Skocz do zawartości

Szykują sie zmiany na Kampingu nr 67 Przy Plaży w Sopocie


GregorY

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieje się.

Na razie camping nieczynny.

Ma być wszystko nowe: domki, recepcja, toalety, prąd i... wydzielone stanowiska dla przyczep.

Raczej będzie czynne od 1 lipca.

Camp 34 będzie podobno miał godnego sąsiada

Edytowane przez MichalKJ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fajnie, niech robią, działają. Byłem w Sopocie w 2015 kiedy camp 34 dopiero raczkował, teraz jest tam pewnie jeszcze lepiej. Camping przy hestii wyglądał źle... dobrze, że jest inwestor a nie postawili tam kolejnego biurowca czy hotelu.

 

Dojazd mają dobry, zawsze ten rejon jest dla mnie alternatywą w razie korków na obwodnicy trójmiasta i dalej. Miejsce ma potencjał na super camping.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Metropolis - dla mnie miejsce na dziś odpada. Byliśmy tam na rekonesans w 2016r i nie przypadł nam do gustu, bardzo dużo cienia, gęsty las, powrót z plaży na wzniesienie z ekwipunkiem i dziećmi to prawdziwa ścieżka zdrowia.

 

Wracając do tematu "nowego" campingu Camp 45 - mam wrażenie, że może to być jedno z lepszych miejsc do pobytu nad Bałtykiem. Dziś podczas odwiedzin widziałem, że prace idą tam bardzo prężnie i jest szansa aby na lipiec otworzyć. Aktualnie jest to plac budowy.

 

Gdyby nie forum, prawdopodobnie wylądowałbym tam z przyczepą pod bramą, tak jak napotkana dziś rodzinka, która zawracała na wąskim wjeździe na plac budowy. Strona campingu http://www.park45.pl/sugeruje, że można przyjechać, dopiero dalej widać brak cennika, lecz nie każdy wchodzi sprawdzać ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metropolis oczywiście nie jest dla osób, którzy przyjechali śmigać na plażę. Czyli dla mnie idealny, tzn dla osoby która się wychowała nad samym morzem i jak przyjeżdżam do Trójmiasta w odwiedziny to mogę w ogóle morza nie oglądać :-P

 

A na pewno w Metropolis jest najspokojniej z tych wszystkich trzech kempingów sopockich.

No i kolejny plus to bliskość kolejki SKM więc komunikacyjnie też jest na plus.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Masz jakieś foto z postępu prac? Bo ich FB jest martwy. Nie wiadomo co się w ogóle dzieje. Ostatni ich wpis jest z kwietnia gdzie informują że wystartują albo 1 albo 15 czerwca.

 

Aż dziw mnie bierze, że w dzisiejszych czasach ktoś w taki sposób podchodzi do biznesu. Zero informacji, a strona zbudowana tak, że tylko przyjeżdżać, bo ani słowa że są nieczynni.

 

A przecież relacja na FB z prac to najlepszy sposób aby zdobyć fanów i kibiców. Ich konkurencja każdy ruch relacjonowała na FB i było widać, że coś się dzieje

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Masz jakieś foto z postępu prac? Bo ich FB jest martwy. Nie wiadomo co się w ogóle dzieje. Ostatni ich wpis jest z kwietnia gdzie informują że wystartują albo 1 albo 15 czerwca.

 

Aż dziw mnie bierze, że w dzisiejszych czasach ktoś w taki sposób podchodzi do biznesu. Zero informacji, a strona zbudowana tak, że tylko przyjeżdżać, bo ani słowa że są nieczynni.

 

A przecież relacja na FB z prac to najlepszy sposób aby zdobyć fanów i kibiców. Ich konkurencja każdy ruch relacjonowała na FB i było widać, że coś się dzieje

Witajcie,

 

Podpinam się z zapytaniem. Co się tam dzieje?

 

Jak działa PARK 45?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.