Skocz do zawartości

Licheń za darmo


Radek#Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Refleks, chyba ze o to chodzi.

Spoko jak patrze na ten przepych to tez mam tak jak i ty ;).

 

 

Myślę, że nie ma co ciągnąc tematu, bo to nie jest forum o takiej tematyce.

 

Jak bedziesz to wjedz i zibacz co jeszcze sie do pychy nie zalicza, okaze sie ze Kulczyk to dalej bieda i nie trzeba sie przejmowac. Naprawde robi wrazenie.

Nie mniej okolice Lichenia polecam ze wzgledu na grzane jeziorko.

Na pewno kiedyś zobaczę. O jeziorku też wiem i to mnie najbardziej tam ciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bogdan, jezioro w Slesinie jest dopiero drugim jeziorem. Jak w Lichenskim sie woda przegrzeje to pompy przeciagaja wode do Slesinskiego na sztuczny wodospad w Szyszynskich Holendrach. Dla tego Lichenskie jest cieplejsze. Przez te pare lat to rozkminilem i wypytalem miejscowych jak to dziala ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem na tym polu biwakowym w sierpniu na rekonesansie to faktycznie stało tam kilka :biwak:  :biwak:  :biwak:   z Romami . Byli to zapewne handlarze z pobliskiego targowiska. Nie dziwmy się jednak , że na to pole przybyli bo z każdej strony ich Lachy poganiają. Na koniec sierpnia okazało się , że z tego miejsca ich też przepędzili , bowiem robili totalny syf wokół  siebie i w pomieszczeniach sanitarnych. Dobrze zrobili , bo kto za darmochę będzie po Ciawusach sprzątał.

Litościwie przygarnął ich jednak na kemping w Niedźwiadkach SIKOR :czerwona:  . Byli co prawda kilka dni, ale trzeba było w tym czasie zwiększyć czujność i  :tuk: wystawić warty. Nie zdziwi mnie też jak się tam zadomowią  i całą watahą w przyszłym roku  na ten kemping zwalą.

 


foto

post-2196-0-58241800-1442573542_thumb.jpg

post-2196-0-75896700-1442573553_thumb.jpg

post-2196-0-20066500-1442573558_thumb.jpg

post-2196-0-09863500-1442573564_thumb.jpg

post-2196-0-64212600-1442573571_thumb.jpg

post-2196-0-67567600-1442573580_thumb.jpg

post-2196-0-73934900-1442573588_thumb.jpg

post-2196-0-80525300-1442573597_thumb.jpg

post-2196-0-01073100-1442573603_thumb.jpg

post-2196-0-18535800-1442573608_thumb.jpg

post-2196-0-93757000-1442575507_thumb.jpg

post-2196-0-91467200-1442575515_thumb.jpg

Edytowane przez CIN CINO (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek zapewne dla tych co chcą zwiedzić Sanktuarium Licheńskie miejscówka idealna. Na dłużej zresztą też można tam zagościć , tym bardziej , że obsługa tego pola jest całodniowa , Panie z obsługi utrzymują porządek , a jak potrzeba to przyczepy czy kampera też dopilnują. Tym bardziej , że miejscówka jest zupełnie bez żadnych opłat. Osobiście tam się wybiorę jeszcze w tym roku , niech tylko pogoda dopisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie czy to pole jest ogrodzone? Bo nie mogę się żadnej siatki dopatrzeć na zdjeciach, google maps pokazuje jeszcze jako szczere pole. Pytam pod kątem zostawienia dobytku (krzesła, rowery) i udaniem sie do samktuarium. Może bym się jeszcze w tym roku wybrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się upewnić: czy to "pole" (kemping?) jest na pewno w zaznaczonym na mapce miejscu?

Jak to miejsce działa - jest całoroczne? Jak to wygląda np. w miesiącach wrzesień, październik?

Wie ktoś?  :hmm:

 

post-8228-0-56985100-1442882637_thumb.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Koledzy za odpowiedzi w kwestii lokalizacji. W swoim pytaniu kierowałem się adresem, który zawarty jest w poscie #1.

Piotrku I i II :skromny: , rozumiem, że gdybym dojechał w zaznaczone miejsce, to pole już będzie gdzieś w zasięgu wzroku i nie będę zmuszony wycofywać się rakiem :hmm:   :] 

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morda mnie swędzi zeby napisac cos niestosownego - ale napiszę i goscie Lichen ominą a to taka oaza spokoJU nie daj się zbajerowac tym palantom co machają  chorągiewkam jedz do celu tak ja pokazuję nawigacja a będzie uzdrowiona duszA TwojA

 

miejsc  na datki jest sporo :kosz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.