Skocz do zawartości

Pomoc z zakupem pierwszej przyczepki


boyka

Rekomendowane odpowiedzi

No to jest fakt, jak czegoś brakuje to dokłada  :]

Nam nabije butle gazową bo skończyła się na próbie ogrzewania i kuchenki,załatwi tłumaczenia,przegląd,dołożył kliny, a poza tym... marudziłem trochę że cepka nie ma stabilizatora, to powiedział że mogę sobie z innej wziąć jak chcę :]  i wszystko w cenie.

Tak jak napisałeś jak na handlarza to uczciwy jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aha bo zapomniałem zapytać, a edytować już nie można....

Mam na stanie jeszcze myjkę parową, czy ona zdała by egzamin w myciu cepki z zewnątrz? Tzn. same ścianki oczywiście bez miejsc uszczelnianych bo obawiam się że one mogły by tego nie wytrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do Andrzeja ze sosnowca fajny gość .

heheh,przynajmniej budek nie ograbia ze wszystkiego, a jak czegoś brakuje to dokłada 

 

 marudziłem trochę że cepka nie ma stabilizatora, to powiedział że mogę sobie z innej wziąć jak chcę :]  i wszystko w cenie.

Tak jak napisałeś jak na handlarza to uczciwy jest. 

 
 
dobry jest p.Andrzej i jakie dobre serce   ma.... i to tak po prostu/niech stracę niech ma... :look:  :]
Edytowane przez babula (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
 
dobry jest p.Andrzej i jakie dobre serce   ma.... i to tak po prostu/niech stracę niech ma... :look:  :]

 

Wyczuwam ironię  :]

Rozumie cię bo już niestety przyzwyczailiśmy się wszyscy do chamstwa i fałszywości od handlarzy każdej maści, ale nie możemy wrzucać wszystkich ludzi do jednego worka.

Też nad tym myślałem... ale wiesz, po 1 to też karawanignowiec, a po 2 tego sprzętu może mu już gdzieś tyle leżeć że mu nie zależy.

Nie wnikam w to, wolę się cieszyć z tego co jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
 
dobry jest p.Andrzej i jakie dobre serce   ma.... i to tak po prostu/niech stracę niech ma... :look:  :]

 

nie znasz człowieka to nie pisz takich ironicznych tekstów ,jedz zobacz potem pisz . Akurat w tym przypadku grubo sie mylisz . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam Was po prawie 3 miesiącach.  :banan:

Jak wiadomo jesteśmy już w posiadaniu swojej pierwszej przyczepki. Jest to LMC Munsterland Luxus, przyczepka może i nie za młoda ale wydaje mi się że w bardzo dobrej kondycji. Chciałem Wam koledzy bardzo podziękować za pomoc którą mi tutaj udzieliliście, a w szczególności Piotrkowi i Tomkowi za cierpliwość i długi czas spędzony przy telefonach  :dzieki:  

 

Tak więc od czasu zakupu naszego pudełka już trochę czasu minęło, a więc i trochę roboty w miarę wolnego czasu i możliwości zostało zrobione.

Prace wykonane zaczynając od początku:

-porządne mycie , lekka polerka i woskowanie

- doszczelnienie kilku elementów, głównie na dachu ( może i nie potrzebne ale wolałem dmuchać na zimne )

- przeróbka instalacji elektrycznej na 12V

- wymiana wszystkich żarówek na Ledy SMD oraz dołożenie kilku pasków Led

- wstawienie akumulatora i prostownika

- wywalenie zbiornika na wodę z łazienki ( 20l )  i wstawienie go do bakisty ( nowy 35l )

- kupno i montaż grzałki do wody

- zakupiłem osobną pompkę 12V   w celu zrobienia prysznica przenośnego

- wymiana firanek  :)  to akurat robota mojej połówki

- przeróbka instalacji gazowej ( dołożyłem 2 butlę, wstawiłem trójnik, nowe reduktory i węże )

- konserwacja podwozia

- montaż radyjka i kilku głośniczków

- rozprowadziłem w kilku miejscach dodatkowe gniazdka 230V ( łazienka, bakista i salon )

- Wymiana zasilacza 12V na nowy i mocniejszy ( stary miał max 20W ) był już "wysłużony" i nie dawał rady 

To chyba było by na tyle, zapewne było jeszcze kilka rzeczy zrobionych ale o nich zapomniałem  :mlot:

W planach do zrobienia zostało jeszcze przed jakimkolwiek wyjazdem:

- hamulce i sprawdzenie zawieszenia

- zmontowanie 2 przedłużaczy po 30m każdy

- rozłożenie i sprawdzenie przedsionka 

- lekka kosmetyka

 

Tak więc jeszcze raz dziękujemy wszystkim którzy nam pomogli.  :dzieki:  :dzieki:  :dzieki:

Pozdrawiamy i życzymy samych dobrych i udanych wypadów !  :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.