Skocz do zawartości

Licheń za darmo


Radek#Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję zawitać w lipcu a dokładnie drugi weekend lipca w Licheniu i mam ochotę zatrzymać się na opisanym campingu i teraz moje pytania czy jest jeszcze darmowy i czy jak to będzie np. sobota wieczorem jak wjadę to czy będzie jakieś miejsce, pobyt zaplanowany to jedna noc i część dnia a następnie dalej w drogę, może ktoś coś podpowie.

My też :) ale w przyszłym tygodniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jedziecie do Lichenia i gdzieś dalej czy z powrotem

Ogólnie do dziadków za Bydgoszcz dzieci zostawić i nad morze albo Mazury, mały objazd zrobić :)

 

Ogólnie to codziennie mamy inny plan hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiele lat nocowałem w Licheniu pod namiotem nad jeziorem i było fajnie.Potem była cepka i nocowaliśmy na prywatnej parceli nad jeziorem.Przez te 30 lat wiele zmieniło się na plus ale za to jeden poważny minus - w lecie balangi i imprezy na plaży i parcelach obok.Dlatego następny mój raz będzie w Niedźwiadach ; daleko ale za to spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35zł/doba/załoga*

 

* - niezależnie od ilości osób w załodze, załoga = 1 cepka/1 kamper/ 1 namiot itd

 

Prąd rozliczany z licznika (część przy jeziorze) 1,5zł/kWh (spisujesz licznik przed podpięciem i po odpięci.

Prąd w dalszej części pola z ryczałtu (obecnie brak jeszcze liczników) ale nie wiem jaka stawka. 

 

Pole spokojne, nic nikomu nie ginie, zostawiasz wszystko pod markizą (nawet niepodpięte rowery itd) i wszystko rano jest. 

Minusem są sanitariaty (nowe w budowie), ale porównując je z sanitariatami w Licheniu na polu darmowym, zrobionymi w kontenerach oraz tym jak nikt o to nie dba (głównie stali bywalcy mieszkający tam przez cały sezon letni o ciemniejszej karnacji, handlujący na rynku obok) to chyba jednak lepiej w Niedźwiadach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ogólnie jestesmy na tym "darmowym" polu średnio kilka razy w sezonie,i zdementujemy  plotke,że tam dużo ludzi o ciemnej karnacji),raczej nie zauważyliśmy żeby owi obywatele tam nocowali..no chyba ,że czasem przyszli sprzedawać noże))),zdarzyło sie to dwa razy,za drugim razem przyszła przepiekna romka......no i sam dałem sie namówic na kupno))).

Ogólnie spokojnie,nic nikomu nie ginie,prąd i miejsce za darmo,jedynie za korzystanie z wc trzeba zapłacic:

  1 -ka -2 zł

  2 -ka- 3 zł

opróżnienie kota chyba 3 zł

W tym roku powstał pomost,plaża fajna ,zejscie  bardzo łagodne,30 metrów w głąb ,to chyba wody około 1,20 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestesmy na tym "darmowym" polu średnio kilka razy w sezonie,i zdementujemy plotke,że tam dużo ludzi o ciemnej karnacji),raczej nie zauważyliśmy żeby owi obywatele tam nocowali..no chyba ,że czasem przyszli sprzedawać noże))),zdarzyło sie to dwa razy,za drugim razem przyszła przepiekna romka......no i sam dałem sie namówic na kupno))).

Ogólnie spokojnie,nic nikomu nie ginie,prąd i miejsce za darmo,jedynie za korzystanie z wc trzeba zapłacic:

1 -ka -2 zł

2 -ka- 3 zł

opróżnienie kota chyba 3 zł

W tym roku powstał pomost,plaża fajna ,zejscie bardzo łagodne,30 metrów w głąb ,to chyba wody około 1,20 cm.

A tak z ciekawości to jak wygląda kontrola czy w WC robisz 1 czy 2? wbudowali wagę w muszli czy prześwietlenie lub komisja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości to jak wygląda kontrola czy w WC robisz 1 czy 2? wbudowali wagę w muszli czy prześwietlenie lub komisja?

Sorry pomyłka ,nie ma znaczenia od rodzaju potrzeby )  Chodziło o natrysk )

Edytowane przez forhend (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.