Skocz do zawartości

Burstner FLIPPER 480 TK pomoc w ocenie


yahro73

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

jako absolutny nowicjusz - na forum i w temacie karawaningu - chciałem prosić o pomoc w ocenie przyczepy.

Kusi mnie wyposażeniem, układem i trochę ceną. Okazuje się że miała wymieniany element poszycia ale podobno bardzo fachowo i jest such itp...

Sprzedający udziela półrocznej gwarancji na brak przecieków.

Mogę prosić o jakąś wstępną ocenę/poradę. Warto?

 

http://otomoto.pl/oferta/burstner-flipper-480-tk-klimatyzacja-pietrowy-omnisor-okazja-ID6y9U8d.html

 

 

z góry dzięki

 

Y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwotnie była ona na allegro za 23k zł. Kupił ją handlarz, chyba nawet kliknął kup teraz w ciemno - wydaje się, że to była dobra cena, wyczyścił i teraz sprzedaje za 30k :-) To tak w kategoriach ciekawostek :-)

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... wydawało mi się że ogrzewanie podłogowe (rozwijana mata elektryczna) jest dodatkiem (gadgetem) a teraz tak patrzę i chyba faktycznie nie ma ogrzewania gazowego. Odpytam sprzedawcę. Dzięki za zwrócenie uwagi.

tylko Ogrzewanie elektryczne - podłogowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

jak chcesz mam zdjęcia tej " fachowej naprawy " wysłane przez sprzedającego . Szkoda czasu ..........

Nie już dostępnego tego starego ogłoszenia, ale czy to może ta przyczepa http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-burstner-560-i6660780113.html ? Wiem, że była naprawiana (jeszcze nie znam dokładnie skali) i że nie ma ogrzewania (co mi akurat nie przeszkadza zbytnio). Wie ktoś coś o tej sztuce ?

Edytowane przez Michał2016 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, przeczytaj wątek "przyczepa bez ogrzewania, czy brać pod uwagę" to mój wątek, przyczepa odradzana na forum. Też się na nią napalilem, ale okazuje się że z wypadkowoscią przyczep jest inaczej niż z autami, a ogrzewanie uzywansie nawet w lipcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wybierajcie okazji cenowych bo kiedyś wy też bedziecie  musieli tę okazję sprzedać i będzie problem, lepiej kupić rok -dwa starszą ale żeby nie było się do czego doczepić.Rok produkcji nie jest aż tak ważny ( tak w ogóle to czemu ona niema tego ogrzewania ,chyba bardzo rzadko w tych rocznikach się to zdarza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest po przeszczepie papirów :] ,bo na prawej ścianie jak byk jest 480TK a nie jak w ofercie 560 :hmm: .

Na tabliczce znamionowej ma dmc 1200kg. Brak ogrzewania może być spowodowany tym, że to jakaś odchudzona wersja "śródziemnomorska".

Mnie ona interesuje tylko dlatego, że w 100% pasuje mi jej układ oraz jej dmc. A to dwa dla mnie Kluczowe kryteria. Pytanie jak ma się rama i jak to zweryfikować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.