Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

SKRADZIONE

FENDT BRILLANT 700 TFD SKRADZIONY

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
107 odpowiedzi w tym temacie

#16 smok_wawelski

smok_wawelski

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 719 postów
  • SkądKraków-Swoszowice
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:TE King 380T (emeryt)
  • Holownik:VW Sharan ADY 2.0 B+LPG

Napisano 15 maj 2014 - 21:57

Współczuję

Kręcę się sporo  - Właśnie najwięcej w koło Kraka - rozglądam się niestety na razie nic.

Na radiu krzyknąć co jakiś czas  - mam mieszane uczucia - czasu już trochę - drań może z radiem tez jeździć.

Ale jakbyś chciał to daj znać i mogę krzykną parę razy dziennie - nie ma problemu - wybór Twój.

Podobnie mogę przelinkować lub skopiować Twoją prośbę na forum vw-sharan jakbyś chciał.

A jakbym daj Boże  znalazł to podobnie jak Bogdan na haka i do Ciebie - ani miśków nie zawołam a jak żul mi jaki podskoczy to mam za siedzeniem 3 kawałki holu sztywnego to mu wytłumaczę czyja to buda - trzymaj się cosi, żywi nie tracą nadziej - fakt nawet jak nie znajdziesz (tfu tfu odpukać) to na maksa utrudnić draniowi sprzedaż.

Numery i blachy że podane to nic - najgłupszy żul i złodziejaszek wie że to trzeba zlikwidować i wie jak.

Ale pasjonat też ma rację - więcej nie podawaj - choć nie sądzę żeby złodziejaszek czytał form ale...

Jeśli obdarzysz zaufaniem krakowskich chłopaków z forum to możesz nam podrzucić zawsze szczegóły identyfikacyjne na PW

Użytkownik smok_wawelski edytował ten post 15 maj 2014 - 22:12

O najlepszym towarzystwie mówi się, że rozmowa w nim poucza, a milczenie kształci. - J.W. Goethe
stopka_h40px.png   Pozdrowienia z Krakowa - smok_wawelski

.

#17 ketrab

ketrab

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 750 postów
  • SkądKraków
  • Model:Burstner 480TK '04r 1200kg DMC / n126 '74r typ1 370kg DMC
  • Holownik:Volvo V70 '04r 2,4 benzynka 2280kg DMC / Zastava 1100p '78r

Napisano 02 czerwiec 2014 - 08:52

Powiem iż także rozglądam się wśród mijanych Niewiadówek ale na razie nic co mogło by przypominać Twą własność - kiedyś się odnajdzie :)

ketrab :drive: :przyczepa:  :biwak: :jesc: :gitara: :D :piwko: :yay:

#18 Myszorki

Myszorki

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 303 postów
  • Telefon:508139959
  • SkądPrzemyśl
  • Sprzęt:Kamper
  • Model:Fiat Ducato Rapido 7087F

Napisano 07 lipiec 2014 - 22:33

https://www.facebook...&type=1

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa
Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dla czego
Na warsztacie łączymy teorię z praktyką: nic nie działa i nikt nie wie dla czego!!!

#19 Kristofer

Kristofer

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8665 postów
  • Telefon:Jest
  • SkądLubelskie
  • Model:Specjalny II
  • Holownik:Stary ale żwawy.

Napisano 08 lipiec 2014 - 01:09

Witam !

Przykre.  Czy przyczepa była w jakikolwiek sposób zabezpieczona, czy tylko tak sobie stała ???

Obcinałbym łapska takim ... :klnie:

Z tego, co widzę, to przyczepka forumowa, z Knausiaków !

Myślę, że warto wkleić wiadomość właściciela tej przyczepki oraz jej fotki, również w tym miejscu, aby było wiadomo, o co chodzi.

" Piotr Franka

Proszę wszystkich !!!! o udostępnianie fotek przyczepy poniżej .
Skradziono mi ją dzisiaj w nocy z soboty na niedzielę o godz.2.05 w Gdańsku. Może ktoś ją rozpozna będąc gdziekolwiek nad morzem nad jeziorem lub kempingu itd. itp. Przestrzegam przed kupnem przyczepy !!!!. Knaus Sport . Jeżeli zobaczycie chociażby podobną zadzwońcie 605603444 . Poproście w swoich postach o kolejne udostępnienia. Zróbmy pod górę złodziejom !!!! Liczę na waszą POMOC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://allegro.pl/skradziona-uwaga-knaus-sport-440-i4381679296.html

Niestety tak dzisiaj w nocy mi ją skubnęli z parkingu pod firmą .Dochodzenie trwa sprawdzają monitoring miejski bo przejechali pod 2 kamerami może ich namierzą. Ogólnie trochę w plecy"

Skradziona 2.jpg

Skradziona 1.jpg

Skradziona 3.jpg

Skradziona 5 lipca 2014 w Gdańsku.jpg

Właściciel tel 605603444.jpg

Wszyscy rozglądajmy się za tą przyczepką, gdziekolwiek jesteśmy !

Cenię swój wzrok i czas, dlatego nie czytam niechlujnie pisanych postów!  :foch:   

Oczekujesz pomocy? Używaj poprawnej pisowni. Popieraj akcję na rzecz poprawnej pisowni i ortografii w Internecie: BYKOM-STOP!

Zezwalam na kopiowanie bez pytania mnie o zgodę, powyższego tekstu, dotyczącego poprawnej pisowni i umieszczanie go w sygnaturze własnego profilu.

