Skocz do zawartości

Sylwester 2015/2016 w promieniu 150 km od Katowic. Ktoś coś organizuje?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, :skromny:

interesuje mnie taki ekstremalny sylwester podobnie jak organizują sie forumowicze na mikołajki.<-- kliknij

Chodzi o to że jest swojsko nie drogo i inaczej niż zwykle.
Ew. na kempingu. W googlu znalazłem jedynie kemping "pod krokwią" <--kliknij  w Zakopcu ale oferta jest z tamtego roku.
Napisałem maila, zobaczymy co odpiszą. Będąc nad zalewem sulejowskim znalazłem kemping gdzie właściciel mnie informował o sylwestrze ale muszę poszukać kontaktu. Było to mniej więcej  tu 51.410731,19.893284

 

Mam nadzieję że są takie grupy i ew jeżeli nie są publikowane a można się dołączyć to bardzo proszę o wysłanie wiadomości prywatnej.
 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dwukrotnie spędzaliśmy Sylwestra na Polanie Sosny w Niedzicy. Było kilka p-pek i camperów. Wspomnienia są b. miłe. Opis jest na forum.

No to co???  Mam tam dzwonić???

Inne miejsce to Nałęczów.  O Zakopcu lepiej zapomnieć.

:yes: AH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że jest odzew. Fajne miejsce. Z tego co widzę to koszt za zestaw sam+przyczepa+2os+prąd+pobyt = 56zł / doba
Chyba że w sylwestra się wycwanią. AdamH to zadzwoń :)

Nie byliśmy tam jeszcze ale znamy teren bo byliśmy dwa razy w Sromowcach Niżnych. ( Deko dalej )
Mam nadzieję że padną jeszcze inne równie ciekawe propozycje.

W tamte tereny może być ciężki dojazd nie wspomnę o powrocie - chyba że jest na to sposób. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzgodniłem!

Wiata na Polanie Sosny na imprezę noworoczną dla nas. Płacimy tylko za drewno. Reszta opłat - patrz cennik.

Camping całoroczny, stok narciarski 200 m - nie chyba 300.

Wiatę zmodernizowano - jest zamykana. Sanitariaty z ciepłą wodą - jak dotychczas. Jak nas będzie więcej to możemy liczyć na drobny upust.,

Ja się na to piszę - pojadę trochę wcześniej.

Kto jeszcze??

:yay::ok::balwanek::tuptup::gitara::jesc:

AH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 AdamH  dwoje

2 Mateo77 2os
3 Marmatjul  2+3 sooby

4 Grace & adje

Przepraszam za zmianę w kolejności ale AdamH ze względu na zaangażowanie w temat powinien się znaleść na pierwszym miejscu  :thank:

Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych   :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Nie chciałem się stawiać na piedestale ani za kolegę decydować bo jeszcze się nie znamy. Nie ukrywam że przeszło mi to przez myśl także fajnie i dziękuję. Ważne ze lista poszła !

Czekamy na dalsze wpisy :)

 

Edytowane przez Mateo77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.