Skocz do zawartości

Przyczepy Namiotowe


Nemo13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.
Jestem nowy na tym forum, czytam je od jakiegoś czasu, ponieważ zamierzam kupić przyczepę kempingową.
Jednakże cena nowych przyczep mnie zniechęca. Słyszałem że tańsze są przyczepy namiotowe.
Czy ktoś zna nazwę producenta lub firmę która oferuje takie przyczepy w Polsce.
Czy coś wiecie na temat cen jak to wygląda w stosunku do przyczep kempingowych?


Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kupuje, co mu się podoba, ale wyjaśnij mi jaki jest cel zakupu przyczepy namiotowej? Zwłaszcza jeśli za kilkaset złotych można kupić dobry jakościowo i bardzo wygodny namiot. Przyczepkę musisz ciągnąć za sobą co wiąże się z wyższymi opłatami na autostradach i wyższym zużyciem paliwa, a i tak nie masz twardego dachu nad głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna nazwę producenta lub firmę która oferuje takie przyczepy w Polsce.

 

@Nemo13

Wpisz do  następującą frazę [ sprzedam przyczepę namiotową ]

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Na naszym ulubionym parkingu widzieliśmy turystów śpiących w przyczepie namiotowej.

 

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie spisz na ziemi jak w zwykłym namiocie i niema zagrozenia że cie podleje woda?

 

12.jpg

ale jedziesz max 90-100 a nie 120 - 130.

Auto pali więcej bo cuś mimo wszystko za sobą ciągnie, płacisz więcej na każdej autostradzie itd. a komfort jest dokładnie taki sam jak w dużym namiocie: e.g:http://www.decathlon.pl/namiot-air-seconds-family63xl-id_8300026.html

w namiocie z korytkiem nie groźna jest woda...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas włóczęgi tegorocznej dzień w dzień byliśmy w innym miejscu i czas zapakowania klamotów bez przedsionka zajmował nam od 20 do 30 min. Teraz pytanie praktyczne- nie liczę czasu na rozpakowanie bo wiadomo, ale ile czasu zabiera spakowanie przyczepy namiotowej do pełnego wyjazdu zestawu? To też uważam jest argument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas włóczęgi tegorocznej dzień w dzień byliśmy w innym miejscu i czas zapakowania klamotów bez przedsionka zajmował nam od 20 do 30 min. Teraz pytanie praktyczne- nie liczę czasu na rozpakowanie bo wiadomo, ale ile czasu zabiera spakowanie przyczepy namiotowej do pełnego wyjazdu zestawu? To też uważam jest argument.

Równie dobrze można skwitować, że po co ci przyczepa jak można mieć kampera i wtedy w ogóle nie trzeba się pakować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem źle zrozumiany- chodziło mi tylko o porównanie czasu. Uważam, że przyczepy namiotowe to jest wspaniała sprawa, nie chciałem nikogo poróżnić... :oslabiony:

Także Paszczak22 spoko spoko, trochę luzu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można skwitować, że po co ci przyczepa jak można mieć kampera i wtedy w ogóle nie trzeba się pakować...

Już widziałem takich co próbowali jeździć niespakowanym kamperem. Nikomu nie życzę tego co proponujesz, przyczepowcom także.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem źle zrozumiany- chodziło mi tylko o porównanie czasu. Uważam, że przyczepy namiotowe to jest wspaniała sprawa, nie chciałem nikogo poróżnić... :oslabiony:

Także Paszczak22 spoko spoko, trochę luzu :]

hehe... ja się z tobą zgadzam, ale autor tematu pisze o przyczepach namiotowych i widocznie one spełniają jego wymagania. Po co go namawiać na siłę do zwykłej przyczepy. 

Edytowane przez Paszczak22 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.