Skocz do zawartości

PONIDZIE 2015 - otwarty zlot w Jędrzejowie


Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu KSK zamieszczam informację oraz serdecznie zapraszam na spotkanie:

 

PONIDZIE 2015

2 Terenowe Spotkanie Członków KSK „Razem w Drodze”
oraz otwarty ZLOT KARAWANINGOWY


Termin: 18-20 września 2015
Miejsce: pole campingowe przy Klasztorze oo. Cystersów, ul. Klasztorna 20, Jędrzejów

PROGRAM:

18.09.2015 – piątek

12.00-19.00 – zjazd załóg na campingu, zgłoszenie w Biurze Zlotu
19.00 – Uroczyste rozpoczęcie Zlotu (Komandor Zlotu, Prezes KSK, Opat, Władze Miasta)
19.20 – zwiedzanie klasztoru
20.30 - koncert organowy, Apel Jasnogórski

19.09.2015 – sobota

9.00 – pobudka
10.00- 16.00 – wycieczka: Skansen Tokarnia i miasto Chęciny
16.00 - ciepły posiłek (po powrocie do Jędrzejowa)
19.00 – wieczór karaoke i wspólne śpiewanie przy ognisku

20.09.2015 – niedziela

8.30, 10.00, 12.00 – Msza św. w Klasztorze (parafialna - możliwość uczestniczenia)
- indywidualne zwiedzanie Jędrzejowa i okolicy
11.00-14.00 - wystawa prac młodzieży z Warsztatów Terapii Zajęciowej (możliwość zakupienia prac)
14.30 – Uroczyste zakończenie Zlotu

Komandor: Paweł Socha
Organizator: KSK „Razem w Drodze”
Patronat:
Archiopactwo Cystersów w Jędrzejowie
Burmistrz Miasta Jędrzejów
ROT „Świętokrzyskie”
Patronat medialny:
TVP3 KIELCE, Radio Kielce, Tygodnik Niedziela, Gazeta Jędrzejowska


Koszt zlotu (pt-ndz)*: 40zł/osoba dorosła; 20zł/dziecko 7-18 lat; bezpłatnie/dzieci 0-7 roku życia
W cenie: pobyt, prąd, woda, sanitariaty, WC, ciepły posiłek (sobota)
*Jest możliwość przyjazdu wcześniej lub zostania na kolejne dni (opłata to 50% opłaty zlotowej za dobę)
Koszt wycieczki: 20zł/osoba dorosła; 20zł/dzieci 7-18 lat; 10zł/dzieci 4-7 lat; bezpłatnie/dzieci 0-4 lat

*** Zapraszamy ***
Zapisy* do 15.09.2015 na forach karawaningowych i mailowo: razemwdrodze@wp.pl

* Przy zapisach proszę podać ilość osób na sobotnią wycieczkę i wiek dzieci.

 

Lista karawaning.pl:

1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu KSK zamieszczam informację oraz serdecznie zapraszam na spotkanie:

 

PONIDZIE 2015

 

2 Terenowe Spotkanie Członków KSK „Razem w Drodze”

 

Jestem nowy i dlatego chcę zapytać, co to jest KSK i dlaczego o swoim spotkaniu terenowym informuje akurat tutaj? Zajrzałem na ich stronę www i jakoś nie bardzo odpowiadają mi te klimaty. Jeżeli KSK jest jakoś związane z tym forum,to znaczy że się pomyliłem przy logowaniu.

Edytowane przez Mikil (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy i dlatego chcę zapytać, co to jest KSK i dlaczego o swoim spotkaniu terenowym informuje akurat tutaj? Zajrzałem na ich stronę www i jakoś nie bardzo odpowiadają mi te klimaty. Jeżeli KSK jest jakoś związane z tym forum,to znaczy że się pomyliłem przy logowaniu.

KSK to Katolickie Stowarzyszenie Karawaningowe i myślę, że w żaden formalny sposób nie jest związane z tym ani żadnym innym forum. Po prostu ludzie, którzy w KSK działają udzielają się również na różnych innych forach i tam też zamieszczają ogłoszenia o swoich imprezach w celu dotarcia do szerszej grupy potencjalnych uczestników. Zupełnie to normalne i dość szeroko praktykowane jak do tej pory zauważyłem. Jeżeli komuś klimat takiego spotkania nie odpowiada to po prostu nie przyjeżdża. Sam jako zdeklarowany ateista i antyklerykał przeczytałem to ogłoszenie, stwierdziłem, że to nie mój klimat i tyle. Teraz jak widzę na innych forach to samo ogłoszenie to wiem, że nie muszę tego nawet czytać :] . Po co to komentować i rozwodzić się nad tematem to nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSK to Katolickie Stowarzyszenie Karawaningowe i myślę, że w żaden formalny sposób nie jest związane z tym ani żadnym innym forum. Po prostu ludzie, którzy w KSK działają udzielają się również na różnych innych forach i tam też zamieszczają ogłoszenia o swoich imprezach w celu dotarcia do szerszej grupy potencjalnych uczestników. Zupełnie to normalne i dość szeroko praktykowane jak do tej pory zauważyłem. Jeżeli komuś klimat takiego spotkania nie odpowiada to po prostu nie przyjeżdża. Sam jako zdeklarowany ateista i antyklerykał przeczytałem to ogłoszenie, stwierdziłem, że to nie mój klimat i tyle. Teraz jak widzę na innych forach to samo ogłoszenie to wiem, że nie muszę tego nawet czytać :] . Po co to komentować i rozwodzić się nad tematem to nie rozumiem.

