Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o plastykową osłonę do której jest mocowana półka. Powinna zejść razem z półką, bez ruszania sklejki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta osłona jest mocowana do ramy drzwi i chyba trzeba byłoby je zdemontować, następnie w jakiś sposób zdemontować tą osłonę demontując ramę aluminiową?? Nie mam pojęcia jak. Wygląda to na grubszą robotę...... Przyjrzeć się temu mogę dopiero w weekend.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podłączę się pod temat. Też mamy popękane kieszenie w drzwiach wejściowych. Chcę je wzmocnić żywicą, jest jednak problem z demontażem. Odkręciłam śrubki po bokach. Kieszeń ma rant, który wchodzi pod sklejkę i ma luzy. Sklejka jest przyklejona prawdopodobnie do styropianu.  Kieszeń nie da się wyjąć w żaden sposób. Przynajmniej ja nie potrafię. Może już ktoś to przerabiał i może doradzić czy naprowadzić.attachicon.gifDSC_0078.jpgattachicon.gifDSC_0083.jpg

Cześć

Też przerabiałem ten temat. Mam przyczepę Eifelland Holiday i takie same plastikowe półki w drzwiach. Od razu po zakupie połamałem jedna z nich bo próbowałem zamknąć drzwi jak zawiał wiatr. Próbowałem zamówić u producenta, ale pan z przedstawicielstwa Knausa powiedział, że ostatnie 2 sztuki sprzedał latem (2017) i nie może już ich zamówić.

Została mi jedna półka, którą zdemontowałem, pomierzyłem i zrobiłem model 3D. Półki są przymocowane kołeczkami po bokach + zachodzą za drewnianą płytkę w drzwiach, która trzyma się na taśmie dwustronnej. Znalazłem firmę, która wydrukowała mi półki na drukarce 3D i zapłaciłem 30 zł od sztuki. Teraz wygląda to jak na załączonym zdjęciu. Mam nadzieję, że pomogłem.

post-1859-0-37650400-1514227955_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi