Skocz do zawartości

Kemping w okolicach Wenecji


Paczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@ Paczek,

 

ostatnio śledziłem na tym forum wypowiedzi odnośnie kempingów w okolicy Wenecji.

Znalazłem cala masę informacji i wykorzystam je już niedługo.

Kempingów jest sporo.

Kombinatów i agroturystycznych.

Z lądowej i półwyspowej strony Wenecji.

Poczytaj, sprecyzuj może wymagania i oczekiwania a z pewnością glos zabiorą osoby znające ta okolice.

 

 

Z Essen pozdrawia

 

MaK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paczek  > ...ktoś coś poleci ?

kempingi      wybierz wg potrzeb

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

 

My bylismy w zeszłym roku TU: 

 

https://www.google.pl/maps/place/Venezia+Camping+Village/@45.4390125,12.3211373,12z/data=!4m5!1m2!2m1!1scamping!3m1!1s0x0000000000000000:0x507aed7999117688

 

Bardzo dobry kemping do zwiedzana i tak tez jest traktowany. Wysoka jakość i standard. Jest nawet basen ale płatny extra. Polecam

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze kempingi do zwiedzania Wenecji...

attachicon.gifk-w.png

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Start z Pra delle Torri, prom z    Punta Sabbioni

 

Ired. W czasach studenckich, spaliśmy pod namiotem w Mestre. Obudził nas ryk syreny wielkiego kontenerowca, płynącego kanałem naprzeciwko nas (rozbijaliśmy się nocą, nie mając pojęcia o miejscu :) ) Czy to aby nie ten sam kemping  :hmm:  Pamiętam, że trasa dla statków była wyznaczona palami wbitymi w dno..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci polecę Caorle, Laguna Village. Nie byłem z cepką co prawda, a pod namiotem z Selectcampem. Kemping fajny, rodzinny, czyste sanitariaty, blisko do morza, 3 fajne baseny na ośrodku, sklepik, pizzeria, ładne "boksy" dla carawaningu. Dla mnie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

My bylismy w zeszłym roku TU: 

 

https://www.google.pl/maps/place/Venezia+Camping+Village/@45.4390125,12.3211373,12z/data=!4m5!1m2!2m1!1scamping!3m1!1s0x0000000000000000:0x507aed7999117688

 

Bardzo dobry kemping do zwiedzana i tak tez jest traktowany. Wysoka jakość i standard. Jest nawet basen ale płatny extra. Polecam

 

Pozdrawiam

 

No fajny fajny . Też o nim myślałem .bo byłby dobrą bazową wypadową do zwiedzania Padwy , Werony , Mediolanu . Nawet myślałem tam zostawić przyczepkę i resztę Włoch zaliczyć "pod namiotem". Tylko troszkę drogawy  :no:

Dokładka, dojazd z Marelago...

attachicon.gifMarelago.png      więcej... = całość

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

 

OK - też może być . Tylko jak dotrzeć na plac św. Marka ? wpław ? 

Edytowane przez Paczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, zaraz wpław! Z Caorle autobusem do Punta Sabbioni, a potem tramwajem wodnym. Ja polecem kemping Italy, już na półwyspie. Mały, przytulny, bezpośrednio przy plaży.

Edytowane przez nomadka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miejscowość typowo turystyczna a Camping Marelago ciekawy osobiście na nim nie byłem ale codziennie bywałem w jego sklepie b.blisko morza cennik na 2015r

post-15544-0-85331200-1448819739_thumb.jpg

post-15544-0-19703300-1448819575_thumb.jpg

post-15544-0-55748100-1448819824_thumb.jpg

post-15544-0-64561900-1448820433_thumb.jpg

Do Wenecji podróż samochodem do Punta Sabboni parking 5e i podróż statkiem Marco Polo w obie strony 9e za osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.