Skocz do zawartości

Czas na zmianę cepki


bsosieccy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

 

Wspólnie z moja familią zdecydowaliśmy, że zmieniamy budkę  :] . Aktualnie użytkujemy Azura 450 i dziewczyny moje stwierdziły, że zaczyna się robić ciasno a zwłaszcza moje córki, które śpią razem. Wieczorem dochodzi do konfrontacji :boks: a nawet najmłodsza, butuje drzwi strasząc nas. 

 

Najlepszym rozwiązaniem dla Nas jest cepka z pięterkiem dla dziewczyn i łóżkiem małżeńskim dla rodziców lub łóżkiem francuskim, na które zastosujemy materac żeby było wygodnie. Ciepła woda niekoniecznie, zawsze mogę zastosować grzałkę akwa i będzie ciepła. Przedsionek koniecznie tak. DMC, jakie mogę ciągnąć to max 1400kg. Budżet 2 dyszki max.

 

 

Dzisiaj byłem oglądać Knausa Sudwind aircon 530 TK http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-knaus-lozko-pietrowe-klima-i5620395400.html

 

Wczoraj otrzymałem ogrom zdjęć i info na temat stanu, mankamentów i plusów, ale postanowiłem pojechać, bo blisko i zong, wszystkie cztery rogi po zaciekach a w jednym to prawie palec od spodu wchodził oraz parę minusów, o których nie będę pisał.  :czerwona:

 

 

 

Taki właśnie układ nam odpowiada i może ktoś widział, wie gdzie lub kto ma na sprzedaż to będę wdzięczny za informacje. :jump:

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ świetny, zachwalam bo sam taki mam   :]   nie ma możliwości abyście nie byli zadowoleni  :ok:

TOM3653 a który rok masz tego Knausa? Zastanawiam sie czy te napuchniete rogi to efekt braku konserwacji czy ten rocznik tak ma. W tej oglądanej nie bylo żadnych oznak uszkodzeń dolnych narozników a podloga puchła

 

 

Edytowane przez bsosieccy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam staruszka 1990r, ale pamiętam jak byłem na przeglądzie i przyczepka była podniesiona to podłoga była

w stanie idealnym, jedynie w jednym rogu było lekkie uszkodzenie bo poprzedni właściciel wyrżnął dolnym rogiem w drzewo.

Nic nie powinno puchnąć  :nono: 

P.S

Ja też nie mam żadnej konserwacji i wszystko jest Ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam staruszka 1990r, ale pamiętam jak byłem na przeglądzie i przyczepka była podniesiona to podłoga była

w stanie idealnym, jedynie w jednym rogu było lekkie uszkodzenie bo poprzedni właściciel wyrżnął dolnym rogiem w drzewo.

Nic nie powinno puchnąć  :nono:

P.S

Ja też nie mam żadnej konserwacji i wszystko jest Ok

hmm, wszyskie te napuchnięcia były w okolicach "nóg" do stabilizacji cepki i dlatego dalem sobie spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dzisiaj taka ofertę z Poznania a dokładnie Oborniki http://sprzedajemy.pl/dethleffs-newline-510-tk-3x-pietrowe-lozko-dmc-1300-isabell,25122312?inp_category_id=5&inp_location_id=1&inp_user_id=144180&_rp_RP=_rp_offers&offset=0

Czy jetst ktoś może na forum z tych okolic i mógłby podjechać pooglądać ta cepkę. Sprzedawca mówi tylko o 3 zarysowaniach na zewnetrznym poszyciu, reszta jest OK. Dzisiaj wieczorem dostanę dokładniejsze zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę potrójne łóżko piętrowe, fajna sprawa  :ok:

Też mi się podoba, ale trzeciego wyra nie wykorzystam. Dzwoniłem do W-wy do salonu i taka wersja była montowana na specjalne zamowienie klienta. Ciekaw jestem jaka jest odległość między łózkami, czy moje dzieciaki beda mogły usiąść swobonie na łożkach.

