Skocz do zawartości

Co to takiego i do czego to służy Czyli rozwiązujemy zagadki


BJoe

Rekomendowane odpowiedzi

No to jeszcze musicie znaleźć trzeciego, który ma resztę elementów tego stabilizatora toru jazdy i czwartego, który to wszystko odkupi :ok:.

A całość wygląda tak jak na foto:

 

Dziekuje za odpowiedz . Tajemnicze urzadzenie zostalo rozpoznane. :)

post-136930-imported-1e348883-b31f-4be8-b8ea-263834d0d23c_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...
No to jeszcze musicie znaleźć trzeciego, który ma resztę elementów tego stabilizatora toru jazdy i czwartego, który to wszystko odkupi

 

wotar ale trzecim może być każdy co ma hak lub przyczepkę z zaczepem :ok:

a zamiast tego czwartego to może otworzymy jakieś muzeum i ten Nasz stabilizator będzie pierwszym eksponatem w nim? :ok:

 

 

zgadza się ???

 

tak, zgadza się :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Nie wiem co to jest i do czego to służy. Znalazłem to w schowku samochodu zakupionego od holenderskiego karawaningowca. Na pewno nie jest to część od tego samochodu, więc może jest to coś związanego z karawaningiem. Jedyne co nasuwa mi się na myśl to mogą być stopery do dywaników samochodowych.

 

post-886-017642800 1295612111_thumb.jpg

 

post-886-098854600 1295612140_thumb.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja sugestia jest jak najbardziej słuszna. Są to stopery do dywaników. Część ze szpilką przypina się do wykładziny natomiast nakrętką przykręca się dywanik poprzez dziurkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to jest i do czego to służy. Znalazłem to w schowku samochodu zakupionego od holenderskiego karawaningowca. Na pewno nie jest to część od tego samochodu, więc może jest to coś związanego z karawaningiem. Jedyne co nasuwa mi się na myśl to mogą być stopery do dywaników samochodowych.

 

post-886-017642800 1295612111_thumb.jpg

 

post-886-098854600 1295612140_thumb.jpg

 

Pozdrawiam

 

tak! to stopery. właśnie połamałem.

 

nie wiecie gdzie można takie kupić ?

 

A może Kolega Marsal chcę je sprzedać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

cześć mam pytanie. czy ta blaszka ze sprężynką wystająca z dyszla mojej przyczepki to jest blokada najazdówki służąca do cofania zestawem? jak ją znalazłem to była w pozycji jak na pierwszym zdjęciu. można ja wyciągnąć i sprężyna utrzymuje ją w pozycji z drugiej fotki. na trzeciej jest ogólny widok dyszla. prawdę powiedziawszy jak przyciągałem przyczepkę do domu to cofałem kawałek i nie miałem problemów z blokowaniem się kółek przyczepki, a nie ruszałem tej blaszki bo nawet nie wiedziałem o jej istnieniu. mam rację z tą blokadą urządzenia najazdowego?

post-5624-0-63124300-1300993852_thumb.jpg

post-5624-0-50728300-1300993933_thumb.jpg

post-5624-0-39251300-1300994220_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, patrząc na te fotki to bardziej bym powiedział że ten haczyk podczas normalnej jazdy do przodu powinien byś wyjęty a podczas cofania właśnie wciśnięty w amortyzator zaczepu i w ten sposób ograniczyć ruch hamulca najazdowego.

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez California (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak też myślałem, teraz nie mam czasu sprawdzać działania tej blokady sprawdzę sobie za tydzień lub dwa podczas jazdy na przegląd techniczny. dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.