Skocz do zawartości

cosi

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie dziś stwierdziłem kradzież mojej przyczepy N126N r.1990
stała w miejscowości Podłęże k.Niepołomic k.Krakowa (dokładna lokalizacja https://www.google.pl/maps/place/50%C2%B001%2706.0%22N+20%C2%B009%2728.3%22E/@50.018344,20.157863,2784m/data=!3m2!1e3!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0x0

nr rej KR 8982P nr nadwozia KRX009140212 nowy numer nabijany przez OSK stary numer widoczny w połowie zakryty zaczepem !!!!
dwie tabliczki (stara oryginalna oraz nowa zamienna)
rączki manewrowe oraz wywietrzniki po stronie lewej wymienione na nowe (białe) przyczepa była umyta (nie zdążyłem zrobić zdięcia)
na przodzie i tyle naklejki karawaning.pl
skradziono prawdopodobnie w nocy z 29/30 kwietnia

charakterystyczne jest to że przyczepa ma skrócony dyszel i brakuje koła manewrowego

Uprzejmie proszę Koleżanki i Kolegów jeżeli ktoś widział proszę dać znać tel.507 557 338
Policja została powiadomiona
post-16358-0-74059800-1398946649_thumb.jpgpost-16358-0-63306300-1398946662_thumb.jpgpost-16358-0-93553500-1398946675_thumb.jpg



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

niestety też sądze że przepadła na budowę jednak jest nas duża grupa i ktoś może się na nią natknąć (nadzieja pozostaje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim zamieściłem apel na FB https://www.facebook.com/photo.php?fbid=507703889341244&set=o.159520127408857&type=1&theater

oraz na allegro http://allegro.pl/n126n-na-czesci-i4204599652.html

i na http://moto.gratka.pl/tresc/16764935.html?ko=13990122791ece8106241058e71c7cd1

 

myślę że choć trochę utrudnię złodziejowi spieniężenie łupu a nawet będzie problem z wyjazdem z jakieś stodoły w której to prawdopodobnie skorupka czeka

internetowa Brać już nie raz pokazała na co ją stać może i teraz coś poradzimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

objechałem już całą okolice łącznie z terenami "rekreacyjnymi" i nic ,sądze że w obecnej chwili jeszcze jest ukryta w jakiejś stodole etc. ale ona z tej "stodoły musi wyjechać

 

z ramy złodziejowi NIC -- dwa numery nabite ,rama typowa od niewiadowa oś ewentualnie ale ogloszenie ostrzegające na allegro jest a potencjalny kupiec najpierw tam zajrzy

 

natomiast Buda ma wiele znaków szczególnych nawet jak usunie naklejki które są chyba od nowości (czyt 24 lata) a przynajmniej 14 bo poprzedni własciciel mial ją od 2000r to ślady nie do zamaskowania żelkot nie blaknie na powierzchni ale utlenia się cały

poza tym nowe elementy zamontowane przeze mnie odznaczaj się jak "g...o w lesie" i co?? zdejmie je to będzie brak który też rzuca się w oczy

 

ważne aby przekazywać sobie wiadomość udostępniać dalej a złodziej ma ręce związane nic tylko ją gdzieś porzucić ewentualnie zniszczyć ale nic mu z tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na "fejsie" już udostępniłem, mam nadzieję, że znajomi pójdą za moim przykładem. Siła netu jest niewyobrażalna... mam nadzieję, że i tym razem okaże się potęgą  :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cosi  !.....

Jeszcze kilka szczegółów (gdzie numer,  gdzie szczegół ) i złodziej będzie wiedział co zatrzeć bo tak jak każdy , może czytać  to forum.

Oszczędź sobie szczegółów i publicznych przemyśleń.

Zmiana/usunięcie numerów na ramie to banał.

 

Pozdrawiam i współczuje.

Edytowane przez pasjonat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasjonat są jeszcze inne szczegóły które muszę zachowac dla siebie te o których napisalem są oczywiste i widoczne dla każdego a trudno je usunąć bądz usunięcie będzie bardzo widoczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szary11 zablokował(a) ten temat
  • Piotrek odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.