Skocz do zawartości

Kemping w okolicach Wenecji


Paczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 5 tygodni później...

Ktoś widział , ktoś coś poleci ? 

Sprawdziłam kilka campingów w okolicy Wenecji. Polecić mogę Garden Paradiso, Sant Angelo, Mediterraneo, C'a Pasquali, Enzo Stella Maris. Odwiedziliśmy też prawdziwe molochy - ogromne Union Lido i Marina di Venezia oraz malutki, spokojny camping Diarisi. Opisałam wrażenia z tych i innych włoskich campingów tutaj  https://campingowo.wordpress.com/category/campingi-we-wloszech/ Może się komuś przyda. Do Wenecji przeprawialiśmy się promem z Punta Sabbioni, tak samo jak na wyspy Murano i Burano w Lagunie Weneckiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

miejsce (dzialka z wodą i prądem) + osoby wg cennika + klimatyczne

 

 

a kiedy jedziesz?

na italy cały czerwiec działają zniżki z karty acsi.

 

Lipiec , a więc po zniżkach .... 

 

No i jednak wyjdzie ponad 50 łojro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem na tym campingu.

Od tego roku to chyba bedzie dla nas numer 1 na wyjazdy.

Generalnie super,

ale na niektore działki bez movera ni hu hu.

ta co jestem (sektor B z wodą) to juz trawy nie ma, troche taki piach, ziemia i gdzieniegdzie pozostałości trawy

alejka jest wąska (samochodem z 4,1m przyczepą nie złamie się na zakręcie cofając)

jak wjeżdzałem moverem to kółko manerwowe się do połowy zaryło w tym piachu (który również był na alejce - wybetonowane są tylko te główne)

Edytowane przez mcmaly (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zdecydowałem , że nie ukierunkowuje się na jakiś wybrany kemping.

 

Dojedziemy w ten cypelek ( gdzie jest Punta Sabbioni ) i poszukamy coś dla nas. 

 

Ale oczywiście dziękuje za wszelkie podpowiedzi i sugestie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko zwiedzamy Wenecję przez jeden lub dwa dni to można wybrać też to: https://www.google.pl/maps/@45.4415625,12.3074226,227a,20y,325.42h,45t/data=!3m1!1e3

 

Jest woda i prąd w cenie parkingu i bliżej nie znajdziesz (byłem sprawdziłem). Jeżeli dobrze pamiętam to płaciłem 22 Jewro za dobę liczoną od momentu wjazdu a nie dobę hotelową.

Edytowane przez jacekL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paczek >...Dojedziemy w ten cypelek ( gdzie jest Punta Sabbioni ) i poszukamy coś dla nas.

 

Znaleźliśmy coś dla Was  =  Miramare...

attachicon.gifkemping Miramare.png attachicon.gifWjazd na kemping.png

Pozdrawiamy z     Hiszpanii...attachicon.gifEspaña.gif

Ir & Ed

 

Jeżeli tylko zwiedzamy Wenecję przez jeden lub dwa dni to można wybrać też to: https://www.google.pl/maps/@45.4415625,12.3074226,227a,20y,325.42h,45t/data=!3m1!1e3

 

Jest woda i prąd w cenie parkingu i bliżej nie znajdziesz (byłem sprawdziłem). Jeżeli dobrze pamiętam to płaciłem 22 Jewro za dobę liczoną od momentu wjazdu a nie dobę hotelową.

 

Obie propozycję są godne uwagi z tym , że ta druga dotyczy chyba tylko kamperów ....Można też tam zaparkować z przyczepką ??? Z namiotem nawet nie pytam :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie propozycję są godne uwagi z tym , że ta druga dotyczy chyba tylko kamperów ....Można też tam zaparkować z przyczepką ??? Z namiotem nawet nie pytam :skromny:

 

Z przyczepą można bez problemu, namiot odpada, ale gdy ja tam byłem to jakieś dziewczyny (chyba irlandki) które przyjechały pociągiem nocowały na dziko w śpiworach zaraz przy zatoce w zaroślach otaczających teren parkingu. Pytały nas nawet rano czy zostajemy na dłużej bo chciały zostawić u nas na przechowanie plecaki :]

Edytowane przez jacekL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Paczek my jedziemy do Venezia Camping Village lub zaraz obok jest Rialto. Do Wenecji jedziemy na zwiedzanie, a nie na plaże więc ma być bazą wypadową. Spod samego cempingu jest autobus miejski i za 1,8 euro zawiezie do Wenecji najdalej jak się da. Wg mnie drogie one nie są, basen zbędny, a to co zaoszczędzisz (ewentualnie) na cempingu na cyplu wydasz na parking auta i promy (u nas 4 osoby). Jeżeli prom to już lepiej popłynąć z Wenecji na Murano.

 

Oczywiście to tylko moje zdanie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.