie w drzwiach wejściowych. Chcę je wzmocnić żywicą, jest jednak problem z demontażem. Odkręciłam śrubki po bokach. Kieszeń ma rant, który wchodzi pod sklejkę i ma luzy. Sklejka jest przyklejona prawdopodobnie do styropianu.  Kieszeń nie da się wyjąć w żaden sposób. Przynajmniej ja nie potrafię. Może już ktoś to przerabiał i może doradzić czy naprowadzić.post-5948-0-59101400-1455052945_thumb.jpgpost-5948-0-67138300-1455052937_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moje przypuszczenie jest takie, że aby wyjąć tę półkę trzeba zdjąć całą osłonę plastykową wewnętrzną. Sądzę, że ona jest mocowana pod aluminiową listwą zewnętrzną.

Edytowane przez kmtaxi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przypuszczenie jest takie, że aby wyjąć tę półkę trzeba zdjąć całą osłonę plastykową wewnętrzną. Sądzę, że ona jest mocowana pod aluminiową listwą zewnętrzną.

 

Nie ma osłony plastikowej. Jak widać na zdjęciu żółta sklejka jest minimalnie podcięta i pod nią włożona/zaczepiona jest półka/kieszeń dosyć ściśle i nie ma możliwości manewru.  Musi być jakiś trik demontażu bo niemożliwe żeby z tego powodu trzeba było drzwi wymieniać.  Sklejka jest przyklejona do prawdopodobnie styropianu znajdującego się pod spodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.