Nowy zapytał, odpowiedziałeś wyczerpująco i jest O.K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale nowy jeszcze niczym się nie wykazał, a już zaczął od krytykowania nie tylko tego forum. Byłoby miło, gdyby nowy chociaż "Dzień dobry" powiedział, a nie od razu z krytyką i rozdrapywaniem niepotrzebnych niesnasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helou,

Ja rozumiem, że Mikil to młody, niedoświadczony jeszcze forumowicz i w związku z tym jest bardzo ciekawy. Zaskakuje jednak fakt braku kultury (pierwszy post na forum, a nawet dzień dobry na początku wypowiedzi nie zamieścił). Szczerze - to bardziej mi to wygląda na próbę delikatnego trolowania i podpuchy :-) Ale co tam. Dajmy koledze szansę. Może chociaż podziekuje za odpowiedź i wyjaśnienie?

 

 

Przy okazji - Zundapku (pozdrawiam sąsiada) - dziwi fakt, że nei wiesz co to KSK. To stowarzyszenie organizuje jedną z największycj, nazwijmy to "imprez" (choć nazwa niezbyt stosowna) jaką jest Ogólnopolska Pielgrzymka Karawaningowa na Jasną Górę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji - Zundapku (pozdrawiam sąsiada) - dziwi fakt, że nei wiesz co to KSK. To stowarzyszenie organizuje jedną z największycj, nazwijmy to "imprez" (choć nazwa niezbyt stosowna) jaką jest Ogólnopolska Pielgrzymka Karawaningowa na Jasną Górę ...

 

Kolega Zundapp600 wraz ze kolegami na swoim forum właśnie ostro objechali to ogłoszenie. Szczerze mówiąc to nawet mnie, zdeklarowanego jak powyżej, zdziwiło dość mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję oglądać to "pole campingowe" w/g mnie takie określenie tego miejsca jest mocno przesadzone.

Do gfizyka: Sporo informacji ( i to od uczestników) na temat tej największej "imprezy" dotarło do wielu ludzi. Ja  byłem w szoku i myślę, że to odpowiednie określenie. Pewnie to co usłyszałem nie dotyczy większości, ale cóż wyskoki zawsze się pojawią nawet na takich "imprezach"

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niczego  nie krytykuję. Nie wiem też "co autor miał na myśli" mówiąc o rozdrapywaniu niepotrzebnych niesnasek". Mniejsza o to. Jestem osobą pogodną i niesnaski jakoś mało mnie interesują. Nie miałem się ani czym, ani jak wykazać. Na forum jestem od niedawna i na razie staram się korzystać ze zgromadzonej tutaj wiedzy. Zadałem ważne dla mnie pytanie. Dziękuję za odpowiedź. To wszystko.

Teraz wiem, że trafiłem dobrze. Witam więc wszystkich forumowiczów oraz sympatyków i miłośników karawaningu.

Jestem młodym człowiekiem i nie znam wszystkich zwyczajów panujących na takim forum. Moje zachowanie nie wynika z braku kultury, ale  z niewiedzy. Wydaje mi się że mało kulturalnie zachowal się Pan Gfizyk. Nie wiem dlaczego moje pytanie nazwał trollowaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikil - czy zwócenie komuś uwagi na to, że się nie przywitał to oznacza dla Ciebie brak kultury? Twój mail zabrzmiał ewidentnie jak podpucha, a (o ile znasz funkcjonowanie różnych for) to mail miał brzmienie jak "trollowanie". Przy okazji - pomiń proszę określenie "Pan". Tu nie ma miejsca dla Pana :-) Jeżeli - uraziłem - przepraszam i cieszę się, że jesteś odpowiedzialnym (za to co piszesz) i kulturalnym forumowiczem :-)

 

Ed - (pozdrawiam) - masz rację. Niestety, każdy w pewnym sensie odpowiada za siebie. Ja też się przeszedłem wieczorem wokół parkingu ... Kazdy jest dorosły i pomimo miejsca i charakteru wyjazdu - traktuje go jak zwykły zlot. Za to organizator nie może brać odpowiedzialności. W zaproszeniu wyraźnie było zaznaczone jaki charakter miał wyjazd i prośba o pewne zachowania...

Wyjazd do Jędrzejowa ma zupełnie inny charakter. Jest to typowy zlocik, na kóry zapraszam w imieniu KSK ;-)

Ed - zwróć uwagę, że określenie "pole campingowe" to szeroookie określenie. Jest to dość duże pole. Może bardziej pole namiotowe. Ale nie czepiajmy się szczegółów. Ja w Jędrzejowie byłem w ubiegłym roku. Nie mam do pola zastrzeżeń. Podobnie jak do atmosfery spotkania. Było bardzo miło i ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.