Skocz do zawartości

Licheń za darmo


Radek#Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałem podobnego tematu, może powielam.

Chciałem się z wami podzielić informacją, że w msc. Licheń nad jeziorem istnieje darmowe pole namiotowe.

Na początku nie mogłem uwierzyć, lecz rzecz się dzieje naprawdę. adres: Licheń ul. Gosławicka 34

Wracając ze Ślesina przejechałem przez Licheń, ponieważ syn uwielbia to jezioro (bardzo ciepła woda)

Na miejscu od osób przebywających na tym polu dowiedziałem się, że za pobyt nic tu się nie płaci.

Są sanitariaty w kontenerach.WC + 2 umywalki i prysznic. Czyste i to bardzo. człowiek na etacie sprząta cały czas.

Naturalnie jest też prąd również za darmo. Do jeziora jakieś 20 metrów.

Pole jest gminne i rzekomo przed wyborami Wójt obiecał że będzie darmowe i jest. Co będzie w przyszłym roku nikt nie potrafi odpowiedzieć.

Pole jest nie ogrodzone, w ciągu dnia na pobliską plażę przychodzą osoby miejscowe. Sklepu w pobliżu nie widziałem. (byłem tam jedynie dwie godziny. Do ronda w centrum gdzie znajdują się jakieś bary i polomarket, jakieś 5 min, pieszo. 

Nie mam kontaktu z jakimś personelem ani żadnej strony w necie na ten temat nie widziałem.

Może ktoś akurat w tym kierunku się wybiera i skorzysta z tego dobrodziejstwa. 

 

post-17497-0-35632600-1439903366_thumb.jpg

post-17497-0-27575000-1439903601_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki Radziu za informację sam mieszkam godzinkę drogi a nic na ten temat nie wiedziałem. Powinno być więcej takich darmowych (ewentualnie za symboliczne pieniążki) miejsc, aby zachęcić przyjezdnych - jest to obustronna korzyść ponieważ rozsławia się miejscowość i zostawia pieniążki w pobliskich sklepikach itp. :yes:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

:hmm: jeżdzę tam juz tyle razy a o polu nic nie wiedziałem, w ten week sam podjadę i zerknę jak to wygląda bo będę w Niedźwiadach. 

No i jak z tym polem ile w tym prawdy-Sikora będzie nie pocieszony ale cuda w tym miejscu mogą się zdarzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dotarlem ale z wiezy widzialem i w zasadzie to tam nic nie ma poza alejka na cepki i plaza.

Nie dotarlem glownie z powodu otrzymania info. ze przebywa tam narod wedrowny ktory w czasie dnia handluje i wrozy na straganach, wiec odpuscilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dla czego :hmm::niewiem:

 

Myślę, że nie każdego takie "klimaty" interesują, znam nawet ludzi, którzy mają taką alergię, że siłą do kościoła nie wciągniesz.  Mi też nie po drodze z tą instytucją ale nie ukrywam, że stare kościoły zwiedzam często tylko ze względu na ich bardzo piękną architekturę. Do Liczenia też przejazdem, przy okazji wjadę, bo mimo, że budowla nowa to podobno robi wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Refleks, chyba ze o to chodzi.

Spoko jak patrze na ten przepych to tez mam tak jak i ty ;).

Jak bedziesz to wjedz i zibacz co jeszcze sie do pychy nie zalicza, okaze sie ze Kulczyk to dalej bieda i nie trzeba sie przejmowac. Naprawde robi wrazenie.

Nie mniej okolice Lichenia polecam ze wzgledu na grzane jeziorko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.