Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę może nie w temacie ale może pod temat, właśnie czy używacie zabezpieczeń podczas jazdy z budką? tak jak pisał strus251( Robert, to zabezpieczenie (zamek) swietne na droge (wiesz, ze jak byles na obiedzie to zaden cymbal nie poluzowal zaczepu), oraz jak pojechales na caly dzien na kempingu to nikt jej nie podpial.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja uzywalem w AKS 1300 dokladnie tego zamka i jakos bylo mi lzej jak ruszalem, niby pamietalem aby kontrole zrobic dla siebie samego ale jak raz czy dwa mi sie zapomnialo to mialem swiadomosc ze zaczep sie nie powinien otworzyc.

W obecnym SSK1 tez mam taki fabryczny zamek ktory na droge wpina sie w zaczep a na miejscu postoju wklada sie go w taka blache i zabezpiecza przed podpieciem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja posiadam zwykły AK 160 i na postoju używam safety ball i kłódki detykowanej do tego zaczepu ale podczas jazdy kłódka też może działać jako dodatkowe zabezpieczenie przed wypięciem się zaczepu kulowego podczas jazdy i teraz czy używać czy nie? kula od haka nowa oraz zaczep również.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz, ja zapinam zabezpieczenie na droge w obawie nie przed Suski Irek DZ niem zaczepu tylko w celu:

- ide zjesc, na parkingu grupka mlodych gniewnych z % w reku. Nie stresuje sie tym czy ktorys w przyplywie odwagi i szpanu przed jakas laska nie podszedl jak niewidzialem i nie odczepil mi zaczepu aby teraz stac i sie posmiac jak rusze a dyszel w asfalt.

Oraz tego typu podobne sytacje (moze ktos kiedys nie upilnuje jakiegos mlodzego szkolniaka i ten cos podejdzie pogmerac, tak niecelowo odczepi i ucieknie).

Jak masz to Twoj wybor czy klodke zapniesz na zaczepie czy luzem wrzucisz do bakisty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeden z tych zamków (ja ma pierwszy z lewej na górze do SSK1) + safety ball i gotowe.

http://center-camp.pl/pl/p/Cylinder-zamka-z-kluczykiem-do-zaczepu-SSK-2/338

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi