Skocz do zawartości

Zabezpieczenie zaczepu


maciek1973

Rekomendowane odpowiedzi

ze strony winterhoff przerzucone przez google translatora  :)

Standardowa wersja ROBSTOP (350zl ) vs  ROBSTOP PLUS (550zl)
Wzmocniona, hartowana wersja z bezpiecznym dla wiertła specjalnym cylindrem blokującym - Certyfikaty dla NL (SCM), S (SBSC), GB (SoldSecure Gold)

 

Jak nie znasz różnic to obstawiam że masz wersję standard.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

46 minut temu, Koczaj napisał:

ze strony winterhoff przerzucone przez google translatora  :)

Standardowa wersja ROBSTOP (350zl ) vs  ROBSTOP PLUS (550zl)
Wzmocniona, hartowana wersja z bezpiecznym dla wiertła specjalnym cylindrem blokującym - Certyfikaty dla NL (SCM), S (SBSC), GB (SoldSecure Gold)

 

Jak nie znasz różnic to obstawiam że masz wersję standard.  

Heh, kupowałem co było dostępne :) Praktycznie dostanie tego robstopa graniczyło z cudem, nikt tego nie miał na stanie. Kosztował mnie 340 zł, więc z pewnością to wersja zwykła a nie plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam, jakie zabezpieczenie antykradzieżowe polecacie dla zaczepu przyczepy Hobby 400 Deluxe(2000 rok)? Chodzi mi o zabezpieczenie nie podpiętej i podpiętej przyczepy?

47401E1F-0B40-4DAD-B4AA-06507B147AB3.jpeg

Edytowane przez Grzegorz1977 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstecz jest kilkadziesiąt wątków o tym.

Jeśli podczas jazdy, to chyba tylko fabryczne zabezpieczenia zostają dopasowane do zaczepu. Jak luzem to jest dużo uniwersalnych rozwiązań.

Ja mam akurat fabryczne zabezpieczenie do Alko, plus kula w środek, i właśnie się dowiedziałem że można je założyć także do jazdy (tylko bez kulki ?). Niby logiczne, ale jakoś nie wpadłem na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Piotrekm13 napisał:

Wstecz jest kilkadziesiąt wątków o tym.

Jeśli podczas jazdy, to chyba tylko fabryczne zabezpieczenia zostają dopasowane do zaczepu. Jak luzem to jest dużo uniwersalnych rozwiązań.

Ja mam akurat fabryczne zabezpieczenie do Alko, plus kula w środek, i właśnie się dowiedziałem że można je założyć także do jazdy (tylko bez kulki ?). Niby logiczne, ale jakoś nie wpadłem na to.

A podlinkujesz mi to co aktualnie masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Grzegorz1977 napisał:

Witam, jakie zabezpieczenie antykradzieżowe polecacie dla zaczepu przyczepy Hobby 400 Deluxe(2000 rok)? Chodzi mi o zabezpieczenie nie podpiętej i podpiętej przyczepy?

 

Do tego zaczepu było też takie, ale ciężko dostać. 
https://sklep.kampi.pl/pl/p/Zabezpieczenie-MultiSafe-do-Winterhoff-WS-3000-do-72002/2578

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, filipert napisał:

A jak mamy stabilizator, to nie wystarczy spiąć linką stalową i kłódka albo coś od roweru?

Jeśli coś jest głupie, ale działa, to znaczy, że nie jest głupie:mlot:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, filipert napisał:

A jak mamy stabilizator, to nie wystarczy spiąć linką stalową i kłódka albo coś od roweru?

https://www.obelink.pl/akcesoria-do-przyczepy-kempingowej-kampera/podwozie/zabezpieczenia-zaczepu-przyczepy/   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2021 o 14:05, filipert napisał:

A jak mamy stabilizator, to nie wystarczy spiąć linką stalową i kłódka albo coś od roweru?

Ja od dłuższego czasu używam U-locka. Działa.

ulock.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.