Skocz do zawartości

Co Zabrać na Zlot w Sandomierzu


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam już wstęgę do otwarcia Zlotu. I sporo śmiesznych gadżetów. Yabulon ! Dzieci będą się bawić i zwiedzać jak będzie pogoda ! Ma podobno być ! A jeżeli popada to masz problem ! Oponki zostawmy w spokoju i te od Stara i te od Mańka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci będą się bawić i zwiedzać jak będzie pogoda ! A jeżeli popada to masz problem !

Dadzą se radę i w czasie deszczu, ja tam wierzę w młode pokolenie i jego kreatywność :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku ! Ja i większość z nas to młodzi ludzie i nie znamy tych starszych wynalazków kapslowych . Przywieś to ocenimy.!

 

Mam już dwie brytfanki , miód i chilli do przygotowania skrzydełek w miodzie ! / skrzydełka i pałeczki kupie na miejscu aby świeżutkie były /

Myślę ze ktoś mi pomoże w przygotowaniu tej potrawy . Basia powiedziała że jedzie sie wyluzować i nie będzie siedziała przy garach ! :przyczepa::-]:hop1::hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia powiedziała że jedzie sie wyluzować i nie będzie siedziała przy garach ! :przyczepa::):hej::)

I ma rację mądra kobieta, chyba muszę wziąć z niej przykład :-]

Poza tym to grillowanie to takie niebezpieczne... można się poparzyć, zdecydowanie jest to zajęcie dla panów :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ma rację mądra kobieta, chyba muszę wziąć z niej przykład

Poza tym to grillowanie to takie niebezpieczne... można się poparzyć, zdecydowanie jest to zajęcie dla panów

Tak właśnie :hop1: ja też tak uważam ,żonka ma czas na coś innego a przy grilu ja urzęduję :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo grill to męska domena

 

 

Chciałeś powiedzieć rozpalenie grilla. Bo pichcenie wole kobietom powierzać - nie ma to jak jadło z damskiej ręki :przyczepa::hop1:

No może nie dokładnie się wyraziłem, ale to właśnie miałem na myśli :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.