Skocz do zawartości

Zalew Sulejowski - postawienie przyczepy na stałe


Michalcc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jako, że z Zalewu Sulejowskiego zdjęto "Strefe Ciszy", trzeba spodziewać się gigantycznego rozkwitu tego miejsca... Za 2-3 sezony zalew będzie wyglądał inaczej niż dzisiaj.  z całą pewnością pojawi się masa inwestorów z Zalewu Zegrzyńskiego, którzy wiedzą jakie pieniądze zarabia się na motorowodniakach...

 

W związku ze zdjęciem zakazu, przeniosę się pradopodobnie z Mazur na Zalew Sulejowski.....

 

Byłem tam ok 10 lat temu, ale inflastrukury nie znam, dlatego bardzo proszę o radę stałych bywalców.

 

 

Szukam:

Przyczepa (a tak napradę dwie, bo jedna dla gości) ma stanąć od Maja do Października. Rozliczenia dobowe nie interesują mnie, bo prowadzi to do częstych zmiany twarzy. Szukam pola gdzie z założenia przyjeżdzą się na cay sezon.

Sugeroane ceny to ok. 200pln przyczepa/mieś + koszt pobytów.

 

Dostęp do wody i port, choćby prowizoryczny. Trzeba przycumować motorówke i skuter.

 

Teren zamknięty, bez dostępu obcych plażowiczów.

 

Teren dozorowany - po wyjeździe zostawiam tam łacznie kilkadziesiąt tysięcy, ktoś to musi pilnować.

 

Dobra atmosfera.

 

Łazienki byłyby dodatkowym atutem.

 

 

 

Chce w przyszłym tygodniu jechać na rekonesans.... Może podpowiecie mi gdzie od razu się kierować???

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Jak dla mnie zalew Sulejowski nie nadaje się nawet na kilkugodzinny pobyt. Każdego roku sprawdzam i każdego roku jest tak samo: woda śmierdzi, nie nadaje się do kąpieli. Oczywiście znaki zakazu i zapach nie wszystkich zniechęcają - kąpią się całe rodziny! Od jakiegoś czasu nie ma tam zgłoszonego żadnego kąpieliska i woda nawet nie jest badana. Miasto miało pomysł na oczyszczenie zalewu (spuszczenie wody) ale nic z tego nie wyszło. Łatwiej postawić znaki zakazu kąpieli. Szkoda, bo zbiornik piękny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nomadka > ...Jak dla mnie zalew Sulejowski nie nadaje się nawet na kilkugodzinny pobyt.

 

My TYLKO pływaliśmy z naszymi "ogonami" kajakiemi...  bo zbiornik piękny.

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Polecamy       "Nasze Mazury"

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Planujemy spędzić majówke nad Sulejowskim, bo to kawałek wody niezbyt daleko od nas, ładna okolica na rower, kajak, ponton, a w Bronisławowie jest fajny kemping: http://www.wodnikbronislawow.pl/wodnik/

Byłam tam kiedyś pod namiotem. Jezioro piękne, porty malownicze, pływalismy dużym pontonem. Był potworny upał i .... nie wytrzymaliśmy - odważyliśmy się na kapiel. Ale faktycznie woda nie bardzo czysta - chyba mi głowę przygrzało wówczas za mocno, ze zdecydowałam się zanurzyć.

Kemping ładnie położony w lesie. Wtedy było luźno, więc cicho i b. fajnie. Obok jest plaza naturystyczna, co także nam odpowiada.

Złe wspomnienia mam z gastronomii, bo w smażalni sprzedali nieświeżą rybę. 

,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ładnych paru lat zbiornik Sulejowski nie ma żadnego oficjalnego kąpieliska. Co za tym idzie, nikt w żadnym miejscu zalewu nie kontroluje wody.

Osobiście odradzam tam jakiekolwiek kąpiele chyba że lubimy wysypki itd.

Szkoda bo zbiornik fajny ale nie byli go w stanie utrzumać ze względu na źle przygotowane zalewisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rzadka zaglądam nad Sulejów, konkretnie do Karolinowa. Miejsce ok. Główna baza dla windsurfigowców jak ja. Na otwartej części w sezonie jest szkółka windsurfingowa N1surf, a w lasku stoją cepki. Woda jest i prąd a także kibelki. Opłaty nie pamiętam ile ale przystępne. Kiedy bywałem omijała mnie zielona woda i wysypki nie miałem, dzieci też.

 

http://www.n1surf.pl/

 

można oglądnąć galerie i video.

Edytowane przez JurekM (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.