Skocz do zawartości

Nie polecam kempingu w Mielnie "Na granicy"


sokół

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Miałem okazje być na tym kempingu ,szczerze nie  polecam .

Właścicielka bardzo niemiła ,przyczepa ,samochód ma stać jak ona nakaże ,byłem świadkiem jak rozdzieliła ekipę znajomych tylko dlatego ,że jak to ona mówi ja tu rządzę i decyduje kto  jak i gdzie będzie stał.Wjechałem tam tylko na jeden nocleg  dlatego ,że nie było już czasu szukać innego miejsca.Dało się podczas krótkiego pobytu odczuć ,że właścicielka jest bardzo przychylna i miła jak to się kiedyś nazywało "dla dewizowców".

Prosty przykład Jaśnie Pan z Niemiec postanowił opróżnić toaletę opuszczając kemping (porażka,zlewanie  zawartości toalet odbywa się przy głównej bramie visa vis baru ,rejestracji i wejścia głównego,smród niesamowity, a co najlepsze blokuje w tym czasie wjazd innym chcącym wjechać na kemping).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam również że pojechałem do mielna rozeznać się dwa dni wcześniej w cenach , trafiłem na granicy po wytargowaniu ceny zajeżdżam za dwa dni i zabijają mnie ceną bez negocjacji (chyba widzieli że już stoje w bramie) Ale dla mnie nie ma problemu i zawróciłem w trzy sekundy i pojechałem do sąsiedniego Rodzinny nawet tańszy z czego jestem bardzo zadowolony dzisiaj jestem ostatni dzień Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy tam w lipcu. Jak dla mnie trochę ciasne parcele do tego od strony jeziora parcele są podwójne. Czyli pomiędzy ogrodzeniem ,a alejką po dwie parcele.

Np. 6 i 6A.  Jeżeli ktoś zajmuję parcele od ogrodzenia i chce wyjechać , a parcela od alejki jest zajęta to stacjonujący przy alejce musi mu zrobić mjejsce (czytaj poskładać przecionek, albo wyjechać całą przyczepą.. Sanitariaty do przyjęcia. Na samym kempingu przewaga niemieckich gości ok 65/35 procent.

Ceny w miarę jak na polskie warunki nad Bałtykiem (2+2, samochód budka i prąd chyba 97 pln) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dało się podczas krótkiego pobytu odczuć ,że właścicielka jest bardzo przychylna i miła jak to się kiedyś nazywało "dla dewizowców".

Prosty przykład Jaśnie Pan z Niemiec postanowił opróżnić toaletę opuszczając kemping (porażka,zlewanie  zawartości toalet odbywa się przy głównej bramie visa vis baru ,rejestracji i wejścia głównego,smród niesamowity, a co najlepsze blokuje w tym czasie wjazd innym chcącym wjechać na kemping).

Niestety na większości mniejszych pól właściciele ustawiają zestawy aby upchnąć jak najwięcej.

Dziwi mnie ten jakiś dziwny stereotyp o innym traktowaniu obcokrajowców.

Oni płacą za kemping takie same ceny jak my i zazwyczaj w złotówkach.

Dlaczego zatem mieli by być traktowani jakoś wyjątkowo. A może to tylko nasza przysłowiowa gościnność się kłania.

Kolego Niemiec był widać porządny. Opróżniał toaletę w miejscu do tego przeznaczonym.

To raczej nie jego problem i kwestia, gdzie i w jaki sposób przeznaczono miejsce do tej czynności.

W czasie pobytu na kempingu widziałem " Jaśnie Pana Polaka " opróżniającego kasetę w ubikacji. Pomimo, że było 

odpowiednie ,całkiem funkcjonalne miejsce na taką czynność.

Widać było mu tam troszkę za daleko.

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.