Skocz do zawartości

Co z XIX zlotem?


Cathay

Rekomendowane odpowiedzi

Albo nie czytacie albo z geografią Polski u Was słabo skoro Karpacz ma być w "Centrum"  ;).

nie do końca masz rację :

było :

Rozpłucie-Lubelskie

Przybrodzin - Wielkopolska

Danowskie - Podlaskie

 tym miejscowościom też jest trochę do centrum 

Edytowane przez ptaku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hejka, ja dalej podtrzymuję swoją sugestię że Miłków może nas nie pomieścić a potem będzie wieszanie psów na tak fajnym kempingu. Jeśli wolą naszej społeczności będzie spotkać się w moich stronach, to mogę się podjąć organizacji ale raczej również jesiennego spotkania.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, ja dalej podtrzymuję swoją sugestię że Miłków może nas nie pomieścić a potem będzie wieszanie psów na tak fajnym kempingu. Jeśli wolą naszej społeczności będzie spotkać się w moich stronach, to mogę się podjąć organizacji ale raczej również jesiennego spotkania.   

Potwierdzam słowa Artura . Z pojemnością był już kłopot podczas jesiennego zlotu . Wiosenny niesie za sobą dużo większe zapotrzebowanie na miejsca dla przyczep i kamperków. Obawiam się , że na wiosenny zlot na Dolnym Śląsku nie ma takiego kempingu aby pomieścić tyle zlotowych załóg .

Na potrzeby jesiennego zlotu można już coś znaleźć .

 

Pamiętacie jak kiedyś pisałem , że tak czy siak będziemy zmuszeni wracać do kempingów gdzie wcześniej odbywały się zloty . Przecież tych dużych aż tak wiele nie ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa Artura . Z pojemnością był już kłopot podczas jesiennego zlotu . Wiosenny niesie za sobą dużo większe zapotrzebowanie na miejsca dla przyczep i kamperków. Obawiam się , że na wiosenny zlot na Dolnym Śląsku nie ma takiego kempingu aby pomieścić tyle zlotowych załóg .

Na potrzeby jesiennego zlotu można już coś znaleźć .

 

Pamiętacie jak kiedyś pisałem , że tak czy siak będziemy zmuszeni wracać do kempingów gdzie wcześniej odbywały się zloty . Przecież tych dużych aż tak wiele nie ma .

Januszkowice pomieszczą :P ale z "centrum" to lokalizacja ma mało wspólnego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pamiętacie jak kiedyś pisałem , że tak czy siak będziemy zmuszeni wracać do kempingów gdzie wcześniej odbywały się zloty . Przecież tych dużych aż tak wiele nie ma .

Czy właśnie ogłosiłeś że XIX Zlot odbędzie się w Sławie? :)

Swoją drogą od oficjalnego mija 6 lat, a od "uznanego za prawie oficjalny" 5 lat, więc dlaczego nie? Och te pochody, te mecze, ten wieprz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy właśnie ogłosiłeś że XIX Zlot odbędzie się w Sławie? :)

Swoją drogą od oficjalnego mija 6 lat, a od "uznanego za prawie oficjalny" 5 lat, więc dlaczego nie? Och te pochody, te mecze, ten wieprz!

Heh , spoko Sławku . Ja nic nie sugeruję ani nie ogłaszam . Wspomniałem tylko o tym , że wielkogabarytowych kempingów jest na tyle mało , że raczej skazani jesteśmy do nich wrócić . Swoją drogą , chcąc je policzyć , to ciekawe ile tych kempingów faktycznie jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.