Skocz do zawartości

[Relacja] Pół na pół – Istria w pocie czoła!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

 

kolejny przystanek na napojenie Buni wypada około południa w  Austrii w okolicy Loipersdorf - Agip.  No tu to mają fantazję cenową  :look: ! Ja rozumiem, że stacja jest przy autostradzie i w zasadzie jest monopolistą na tej trasie w swoim kraju ale LPG 0,799 eu/l co daje 3,40 zł – to prawie 2x tyle ile płaciliśmy u siebie :foch: . W ubiegłym roku było jeszcze drożej bo coś koło 0,90 eu no ale wtedy wszędzie było drożej.

Zatankowani ruszamy dalej – już nie jest ciepło … jest upalnie :zly: 

 

Ceny paliw na austriackich autostradach to chyba jakiś dodatkowy haracz za przejazd tymi pięknymi drogami, a wystarczy zjechać kilkaset metrów i już jest normalnie, czyli tanio. ON właściwie jak w Polsce, np 1,044eu/l

Czekam na cdn

Edytowane przez nomadka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny paliw na austriackich autostradach to chyba jakiś dodatkowy haracz za przejazd tymi pięknymi drogami, a wystarczy zjechać kilkaset metrów i już jest normalnie, czyli tanio. ON właściwie jak w Polsce, np 1,044eu/l

 

Dokładnie tak jest, a niektórzy upierają się, że to nie ma miejsca. Ja sam w tym roku zjechałem pierwszym lepszym zjazdem, odjechałem kawałek (może 2 km) na JET -cie zatankowałem po 1.05 ero kiedy na autostradzie było  ok 1,15 euro.

 

Również czekam na ciąg dalszy   :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie cd... jak odzyskam słuch - ostre zapalenie ucha, wciągnięta trąbka eustachiusza, szumy i wrażenie ciała obcego w uchu nie sprzyja dobremu samopoczuciu i pisaniu relacji :(

Mam nadzieję że antybiotyki szybko poradzą sobie z problemem bo nie jest to fajne uczucie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie cd... jak odzyskam słuch - ostre zapalenie ucha, wciągnięta trąbka eustachiusza, szumy i wrażenie ciała obcego w uchu nie sprzyja dobremu samopoczuciu i pisaniu relacji :(

Mam nadzieję że antybiotyki szybko poradzą sobie z problemem bo nie jest to fajne uczucie :(

:glasce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wciągnięta trąbka eustachiusza, 

 

To po co ją wciągałaś.....  :nono:     I to na dodatek Eustachiuszowi...  :>            

 

  :-]  :-]  :-]

 

Zdrowiej Gusieńko, bo brakuje Cię na Forum.... łyso jakoś.....  :look:  :swieca:  :pad:

 

PS. A Eustiachiuszowi, już nic więcej nie wciągaj  :nono:  proszę Cię  :blagac:        :]  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co ją wciągałaś.....  :nono:     I to na dodatek Eustachiuszowi...  :>            

  :-]  :-]  :-]

Zdrowiej Gusieńko, bo brakuje Cię na Forum.... łyso jakoś.....  :look:  :swieca:  :pad:

PS. A Eustiachiuszowi, już nic więcej nie wciągaj  :nono:  proszę Cię  :blagac:        :]  :]  :]

Yyyyy no tak wyszło  :hmm:

Antybiotyk nie dał rady :oslabiony: ale jest nadzieja ... po dwóch przedmuchnięciach trąbki  :]jakkolwiek to brzmi czuję wyraźną poprawę. W odzyskaniu słuchu ma mi pomóc jakiś JAAAA-KUB, którego mam wzywać podczas "dmuchania"  :] Jutro znów czeka mnie ta przyjemność  :] Mam nadzieję, że już całkiem "dobrze" mi to zrobi i zabiorę się za cd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy no tak wyszło  :hmm:

Antybiotyk nie dał rady :oslabiony: ale jest nadzieja ... po dwóch przedmuchnięciach trąbki  :]jakkolwiek to brzmi czuję wyraźną poprawę. W odzyskaniu słuchu ma mi pomóc jakiś JAAAA-KUB, którego mam wzywać podczas "dmuchania"  :] Jutro znów czeka mnie ta przyjemność  :] Mam nadzieję, że już całkiem "dobrze" mi to zrobi i zabiorę się za cd...

Powrotu rychłego do zdrowotności życzę, ciekawy dalszej relacji. Istria to plan na przyszły rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ... po dwóch przedmuchnięciach trąbki  :]jakkolwiek to brzmi czuję wyraźną poprawę.  :]

 

Mam nadzieję, że już całkiem "dobrze" mi to zrobi 

 

Dmuchnij mu jeszcze ze dwa razy, na pewno zrobi Ci dobrze i będzie git   :-]  :>  Tylko trzeba ustalić komu dmuchać - JAAAA-KUB - owi czy Eustachiuszowi  :hmm:  :ee: 

 

Powodzonka i wracaj do nas szybciutko  :nono: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.