Skocz do zawartości

Powrót do korzeni, czyli "szmaciany" karawaning :)


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni

 

Co się stało, wszyscy na Forum już chyba wiedzą, a i pewnie kilku innych Forach również :)

 

Emocje powoli opadają, poziom adrenaliny również. Rozbitki porozwożone po warsztatach. Co będzie - czas pokaże.

 

Jednak przed nami jeszcze prawie dwa tygodnie urlopu, z którym coś trzeba zrobić. Siedzieć w domu, kontemplować ścianę albo TV i rozkminiać wypadek na atomy ? Chyba nie bardzo.... :hmm:

 

Prawie od razu, pojawiły się od Was oferty pożyczenia budy na wakacje, pomocy w wynajmie fajnych kwater na Bałtykiem i jeszcze różne inne. Za wszystkie oferty pomocy bardzo dziękujemy, jesteście jak zawsze Wielcy, jednak z żadnej z ofert nie skorzystamy.

 

Otóż podjęliśmy inną decyzję.

 

Wracamy do korzeni !!!! :biwak:

 

Odkurzyliśmy naszego starego towarzysza wypraw - namiot, znamienitej marki OASIS 4 !!!!!

 

post-9355-0-93807300-1439921029_thumb.jpg post-9355-0-18085100-1439921043_thumb.jpg

 

Zdecydowaliśmy, że może to okazja do przypomnienia sobie lat, kiedy byliśmy piękni i młodzi   :]  :]

 

I pokazania dziecku, jak TO się kiedyś robiło, kiedy rodzice zaczynali swoją wielką przygodę z włóczęgą :bzik:

 

No i od razu trzeba sobie było przypomnieć rygor oszczędności miejsca i ilości pakunków. Tym bardziej, że "autobus" w naprawie. A w dyspozycji jedynie trzydrzwiowa Vitara :look:

 

Czyli jak się zmieścić???

 

post-9355-0-40630200-1439921357_thumb.jpg

 

Kiedy do dyspozycji zaledwie tyle miejsca

 

post-9355-0-13399200-1439921424_thumb.jpg

 

Ano jakoś trzeba:

 

post-9355-0-22576000-1439921441_thumb.jpg post-9355-0-24662700-1439921459_thumb.jpg post-9355-0-10668600-1439921468_thumb.jpg

 

Zatem jutro 5.00 start.

 

A kierunek ???

 

No cóż spróbujemy wykonać choć część z wakacyjnych planów i spędzić kilka dni nad ciepłym morzem.

 

Austria i Słowenia już przepadły :oslabiony:

 

Jedziemy zatem odwiedzić ekipę Zbynia i Jagody, którzy, zgodnie z planem są już na kempingu Veli Joże w miejscowości Savudrija na Istrii

Budżet mocno trzeba okroić, z widomych przyczyn, obecnie liczy się każdy grosz, niemniej odpocząć, zwłaszcza po takich emocjach - trzeba. Spędzimy zatem kilka dni w CRO, a potem wracamy w swojskie rejony i lądujemy w naszej chacie w Rajczy, gdzie spędzimy resztę urlopu. Tu mamy za darmochę :]  Zawsze i o każdej porze :]

 

Ponieważ nie byłbym sobą, gdybym nie dał choć krótkiej relacji z wyjazdu (też krótkiego :] ) zatem zamieszczam ten wątek w odpowiednim miejscu Forum i napiszę kilka informacji o trasie i o samym kempingu. No i o tym jak to jest wrócić do korzeni :]

 

Pozdrawiam i mam nadzieję, że tym razem dotrzemy do celu bez przygód.... :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ruszam w sobotę lub niedziele , rezerwacje we Włoszech mam od 27 i tam myślę o CRO na parę nocy.

 

My będziemy do poniedziałku, może wtorku. Potem uciekamy do PL....

 

 

Właśnie po to tam pojadę,

 

Żeby agitować ??? :look:  :look::pad:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy na miejscu. Pozdrowienia dla wszystkich.

 

post-9355-0-96576500-1440148448_thumb.jpgpost-9355-0-34833700-1440148503_thumb.jpg

 

Kemping bardzo fajnyy, dużo zieleni, można polecić. Piszę z telefonu więc kiepsko mi idzie. Dam relacje po powrocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy na miejscu. Pozdrowienia dla wszystkich.

 

{style_image_url}/attachicon.gif DSC_1816.JPG{style_image_url}/attachicon.gif DSC_1817.JPG

 

Kemping bardzo fajnyy, dużo zieleni, można polecić. Piszę z telefonu więc kiepsko mi idzie. Dam relacje po powrocie.

To może być ciekawa relacja, wielu z nas już zapomniało jak to się dawniej robiło. Jak jesteście w pobliżu Fazany, sprawdź Pinetę też ciekawa miejscówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy na miejscu. Pozdrowienia dla wszystkich.

 

Cieszy że w całym tym wariactwie jakie Was spotkało jesteście tam i odpoczywacie!!! Wakacje są niezbędne i tego się trzymajcie. Ja ruszam w przyszłym tygodniu  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę kiepsko z pogodą, przyjechaliśmy w wielkiej ulewie, na Słowenii tak lało, że na autostradzie wszyscy zwalniali do 100 km/h . Jak próbowałem więcej to mi auto zaczynało tańczyć bo na drodze była po prostu tafla wody...

 

Potem kilka dni dobrej pogody,wczoraj sie skisiło a dziś w nocy była burza, że hej !!!

 

Od jutra ma być lampa i 30'C ale my juz wyjeżdżamy.

 

Relacja i foty oczywiście po powrocie :)  :ok:

 

Cieszę, że ktoś na nią czeka  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.