Skocz do zawartości

Kemping Szczyrk - ktoś tam był?


WojtexJanex7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zimą też może być fajnie, najważniejszym argumentem są ludzie. Ja odwiedzę prywatnie ten kemping zimą, gdyż w rozmowie telefonicznej wywnioskowałem, że właściciele obawiają się otwarcia z uwagi na małą frekwencję. Jak zwykle nasze przyczepy i kampery będą stacjonowały na Słowacji, Czechach, a dlaczego nie jeździć w Szczyrku, Soszowie, Cieńkowie i innych miejscówkach?? Ceny przecież te same i bliżej.........

pozdrawiam i do zobaczenia zimą :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, kemping całoroczny musi być przygotowany na turystów w zimę.

Jak masz nieogrzewane łazienki i zmywalnie to może być ciężko jak się zrobi na prawdę zimno.

 

Tak czy siak zdaj relację z tego Szczyrku ;)

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

A co byście powiedzieli na sylwestra?

zapraszam do udziału w dyskusji / propozycji

Sylwester 2015/2016 w promieniu 150 km od Katowic. Ktoś coś organizuje? <----- klik

 

Kolego. Nie pisz we wszystkich wątkach o tym samym. Jak ktoś jest zainteresowany, to już dawno przeczytał Twój pierwszy post w tej sprawie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja byłem, było super, łazienki cieplutkie, zmywalnia naczyń to samo. Prąd z duuużym zabezpieczeniem, nic nie wybija. :yes:

 

Plusem dla mieszkańców campingu jest wałczer na karnety na narty (35 zł/ dzienny karnecik dla os. dorosłej; 25 zł  - dziecko)  :yay: . Wadą jest to, że trzeba podejść około 500 m, a wiadomo, że buty narciarskie do wygodnych nie należą. 

Poza tym w Niedzicy jest nuda, brakuje dobrej knajpy przy wyciągu Polana Sosny, trzeba jechać na Czorsztyn ski - Kluszkowce, ale to dobre jak ktoś ma przyczepę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem, było super, łazienki cieplutkie, zmywalnia naczyń to samo. Prąd z duuużym zabezpieczeniem, nic nie wybija. :yes:

 

Plusem dla mieszkańców campingu jest wałczer na karnety na narty (35 zł/ dzienny karnecik dla os. dorosłej; 25 zł - dziecko) :yay: . Wadą jest to, że trzeba podejść około 500 m, a wiadomo, że buty narciarskie do wygodnych nie należą.

Poza tym w Niedzicy jest nuda, brakuje dobrej knajpy przy wyciągu Polana Sosny, trzeba jechać na Czorsztyn ski - Kluszkowce, ale to dobre jak ktoś ma przyczepę.

Szczyrk a Niedzica to dwa inne miejsca. Edytowane przez Daniel DJR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uściślę pytanie... Czy ktoś był na kempingu w Szczyrku zimą?

Co do nudy w Niedzicy na kempingu do dla mnie akurat plus. Najbardziej nie lubię rozrywkowych kempingów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.