Skocz do zawartości

Szykują sie zmiany na Kampingu nr 67 Przy Plaży w Sopocie


GregorY

Rekomendowane odpowiedzi

Za portalem: http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Kemping-nad-morzem-czeka-na-najemce-Ale-trzeba-sporo-zainwestowac-n97950.html

 

W sumie: najwyższy czas.....

Pytanie jak to się odbije na cenach.

Znam tą miejscówkę i miło ją wspominam, teraz mieszkam niecały kilometr od niej :)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może w końcu będzie kemping z prawdziwego zdarzenia w Sopocie. Czas najwyższy. Bo to co było do tej pory to trochę wstyd dla kurortu odwiedzanego przez tyle ludzi ( myślałem że to prywatny kemping). Wspominamy w artykule Metropolis też nie powala, zwłaszcza sanitariatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewiduje się miejsca pod namioty i dla kamperów, a dla przyczep nic? ;)

.

Widać wymagania są wysoko określone, w tak krótkim czasie trzeba będzie wpompować sporo środków pieniężnych, nie sądzę że ktokolwiek z inwestorów zwiedzających ten kemping przed przetargiem zaproponuje później ofertę w pełni spełniającą wymagania i obciążenia finansowe. Bez wsparcia Unii będzie ciężko, chyba że poważne duże przedsiębiorstwo zrobi sobie tu firmowy ośrodek wypoczynkowy + dla wolnych turystów, albo... ktoś zrobi z tego pralkę do lewego siana i ta opcja - niestety, najkorzystniejsza byłaby dla nas.


...( myślałem że to prywatny kemping)...

Dotychczas był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to będzie konkurencyjnie w Sopocie, dwa "nowe" campingi tuż obok siebie.

 

jak czytamy to zainteresowanie inwestorów było duże, widocznie jest kilku majętnych ludzi zainteresowanych tym tematem co daje tylko korzyść dla nas - turystów.

 

Cen za bardzo nie podniosą, bo konkurencja kilometr obok tylko na to czeka - a tam też inwestują od roku ubiegłego.

 

Mnie w Sopocie mocno dziwi Metropolis - ciemno tam w tym lesie, ponuro, na plażę pod górę i to solidną, cała okolica mocno przemysłowa. Tak szybko jak tam dotarłem to też uciekałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Metropolis byłem ze względu na znajomych w domkach, przy okazji koncertu w PGE Arenie, na "Przy plaży" nie ma domków więc odpadał, a ten o którym pisze Marek jeszcze nie istniał. Więcej z własnej nieprzymuszonej woli wolałbym tam nie wracać. O ile ta część z domkami jeszcze ok i same domki nowe i komfortowe, to część kempingu bardzo średnia, a toalety to już porażka zupełna. Z tego co ktoś pisał do tego roku za wiele się nie zmieniło. Ale jak będzie konkurencja to kto wie. 

Na plus to bliskość aquaparku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

zdecydowanie kemping przy plaży to ostoja poprzedniej epoki, byliśmy tam 2 razy i za każdym razem jedynym plusem tego kempingu była bliskość plaży i nic więcej.

Fajnie, że wreszcie miasto pomyślało, bo lokalizacja super, więc z niecierpliwością czekam aż ta inwestycja się zakończy i chętnie zobaczę efekty.

 

Jeżeli dobrze rozumiem, z treści artykułu, może nie bezpośrednio, ale wynika, że kemping zacznie funkcjonować dopiero od 2017? czy to będzie tak, że w tym sezonie też będzie, tylko po prostu będą prowadzone jakieś prace?

 

Tak czy siak, my w tym roku uderzamy z rodziną na kemping 34, ten zaraz obok :] lokalizacja w zasadzie ta sama, a ponoć standard dużo lepszy, trzeba sprawdzić :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Dzisiaj otwieram stronę CAMPING nr.67"Przy Plaży" i pełne zaskoczenie gdyż wyświetlana jest informacja,że camping jest ZLIKWIDOWANY.Słyszałem,że miał być remont.

Jeżeli ktoś byłby w tamtej okolicy może by sprawdził co się tam dzieje,myślę,że nie zbudują tam nowego hotelu?

 

Na 34 ceny w tym roku podskoczyły do góry (brak konkurencji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzisiaj otwieram stronę CAMPING nr.67"Przy Plaży" i pełne zaskoczenie gdyż wyświetlana jest informacja,że camping jest ZLIKWIDOWANY.Słyszałem,że miał być remont.

Jeżeli ktoś byłby w tamtej okolicy może by sprawdził co się tam dzieje,myślę,że nie zbudują tam nowego hotelu?

 

Na 34 ceny w tym roku podskoczyły do góry (brak konkurencji)

 

w niedzielę popylałem obok na rowerku i nic nie zapowiadało tej katastrofy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest nowy najemca, bo był przetarg i starego zarządcy już nie ma. Kemping na pewno będzie, i to gruntownie przebudowany. Bo takie były warunki przetargu. Mojego dobrego kolegi znajomy brał udział w tym przetargu. Ponoć złożył ofertę, że zainwestuje 3 mln złotych w tym miejscu. I nie wygrał przetargu. Ile w tym prawdy? Dowiemy się oczywiście w przyszłości :-)

 

Same warunki przetargu organizowanego przez Sopot gdzieś widziałem kiedyś.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.