Skocz do zawartości

Camping Molo - Osiek k. Oświęcimia.


arkady

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś pytania to z chęcią odpowiem. Nasza przyczepa tam została więc z pewnością będziemy tam często bywać . miło byłoby również w jakiś weekend spotkać się z ludźmi z forum tym bardziej że są to nasze początki zarówno karawaningowe jak i na forum

Jak ktoś tu napisał nie wszystko złotem co się świeci. My Mamy 4 letniego syna i dużym minusem jest że na polu nie ma placu zabaw. Oczywiscie jest piękny plac zabaw obok baseny ale to już należy wyjść z pola i kawałek się przejść przez parking gdzie jest dużo samochow. Mam nadzieję że nad tym popracuja gdyż wciąż są tam jeszcze wykonywane adaptacje

Edytowane przez aniaruda (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Są to naprawdę nie duże pieniądze ( za parking ludzie placa wiecej) jednak aby skorzystać z takiego rozwiazania należy zapisać się do klubu . z tego co wiem to są jeszcze wolne miejsca. dla nas jest to idealne rozwiązanie. Nie musimy się martwić gdzie trzymać przyczepę, ponadto kiedy mamy tylko trochę czasu wsiadamy w samochód i za godzinę jesteśmy na miejscu. Pole prawdobodobnie ma zostać jeszcze powiększone a caly kompleks robi naprawde ogromne wrażenie. Gdybyście byli zainteresowani takim rozwiązaniem na piszcie to podam więcej szczegółów.

Edytowane przez aniaruda (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie bardzo rozumiem cennik, czy płaci się za parcelę + przyczepę? Jeśli tak, to  nie jest tanio. Za 2 osoby 81 zł.

Ceny są z kosmosu.Wychodzi na to,że ja za załogę 2+2 muszę zapłacić 105 zł za dzień.Przecież ten Osiek to jest wioska ,a ceny jak nad morzem :no: :no: :no:

Tam ewentualnie na zlot można pojechać  jak gość z ceny zejdzie i to dosyć mocno  :] :] :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie bardzo rozumiem cennik, czy płaci się za parcelę + przyczepę? Jeśli tak, to  nie jest tanio. Za 2 osoby 81 zł.

tak, trzeba się liczyć z taką ceną.

 

Ceny są z kosmosu.Wychodzi na to,że ja za załogę 2+2 muszę zapłacić 105 zł za dzień.Przecież ten Osiek to jest wioska ,a ceny jak nad morzem :no: :no: :no:

Tam ewentualnie na zlot można pojechać  jak gość z ceny zejdzie i to dosyć mocno  :] :] :]

 

a byłeś na miejscu i widziałeś ? ja nie ale fotki w galerii mi wystarczą. Cenę dyktuje lokalna konkurencja, poziom wyposażenia, jakość itd. Mnie podobają się camerki online, baseny  i sam camping. Podobno jest tam całkiem tłoczno, wielu ludzi woli zapłacić ale za godziwe warunki. Postaw się po stronie właściciela / inwestora, to ma zarabiać, kredyt spłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem, tuz po otwarciu.  Własciciel to beskidzki król podbeskidzkich paluszków.  Kompleks sportowo - wypoczynkowy w Osieku  stanowi część działalnosci, a sam kemping, o wysokim standardzie,  nastawiony jest głownie na Bisness Class  Camper.  Stad takie ceny. 

http://aksam.pl/o-nas/

 

http://czasnamolo.pl

 

https://www.google.pl/maps/place/Molo+Camping,+Stawowa,+32-608+Osiek/@49.947123,19.2723813,15.99z/data=!4m6!1m3!3m2!1s0x0:0xda296688c30c4c5e!2sMOLO!3m1!1s0x4716912e3fe14d01:0x7fc92ee2bbb2199f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty obrońcą uciśnionych jesteś? 

105 zł  lub mniej (bo nawet można 83 zł )to płacę za domek 6-osobowy z pełnym wyposażeniem  we Włoszech  na 5-gwiazdkowym kempingu z kompleksem wypasionych basenów w maju,więc nie tłumacz mi ,że to jest dobra cena.

Jedź do gościa na miesiąc i zapłać mu 31X105 zł ,czyli  3.255 zł .Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mówię ze to dobra cena i nie bronię nikogo.  Kazdy towar ma swojego Klienta.  Czasami cena jest zapora przed "nawałem"  Klientów.

 Podaj mi namiar na TAK TANI  wg Ciebie : domek 6-osobowy z pełnym wyposażeniem  we Włoszech  na 5-gwiazdkowym kempingu z kompleksem wypasionych basenów w maju - ja nie umiem znaleźć ! ! !

 

Alternatywą za 50 zł moze być Wodzisław :  (nie byłem) : http://www.goslawsportcenter.pl/index.php/42-zaplecze/obiekty/84-kemping

http://www.goslawsportcenter.pl/index.php/cennik/domki-kempingowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek -bo widocznie źle szukasz.Zadzwoń do mnie to Ci  powiem szczegóły.,np kemping,który jest jednym z droższych:

http://www.marinadivenezia.it/eng/

 

do  30.04.2016 -cena 93 zł za 6 osób( w tym 4 dorosłe)

do 07.05.2016 -cena 116 zł

do 14.05.2016-cena 125 zł

 

Przy pobycie 14dni płacisz za 10 dni,przy 10 dniach pobytu płacisz za 7 + 160 zł jednorazowej opłaty rezerwacyjnej

 

Przykład : 14 dni ,np. od 23.04.16 -07.05.2016r na w/w kempingu to kwota 1251 zł za wszystko/14 dni to daje 89,3 zł za dzień za 6 osób z ubezpieczeniem wyjazdu-jakieś pytanka jeszcze?

 

P.S. I proszę nie porównuj kempingu pod Wenecją nad samym morzem we Włoszech do jakiegoś Osieku.Wiadomo,że w pełnym sezonie te domki są bardzo drogie,więc wtedy jadę z przyczepą :)

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję, innym tez się przyda.  Teoretyzuję,  chcę  na tydzień Bozego ciała, od 22.05  do 28.05 >  ile zapłacę ?

Patrzymy na cennik : okres  14.05 - 24.06 . 2016 :  najtanszy bungalow dla 4 osób : LAGUNA =  94,10 Euro / dobę + 4x7,90 osoba = 125,70 EURO x 6 noclegów, ale muszę zapłacić min za 7 = 880Euro x 4,40 = 3870 Polskich Złotych.  Czy to jest tanio ! ? !

http://www.marinadivenezia.it/eng/bungalow/laguna

 

Jednak wybieram Ravenna, camp Internazionale >  22 Euro / dobę - jako bazo do zwiedzenia San Marino, Wenecja, Ravenna, Chioggia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek na  wypasionych kempingach nad Jeziorem Garda -146 zł doba w tym okresie,na kempingach w Toskani-121 zł.

Ty patrzyles  na ceny domkow z danego kempingu,ale pamietaj ,ze inne firmy tez maja swoje domki.Napisz na priv lub zadzwon,to Ci powiem gdzie szukac i zamawiac.

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.