Edytowane przez bsosieccy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna oferta, tym razem lekko uszkodzona, prawdopodobnie przetarty prawy bok. Bardzo się nam podoba. Byłbym w stanie to naprawić bo gościu ma części. Jak myślicie czy na wskutek tego uszkodzenia przód przyczepy bardzo ucierpiał że może przeciekać http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-hobby-495-pietrowe-lozka-CID5-IDbhH67.html#70bbf59757

A to fotki uszkodzeń

 

post-687-0-56684500-1440509479_thumb.jpg

post-687-0-59283800-1440509480_thumb.jpg

post-687-0-65798800-1440509481_thumb.jpg

post-687-0-94487400-1440509482_thumb.jpg

post-687-0-96295900-1440509483_thumb.jpg

post-687-0-04426700-1440509485_thumb.jpg

post-687-0-94334800-1440509485_thumb.jpg

post-687-0-65072700-1440509486_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by się pokusić o policzenie ze zdjęcia jakie są przerwy między łóżkami, ale szału nie będzie jeszcze na tym na samym dole.

I w takich sytuacja wychodzi jak dobrze oglądać przyczepki osobiście, bo o ile ktoś sprawdzi czy to nie zgniłek

to nie sprawdzi za Ciebie wygody danego modelu jaki Wam odpowiada.


Jest jeszcze jedna oferta, tym razem lekko uszkodzona, prawdopodobnie przetarty prawy bok. Bardzo się nam podoba. Byłbym w stanie to naprawić bo gościu ma części. Jak myślicie czy na wskutek tego uszkodzenia przód przyczepy bardzo ucierpiał że może przeciekać http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-hobby-495-pietrowe-lozka-CID5-IDbhH67.html#70bbf59757

A to fotki uszkodzeń

22 tyś :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bsosieccy,

 

wedlug dwoch znanych mi naprawiaczy przyczep, zacieki w dolnych rogach sa slabymi punktami Knausow i Eifellandow z taka buda. Jednak nie kazdej takiej przyczepy. U mnie na szczescie tego nie ma...

 

 

Z Essen pozdrawia

 

MaK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od piątku staliśmy sie szczęśliwymi posiadaczami przyczepy TEC 530, zdecydowaliśmy jednak że nie będzie to układ z łózkami pietrowymi tylko tradycyjna salonka wraz z łożem małzeńskim. W środe żona znalazła ciekawą ofertę w Warszawie, po rozmowie telefonicznej i przesłanych zdjęciach zdecydowałem że w piątek rano wybiorę się pooglądac budkę. Po przybyciu na miejsce okazało sie że wszystko jest OK i pokrywa się z tym o czym mówił sprzedawca. Była to oferta prywatna dlatego tym bardziej mnie przekonała. Po około 2 godzinach i sprawdzeniu wszystkiego zdecydowałem sie cepkę kupić. Jestesmy bardzo zadowoleni z przyczepy i dodatków które posiada. Co najwazniejsze sucha, czysta i bez śladów kolizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od piątku staliśmy sie szczęśliwymi posiadaczami przyczepy TEC 530, zdecydowaliśmy jednak że nie będzie to układ z łózkami pietrowymi tylko tradycyjna salonka wraz z łożem małzeńskim. W środe żona znalazła ciekawą ofertę w Warszawie, po rozmowie telefonicznej i przesłanych zdjęciach zdecydowałem że w piątek rano wybiorę się pooglądac budkę. Po przybyciu na miejsce okazało sie że wszystko jest OK i pokrywa się z tym o czym mówił sprzedawca. Była to oferta prywatna dlatego tym bardziej mnie przekonała. Po około 2 godzinach i sprawdzeniu wszystkiego zdecydowałem sie cepkę kupić. Jestesmy bardzo zadowoleni z przyczepy i dodatków które posiada. Co najwazniejsze sucha, czysta i bez śladów kolizji.

Może dodasz foto nowego nabytku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.