Skocz do zawartości

Szykują sie zmiany na Kampingu nr 67 Przy Plaży w Sopocie


GregorY

Rekomendowane odpowiedzi

Byliśmy przez kilka dni gośćmi kempingu i chcemy się podzielić naszymi spostrzeżeniami

 

Plusy:
-blisko morze
-sanitariaty stare ale bardzo często sprzątane

 

Minusy:
-z uwagi na dowolność ustawiania się każde wolne miejsce jest oblegane co powoduje duży bałagan
-jedna umywalka do mycia naczyń na cały blok sanitarny powoduje tworzenie się kolejek jak do bramek na autostradzie w wysokim sezonie
-głośne imprezy do nocy - kiedy poprosiliśmy pracowników kempingu o interwencje usłyszeliśmy, że "nie mogą nic na to poradzić i że to nie ich sprawa"
-pralnia pełna błota, śmieci oraz tryskającej z instalacji wody

-pozatykane odpływy pod prysznicami
-bardzo wysokie ceny (2+2, przyczepa bez przedsionka 140zł/doba)

 

Niestety w naszej ocenie kuleje organizacja i opieka.
Bardzo dużo musiałoby ulec zmianie żebyśmy zdecydowali się spędzić czas tam raz jeszcze.

 

Liczymy, że właściciele czytają nasze forum i wyciągną z tego wnioski.

 

P.S. do Admina: wyskakuje mi błąd przy próbie zgłoszenia kempingu do katalogu.

404 — Nie odnaleziono pliku lub katalogu.

Szukany zasób został usunięty, ma zmienioną nazwę lub jest czasowo niedostępny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ten kemping to Stary 67 Przy Plaży.

Nie spodziewaj się fajerwerków na polu ze starą instalacją, zatkanymi odpływami i brakiem pomysłu na dalszą działalność?

Spędziłem tam kilka lat jak jeszcze prowadził to MOSiR i też dupy nie urywało.

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemping "Przy plaży" w tym roku przejdzie metamorfozę . W przyszłym nazwa może brzmieć zupełnie inaczej także wszelkie błędy dozwolone :-) .....  wysłane z mojego upośledzonego , bezdusznego kompa ,który czasami doprowadza mnie do furii :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Skończyłem temat w 2016 i odgrzewam w 2017 . Przelatując rowerem wczoraj wzdłuż Trójmiasta szlakiem nadmorskim jak zwykle zalukałem do przy plażowych ośrodków no i tu zapowiedziane zmiany wchodzą w życie. Sopot "Przy plaży" nabiera nowego wymiaru. Dla nas karawaningowców ten wymiar znacznie się zmniejszył gdyż postawiono sporo domków tupu "kontener" znacznie zmniejszając powierzchnie użytkową ośrodka. Na tą chwilę tak na oko ubyło ok. 15-20% powierzchni trawiastej co w znaczny sposób niekorzystnie wpłynie na przyjmowanie braci karawaningowej.  Warto wziąć to pod uwagę planując urlop w trójmieście. Pozdrawiam. Zdjęcia zrobiłem ze ścieżki rowerowej od strony plaży.

 

 

 wysłane z mojego upośledzonego , bezdusznego kompa ,który czasami doprowadza mnie do furii :-)

 

 

 

post-12883-0-58361600-1490649028_thumb.jpg

post-12883-0-41481500-1490649044_thumb.jpg

post-12883-0-23907500-1490649059_thumb.jpg

post-12883-0-04986500-1490649073_thumb.jpg

Edytowane przez NOBOCAMP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadzieja. W ogóle nie widać aby cokolwiek zrobili pod kątem karawaningu.

Podobno w planie są stanowiska pod karawaning. Za jakiś czas wybiorę się znowu na przeszpiegi i kropnę kilka fotek od strony ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż z ciekawości sobie tam w sobotę podjadę... mam wrażenie, ze poszło to co najmniej w złym kierunku.

Jeżeli nie poprawili instalacji elektrycznej (a na to nie wygląda), to będzie niezła kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sanitariaty? Alejki widzę stare, lampy stare, recepcja stara.

 

Nie mam nic przeciwko samym domkom.. Takie też postawili po sąsiedzku w Sopot 34 i w Metropolis. Ale musi być równowaga i jakaś logika w działaniach.

 

No nic. Zobaczymy jak skończą

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj przejeżdżając obok ośrodka zauważyłem nową "sygnaturę wywoławczą" ośrodka czyli "Park 45"

a odnośnik www. to  http://www.park45.pl/  pozdrawiam :)

 

 

 wysłane z mojego upośledzonego , bezdusznego kompa ,który czasami doprowadza mnie do furii :)

Edytowane przez NOBOCAMP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna nowa. Od początku, czyli po przejęciu Campingu 67 mają nazwę Park 45.

A kiedy nastąpiło to  "przejęcie" ? Bo w zeszłym roku nie widziałem jeszcze tej nazwy...

Edytowane przez NOBOCAMP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy nastąpiło to "przejęcie" ? Bo w zeszłym roku nie widziałem jeszcze tej nazwy...

W zeszłym sezonie już funkcjonowało to jako Park45. Może szyldu nigdzie nie mieli po prostu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym sezonie już funkcjonowało to jako Park45. Może szyldu nigdzie nie mieli po prostu

I dlatego pewnie takich niezorientowanych jak ja może być nieco więcej stąd moja reakcja zaraz po pojawieniu się banera  :thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.