Skocz do zawartości

Co z XIX zlotem?


Cathay

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, nie ma co rzucać linków do campingów. Myślę, że osoby które są gotowe wziąć na Siebie organizację są w kontakcie z władzami i rozmawiają. Zlot będzie tam gdzie są możliwości jego organizacji a nie tam gdzie camping jest ;).Poczekajmy, co roku zlot był i teraz też pewnie będzie.Na razie zastanówmy co powinniśmy zrobić aby budy wybudzić ze snu. Może jakiś przęgląd w SKP, sprawdzić hamulce, najazd itd ;).

To ja proponuje nieśmiało otworzyć sezon. Zamiast na SKP, wyjazd w plener. Są chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie, nie ma co rzucać linków do campingów.

Myślę, że osoby które są gotowe wziąć na Siebie organizację są w kontakcie z władzami i rozmawiają.

Zlot będzie tam gdzie są możliwości jego organizacji a nie tam gdzie camping jest ;).

Poczekajmy, co roku zlot był i teraz też pewnie będzie.

 

Święte słowa :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja  - Karpacz i okolice??

Wiśniowa Polana Camping nr 142

http://www.camping-milkow.karkonosz.pl/_pl.html

Po pierwsze primo: Wiśniowa Polana już była miejscem zlotu, a po drugie primo: nie jest w stanie unieść wiosennej ilości zlotowiczów. Chyba że Krzysiek udostępni boisko i dodatkowe zasilanie ogarnie. Mogę z nim pogadać jeżeli chcecie ponownie nawiedzić okolice Jelonki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo: Wiśniowa Polana już była miejscem zlotu, a po drugie primo: nie jest w stanie unieść wiosennej ilości zlotowiczów. Chyba że Krzysiek udostępni boisko i dodatkowe zasilanie ogarnie. Mogę z nim pogadać jeżeli chcecie ponownie nawiedzić okolice Jelonki.

 

My -chcemy a raczej prosimy :skromny:

Edytowane przez Paczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czytacie trochę czy tylko udajecie? Sorry, ale już kilka razy było pisane, że zlot majowy organizowany jest w "centrum" aby każdy miał tak samo daleko ;).

A Wy tu wyskakujecie z Karpaczem i popieracie go.

Albo nie czytacie albo z geografią Polski u Was słabo skoro Karpacz ma być w "Centrum" ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.