Skocz do zawartości

cosi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

On może stać juz na lakierni, więc ważne są znaki szczególne. Auto kultowe, z każdym dniem rośnie jego wartość. Wrzuć zgłoszenie na http://forum.busikt3.radom.pl/viewforum.php?f=12 w ogólnym jest temat o kradzieżach. Ta społeczność jest wyczulona na takie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za zainteresowanie! Przyznaję że sprawa nie jest świeżutka, auto odjechało miesiąc temu. Od razu duża akcja na fejsie, oczywiście środowisko "old VW" poruszone ale cisza. Aby mieć czyste sumienie że próbowałem wszędzie dzisiejsza wrzutka na wszystkie fora których jestem członkiem.

Nr rej  GD050JK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa,ale nigdy nie pomyslalbym ze ktos ukradnie taki pojazd ,przeciez to sa kultowe samochody o wielu indywidualnych cechach.W polsce nie jezdzi ich tysiace...,tak ze ten rynek zbytu raczej odpada,typowalbym raczej wschod,albo zdesperowanych ludzi ze wschodu.Rece opadaja...No comments.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję. Ja od siebie mogę skopiować Twoje ogłoszenie na forum Mercedes 124 201. Oczywiście za Twoją zgodą. Rozglądać się za Pomidorem oczywiście będę, ale wątpię że pojawi się w moich rejonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję. Ja od siebie mogę skopiować Twoje ogłoszenie na forum Mercedes 124 201. Oczywiście za Twoją zgodą. Rozglądać się za Pomidorem oczywiście będę, ale wątpię że pojawi się w moich rejonach.

Bardzo dziękuję i oczywiście zgadzam się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa,ale nigdy nie pomyslalbym ze ktos ukradnie taki pojazd ,przeciez to sa kultowe samochody o wielu indywidualnych cechach.W polsce nie jezdzi ich tysiace...,tak ze ten rynek zbytu raczej odpada,typowalbym raczej wschod,albo zdesperowanych ludzi ze wschodu.Rece opadaja...

Może jakiś mądry posiadacz takiego pojazdu w stanie agonalnym wpadł na fenomenalny pomysł taniego "remontu" i Pomidor będzie właśnie tym wyremontowanym..... Swoją drogą jak widzę ogłoszenia typu... sprzedam dokumenty, kompletnie spalony, itd. to mnie krew zalewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Jak w temacie. Znalazłem w ogłoszeniach smutna sprawa, więc wrzucę na forum może komuś wpadnie w oczy. Nagroda jak znalazł na wakacje powinno starczyć   :]    http://olx.pl/oferta/knaus-sudwind-550-pietrowe-lozka-skradziono-nagroda-CID5-IDc4Eff.html#451fe0ee80

Jeśli było już na forum proszę o usuniecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szary11 zablokował(a) ten temat
  • Piotrek odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.