Skocz do zawartości

Bieszczady lub Beskid Niski w październiku


Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś by miał ochotę na spotkanie w Bieszczadach lub w okolicach Tylawy...

Chcielibyśmy ruszyć w tym kierunku jakoś w Październiku (ewentualnie 25-27.09) ...

 

Jak miałbybyć Beskid Niski to chcielibyśmy przespacerować się przez dolinę śmierci (miejsce bitwy pancernej z II Wojny Światowej).

https://pl.wikipedia.org/wiki/Dolina_%C5%9Amierci_%28Beskid_Niski%29

http://www.dobroni.pl/rekonstrukcje,dolina-smierci-i-muzeum-wojskowe-w-svidniku-slowacja,4557

Może tu http://www.beskid-niski.pl/index.php?pos=/noclegi&ID=283chłopaki już kiedyś u nich byli... może uda mi się w tygodniu tyrknąć czy w październiku można liczyć na otwarcie...

 

Jeżeli jednak Bieszczady to może okolice Wetlinki albo Ustrzyk?

 

W grupie zawsze raźniej - czy ktoś byłby chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja planuje pod koniec września jechać w Bieszczady może się jakoś dogadamy może ty przełożysz wyjazd albo ja do Krakowa mam niedaleko, tylko czy w pazdzierniku będzie otwarty jakieś pole w bieszczadach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za parę dni wypiszę to jako osobne wątki, ale jest już wstępny plan.

 

26-27.09 Beskid Niski - okolice Tylawy/Barwinka - zwiedzenie doliny śmierci i jak zostanie czas to jeszcze Dukla.

 

3-4.10 Bieszczady Wysokie - Pole namiotowe przy Schronisku Kremenaros, 38-714 Ustrzyki Górne

Tu pytanie do Was, czy ze sporą przyczepą da się bezpiecznie przejechać przez serpentyny "wielkiej pętli bieszczadzkiej" - szczególnie chodzi mi o serpentyny za Wetlinką na przełęcz Wyżniańską? Czy jednak lepiej pojechać na około przez Ustrzyki Dolne?

W jeden dzień byśmy chcieli zaglądnąć Połoninie Caryńską a w drugi dzień Szeroki Wierch.

 

9-11.10 Bieszczady Niskie - Kemping Diabla Góra, Tyrawa Solna 121

Tutaj o planie jeszcze nie dużo myślałem ale okolice są i malownicze i ciekawe, więc coś sie spokojnie wymyśli :-)

 

Miejscówki w tych terminach już są potwierdzne.

Zachęcam do dyskusji, uwag jak i do przyłączenia się do wycieczki.

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kilkakrotnie z Detleffsem 700 mk. 2000 kg, 250 cm szer. i prawie 900 cm dług. 2 osie. Żadnych kłopotów. Spokojnie objedziesz całą pętlę. To jest dobra szeroka droga a podjazdy nie są długie i strome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialam dzisiaj z właścicielem Diablej Gory, zaprasza nas do siebie, ogrzeje lazienki, otworzy knajpke. Jest miejsce na ognisko nawet w czasie deszczu i winiarnia gdybysmy chcieli poimprezowac w mniej spartanskich warunkach. Koszt pobytu zgodnie z cennikiem minus 10 procent zgodnie z oferta ze strony. Co mozna robic

spacery, wycieczki rowerowe,

zwiedzanie Sanoka , mozna zwiedzic muzeum Beksinskiego, skansen

splyw kajakowy z Sanoka do Diablej Gory

Generalnie kazdy znajdzie coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy. Nie wiem czy nie poprosic moderatora o odrebny temat, jeszcze termin 9 do 11 październik choc mozna przyjechac wczesniej i wyjechać później.

Do wynajecia sa również domki w bardzo dobrym standardzie i przyzwoitej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.