Skocz do zawartości

Remont caravalair by madzia80


Rekomendowane odpowiedzi

Kibicuję Wam  - jedna uwaga na ostatnim zdjęciu nie widzę w narożnikach wyprofilowanych wyokrągleń dopasowanych do łuku uszczelki okna. Nie będzie maiła się czego trzymać w tych miejscach. Myślę, że tak winno być.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ed wszytko pod kontrolą :) jeszcze będzie okno demontowane chyba jakoś to wciśniemy :) no chyba żę zła kolejność nastąpiła.. dam znać jak poszło na razie jutro plan najważniejszy czyli uszczelnienia tego co uszkodzone w poszyciu póki co zabezpieczone przed ewentualnym deszczem bo czekaliśmy na materiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicuję Wam  - jedna uwaga na ostatnim zdjęciu nie widzę w narożnikach wyprofilowanych wyokrągleń dopasowanych do łuku uszczelki okna. Nie będzie maiła się czego trzymać w tych miejscach. Myślę, że tak winno być.

ED i Madziu te zaokrąglenia powinniście mieć w orginale zrobione z plastiku i dokręcane do listew ,ja tak miałem jak remontowałem.

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna  foto relacja z placu boju :) wzmocnienie podłogi na wejściu i w części komunikacyjnej rekonstrukcja narożnika lewego i przygotowanie do naprawy popękanego poszycia :) wstępnie już od środka sklejone na żywice i włókno szklane a od zewnątrz płynnym metalem. Ostatecznie chcemy zrobić całe narożniki od listew bocznych na około 20 cm w głąb z blachy aluminiowej ryflowanej . Nie potrafię wyjaśnić w opisie więc jak zrobimy to wkleję zdjęcia

post-19815-0-61577600-1440354531_thumb.jpg

post-19815-0-77735200-1440354553_thumb.jpg

post-19815-0-55650200-1440354573_thumb.jpg

post-19815-0-47034000-1440354599_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dawno nie pisałam bo i prace lekko przyhamowały ale po upchaniu przyczepy w przydomowym garażu uprzejmie informuje, iż środek przygotowany do oklejania :) materiał na sufit zakupiony, klej oczywiście też no i tu powstał problem.. Dzis miało nastąpić oficjalne klejenie sufitu no i klops okazało się, że kle,j który zakupiliśmy jakieś 2 miesiące temu nagle przestał działać...:( był to spray i dosłownie wybuchł mężowi w rekach zalewając okolice. Bogu dzięki przezornie nie zaczął tego robić w przyczepie .. jak tylko nowy klej do nas dotrze i coś uda się przykleić zamieszczę kolejne fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kochani nadeszła długo wyczekiwana chwila nasza przyczepa powoli zaczyna przypominać nasz wakacyjny wymarzony domek. Ściany prawie gotowe, podłoga z nową wykładzina i powoli składają się świeżo malowane mebelki.

post-19815-0-50501000-1450041060_thumb.jpg

post-19815-0-60525300-1450041083_thumb.jpg

post-19815-0-32315600-1450041108_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani nadeszła długo wyczekiwana chwila nasza przyczepa powoli zaczyna przypominać nasz wakacyjny wymarzony domek. Ściany prawie gotowe, podłoga z nową wykładzina i powoli składają się świeżo malowane mebelki.

 

Witam

 

Miło popatrzeć na taką prace. Teraz to juz z górki będzie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Miło popatrzeć na taką prace. Teraz to juz z górki będzie.

 

Pozdrawiam

Dzieki Fly  :skromny:  Mi też się miło patrzy jak mąż się poci nad nią :] kolejne szafki już wiszą niebawem następna relacja :yay: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to co raz lepiej :) chyba muszę się sporo nauczyć. pozdrawia

Dziękuję w imieniu wykonawcy , który nie do końca zadowolony jest z efektu  :skromny:  Teraz dorabiamy ( znaczy mąż) zniszczone fragmenty na nowe wiec jeszcze chwila i do świąt pewnie jakieś nowe fotki będą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę :) na ostatnim zdjeciu to jest jakaś wykładzina? Słabo widać.. a wygląda fajnie:)

Na każdej ścianie jest najtańsza wykładzina a na suficie eko skora  :yay:  fakt dwie ściany są z jasnej wykładziny i mogę tego szybko pożałować ale kupowałam wykładzinę za 5 zł w internecie i trochę niejasno było w opisie a nie chciałam sobie robić podwójnych kosztów :oslabiony:

 

A szafki nie są żółte tylko jakoś tak wyszły na zdjęciu, są jasnozielone

Edytowane przez madzia80 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.