"Inteligencja, to zdolność, przy pomocy której pojmujemy ostatecznie, że wszystko jest niepojęte"  ;) 

#20 tokyo

tokyo

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 462 postów
  • SkądGdańsk
  • Sprzęt:Brak
  • Holownik:superb

Napisano 08 lipiec 2014 - 06:28

przykra sprawa. wg mnie, to ona już u któregoś ze wschodnich sąsiadów. forumowa to ona była kiedyś, teraz w rękach handlarza.

#21 dawidknaus

dawidknaus

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 581 postów
  • SkądGdańsk
  • Model:Hobby Prestige 555 TL
  • Holownik:Dodge g&c 3.3awd

Napisano 08 lipiec 2014 - 09:52

będe sie rozglądał

skur........ nogi z dupy powyrywać

#22 Kristofer

Kristofer

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • 8665 postów
  • SkądLubelskie

Napisano 08 lipiec 2014 - 17:28

Prośba do Moderatorów - może udałoby się na czas letni, umieścić ten temat w widocznym miejscu strony startowej Forum, aby nie zginął w gąszczu innych. Myślę, że powinno być miejsce na tego typu zdarzenia, a nawet nowy dział, np. pod nazwą: SKRADZIONE.
Celowo użyłem dużych liter, ponieważ taki tytuł powinien "krzyczeć" :hmm:
IMHO

P.S.

Jeśli to zły pomysł, to proszę mnie poprawić, ale uważam, że taka sytuacja mogła / może się przydarzyć każdemu.

Cenię swój wzrok i czas, dlatego nie czytam niechlujnie pisanych postów!  :foch:   

Oczekujesz pomocy? Używaj poprawnej pisowni. Popieraj akcję na rzecz poprawnej pisowni i ortografii w Internecie: BYKOM-STOP!

Zezwalam na kopiowanie bez pytania mnie o zgodę, powyższego tekstu, dotyczącego poprawnej pisowni i umieszczanie go w sygnaturze własnego profilu.

"Inteligencja, to zdolność, przy pomocy której pojmujemy ostatecznie, że wszystko jest niepojęte"  ;) 

#23 TOM3653

TOM3653

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • 11302 postów

Napisano 08 lipiec 2014 - 17:41

Pewnie rozbiorą na części bo sprzedaż w całości  jest zbyt ryzykowna. :niewiem:

#24 tokyo

tokyo

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 462 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 08 lipiec 2014 - 17:44

Przyczepa stoi już u tego handlarza na placu...

Załączone miniatury

• Knaus.jpg

Użytkownik tokyo edytował ten post 08 lipiec 2014 - 17:58

#25 Kocer

Kocer

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 851 postów
  • Telefon:690073111
  • SkądSzydłów - okolice Opola
  • Model:Lunar Premiere 516
  • Holownik:Focus

Napisano 08 lipiec 2014 - 17:48

Może coś bliżej? Znalazłeś ją, czy jak?

#26 tokyo

tokyo

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 462 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 08 lipiec 2014 - 17:59

Przejeżdżałem koło jego placu to cyknąłem fotkę. Stoi sobie niczym nie zabezpieczona na otwartym terenie...

#27 Kristofer

Kristofer

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • 8665 postów
  • SkądLubelskie

Napisano 08 lipiec 2014 - 18:05

Czyli co ? Jest już wszystko wiadomo ? Właściciel, Policja już wiedzą ?

Ciekawe, za szybą jest prawdziwy nr rej. tej przyczepy :look: :hmm:

Gdzie jest ten plac ?

SB1384P.JPG

Użytkownik Kristofer edytował ten post 08 lipiec 2014 - 18:07

#28 Kajetan

Kajetan

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • 5633 postów
  • SkądBielsko-Biała
  • Model:Sprite Super 490
  • Holownik:Suzuki Grand Vitara 1,9 D lub Astra H 1,7 CDTI

Napisano 08 lipiec 2014 - 18:10

Ale o co chodzi??? Czemu ona jest na bielskich numerach???? W Gdańsku ???? I czemu wcześniej miała tablice a teraz jest karton ???

No i w takim razie czy ona się znalazła czy nie w końcu???

#29 Kristofer

Kristofer

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • 8665 postów
  • SkądLubelskie

Napisano 08 lipiec 2014 - 18:11

Pewnie rozbiorą na części bo sprzedaż w całości  jest zbyt ryzykowna. :niewiem:

Tomek, Sprawa może być jeszcze prostsza. Mając wcześniej kupioną przyczepkę tego samego modelu, ale uszkodzoną lub choćby samą ramę od takiego modelu ...

Może być też kradzież na zlecenie ? Policja powinna chyba brać pod uwagę takie możliwości.
Pytanie tylko, jak dojść do takich przypadków i je wychwycić ?
Samo nadwozie nie ma przecież żadnych trwałych oznakowań. Zmieniając tylko ramę w skradzionej przyczepie, otrzymuje się zupełnie "inną" przyczepę. Nie wiem tylko, na ile taka operacja jest technicznie skomplikowana.
Wszelkie złodziejstwo powinno być szczególnie tępione, a kary powinny skutecznie odstraszać.
Swoją drogą, tyle ostatnio mówi się o monitoringu miejskim. Zarzuty o masowej inwigilacji społeczeństwa, odpierane są potrzebą obserwacji właśnie tego typu zdarzeń. I co ? Gdańsk, to przecież duże miasto, mające dziesiątki, a może i setki różnych kamer :hmm:

#30 tokyo

tokyo

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 462 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 08 lipiec 2014 - 18:17

Plac jest na elbląskiej, wylot na 7 na Warszawę. Wątpię czy ona naprawdę była skradziona...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych