Skocz do zawartości

Z Belgii do Francji - pomoc przy ustaleniu trasy z przyczepą


EVO

Rekomendowane odpowiedzi

W przyszlym tygodniu jedziemy do Belgii ( Grootstraat 60 3570 Alken), w sobote po południu (wieczorem) wyjezdzamy do Francji ( Le Moulin de Verrines 23350 Genouillac  http://www.moulindeverrines.fr/), musimy tam być  poniedziałek rano, ale najlepiej w niedzielę wieczorem, więc trasa z minimalnymi postajami, zero zwiedzania ( na zwiedzanie bedzie czas w drodze do domu).

Wszytskie mapy kierują mnie przez Paryż MAPA GOOGLE, boję się przejzadu przez ten Paryż ( będziemy tam w niedziele koło południa). Może jakies porady? 

 

 

Całość trasy 

Edytowane przez EVO (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EVO  > ...Wszytskie mapy kierują mnie przez Paryż MAPA GOOGLE, boję się przejzadu przez ten Paryż...

                   Może jakies porady?

 

Trasę każdy sobie sam ustala wg potrzeb, mapy Google tylko wspomagają Twoje zamiary.

 

Polecamy i zachęcamy jazdę większą obwodnicą < przybliż punkt pośredni

Pozdrawiamy z Włoch,

Ir & Ed

                  Zerknij do naszego  Archiwum     poz. # 15 & 24

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EVO,

 

bez obaw. Nawigacja poprowadzi Cie raczej glownymi drogami. Pojedz spokojnie, skoncentruj sie nieco na rozjazdach, uwazaj na smigajacych motocyklistow i skuterowcow i bedzie dobrze.

Powodzenia!

 

Z Essen pozdrawia

 

MaK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EVO  >...Wszytskie mapy kierują mnie przez Paryż

 

Wszystko w Twoich rękach, przykład objazd zachodni

Ty decydujesz jak jechać a nie mapy Google !

 

Przykłady pokazują że  nawigacja wymuszona = (punkty pośrednie: Rouen, Dreux) zmienia trasę wg potrzeb.

Innymi słowy, jedziesz jak po szynach = sznurku.

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

To samo dotyczy nawigacji GPS, wprowadzając punkty pośrednie, wymuszasz jazdę tak jak chcesz.

Wtedy nie ma narzekań na GPS.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend Paryż  pustoszeje :skromny:

Możesz ominąć Paryż lokalnymi drogami https://goo.gl/maps/rCGSR 

link padł

Plan mam taki że teraz w niedzielę będę monitorował ruch w okolicach Paryza na mapach Google i HERE, myślę że pomoże mi to podjąć dezycję o wyborze trasy. Dziękuje za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EVO ... jak tam Twój niedzielny monitoring ?

 

Dziś attachicon.gifs-2.gifgodz.07:15 = bez korków

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

 Można powiedzieć że nie wyszło :)

Postanowilismy wczoraj rano pojechać na jeden dzień w czeską "dzicz" bez zasięgu. Nie było opcji żeby monitorowac sytuację.

Ostatnim pomysłem jest to że w piątek i sobote spotykam się w Belgii ze znajomymi francuzami - moze oni coś doradzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EVO  > ...w piątek i sobote spotykam się w Belgii ze znajomymi francuzami - moze oni coś doradzą.

 

                       godz. 07:15                            dziś                     godz. 17:00

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechaliśmy przez Paryż, niedziela okolo godziny 10.30, wewnętrzna obwodnica, zero korków, super szybki przejazd, jednymy problemem jest złe oznakowanie dróg, na 4 pasmowej autostradzie, jest znak np: A10 nad lewym pasem , a za chwilkę pojawia się ten znak nad  skrajnym prawym, trzeba jechac wedlug navi. Ogólnie opcja jazdy z pólnocy na południe w niedzielę rano była idealna, zakaz jazdy dla tirów i ruch głownie z południa na północ ( powroty z wakacji na poniedziałek do pracy)

 

post-17544-0-63169600-1439795501_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.