Skocz do zawartości

Co Zabrać na Zlot w Sandomierzu


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co do kapsli, to ja wybieram zawodnika ZSRR, Lichaczowa ( dla mlodych dodam, że to kolarz , jeden z faworytow Wyscigu Pokoju z moich czasów. )

 

Plastelinę weż i encyklopedię, żeby było z czego flagi wyciąć.

Trasy sie zrobi na miejscu.

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kapsli, to ja wybieram zawodnika ZSRR, Lichaczowa ( dla mlodych dodam, że to kolarz , jeden z faworytow Wyscigu Pokoju z moich czasów. )

A to znaczy w wyścig pokoju będziemy grać. SUPER ! Pamiętam te zawody na podwórku, jak wszystkie dzieciaki rysowały trasy i goniliśmy się kapslami. Ale teraz to chyba nie Szurkowskim będą chcieli być tylko Kubicą :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Opis proponowanych zabaw dla dzieci zagubił się gdzieś w czeluściach Forum, więc umieściłem go ponownie tutaj :

 

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?p=47315#47315

 

Pozdrawiam

 

PS Jest tylko problem z 4 oponami, bo nie mam skąd, oraz jak przywieźć. Powinny być, takie od Stara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny być, takie od Stara.
No nie jestem pewien, czy takie nie będą zbyt ciężkie. Coś mi się wydaje, że ja miałbym kłopot, żeby tak sobie je przekładać jak to jest w opisie, a co dopiero dzieci.
czy mogą być opony od MAN-a,

A ile waży taka opona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pasowały by takie od osobówki to mam 4 sztuki "wolne" mogę namówić Trybekiego do zapakowania.

 

A co do listy rzeczy niezbędnych do wyjazdu proponuję dopisać

1. Dobry humor (tak ze 3-4 tony)

2. Pogodę (deszcz zostawić w domu razem z parasolem, kaloszami i kurtką)

3. samochód

4. przyczepę ( w ferworze wyjazdy można zapomnieć - patrz film Kevin sam w domu- jak można zostawic dziecko to i przyczepę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny być, takie od Stara.
No nie jestem pewien, czy takie nie będą zbyt ciężkie. Coś mi się wydaje, że ja miałbym kłopot, żeby tak sobie je przekładać jak to jest w opisie, a co dopiero dzieci.
czy mogą być opony od MAN-a,

A ile waży taka opona ?

 

z felga kolo 130kg :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Oponki takie, aby dzieci stojąc na jednej, mogły przekładać drugą do przodu. Od wielkości zależy stan osobowy załogi, jeśli od osobowego to myślę że dwoje dzieci się zmieści.

Opony od Mana to może dla "starych" na zawody w strongmanie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.